Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

SeLena

Шаровик-любитель
Реєстрація
06.10.11
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi MAI132
Зараз замовив комірки, прод щось відправив, те щось за 3 дні повернулось до відправника. І далі 25 днів нічого не відправляється. Коли прод відправить посилку?
В мене такого не було. "Гайку" відправляли одразу; надходила швидко Укрпоштою. Комірки відправляли пізніше на тиждень (напевне, збирали партію), але усе доходило (Містом). Спробуйте запросити в продавця трек-номер (може, Містом пливе).
 
  • Like
Реакції: twar
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львiв
Телефон
Mi 9T
Зараз замовив комірки, прод щось відправив, те щось за 3 дні повернулось до відправника. І далі 25 днів нічого не відправляється. Коли прод відправить посилку?
В мене такого не було. "Гайку" відправляли одразу; надходила швидко Укрпоштою. Комірки відправляли пізніше на тиждень (напевне, збирали партію), але усе доходило (Містом). Спробуйте запросити в продавця трек-номер (може, Містом пливе).
Менi якось дивно вiдповiв
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-07-03-21-44-04-432_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2024-07-03-21-44-04-432_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    129.6 КБ · Перегляди: 47

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
ДБЖ в схемі - це +15/20/25w до споживання
Трошка провів дослідів зі своїм online ДБЖ у схемі (MGE Pulsar 1000), і я трошки офігів: у вимкненому стані ДБЖ монітор на Bluetti відображав 20 Вт навантаження на output (розхід суто на заряд акумів), а у ввімкненому - усі 60 Вт (заряд акумів + інвертор). Наразі виключив ДБЖ зі схеми, спостерігаю далі.

Попутно оновив прошивку AC180P для коректної роботи в режимі UPS через запит на форумі. Тепер буде нагода перевірити нагрузку напряму, без проміжного ДБЖ.
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
Cheburator, не ображайтесь але Ви реально не допрацьовуєте.
Це я Вам кажу як один з керівників приватного підприємства по якому прилітало на пряму так і опосередковано.
 
Реєстрація
20.08.23
Місто
Київ
Попутно оновив прошивку AC180P для коректної роботи в режимі UPS через запит на форумі
А там хтось пише, що у нього погано працює алгоритм охолодження після апдейту. Що якщо навантажити чимось потужним, а потім відключити це потужне, то охолодження так і буде гатити на максимумі. Чи буде змога перевірити?
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львiв
Телефон
Mi 9T
Cheburator, не ображайтесь але Ви реально не допрацьовуєте.
Це я Вам кажу як один з керівників приватного підприємства по якому прилітало на пряму так і опосередковано.
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Та хiба за вами щось захватиш ... Ти попробуй без блату щось отримати . Чи без грошей сонячну электростанцiю построiти
 
Останнє редагування:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
hexyl, так, читав за вентилятор, що оберти не скидає, поки знов потужне щось не підімкнути. Спробую, якраз оновився перед черговим відключенням.

Наразі вентилятор за 5г 40хв відсутності світла і споживанні від 100 до 250Вт запускався буквально на 2-3 секунди і зупинявся.

AC180P-uptime-5h40m.jpg
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
погано працює алгоритм охолодження після апдейту
Залишив у навантаженні роутер + ону + пару моніторів у standby-режимі, загальним споживанням 15 Вт. Поки ще було світло, споживання чітко відображалося на вході та виході, а я пішов спати. Прокинувся від помітного шуму, думав дали світло і пішов заряд, але - ніт. Світло ще не увімкнули, станція більшість часу відображає 0 Вт на виході, лише епізодично змінюючи цифру на 15 Вт, і кожних 15-20хв запускався на повну вентилятор, який маслав кілька хвилин і згодом зупинявся.

Як тільки додав навантаження станції до 80 Вт, вентилятор разово розкрутився на 1 сек, після чого більше не вмикався.

Не сказав би, що то критична проблема Bluetti AC180P, бо раніше від онлайнового ДБЖ вентилятор крутився постійно 24/7 +/- десь на тому ж рівні шуму.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мене щось попустило сидіти в енторнеті в години незламності)

Ноут, провайдер і powerbank витягують. Але азарт закінчився)
 
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
В установi дiвчата кажуть що самi не зможуть вивезти генератора й запустити, крiм того правильно перемикнути багато перемикачiв резервного живлення
Я щось того не зрозумів?
Щодня спостерігаю як тендітні дівчата зі сусідньої аптеки постійно по кілька разів на день викотують-закотують на двір та заводять-глушать здоровенний генератор, а також регулярно самостійно заправляють його з каністри.

І таких точок в місті безліч, де чудово з генераторами справляються самі жінки та дівчата.
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львiв
Телефон
Mi 9T
В установi дiвчата кажуть що самi не зможуть вивезти генератора й запустити, крiм того правильно перемикнути багато перемикачiв резервного живлення
Я щось того не зрозумів?
Щодня спостерігаю як тендітні дівчата зі сусідньої аптеки постійно по кілька разів на день викотують-закотують на двір та заводять-глушать здоровенний генератор, а також регулярно самостійно заправляють його з каністри.

І таких точок в місті безліч, де чудово з генераторами справляються самі жінки та дівчата.
То напевне у них перший поверх будiвлi , i перешкод на шляху 40 см в висоту там немае ? Там i дитина справиться . У нас на оперативне перемикання дають хвилину , усi такi хитрi коли з боку дивляться ....
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львiв
Телефон
Mi 9T
Мене щось попустило сидіти в енторнеті в години незламності)
А що ще робити в ці години, як не сидіти в інторнеті? Пити? :LOL:
По iдеi, блекаути мають допомогти нам вирiшити демографiчнi проблеми
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
Cheburator, не ображайтесь але Ви реально не допрацьовуєте.
Це я Вам кажу як один з керівників приватного підприємства по якому прилітало на пряму так і опосередковано.
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Та хiба за вами щось захватиш ... Ти попробуй без блату щось отримати . Чи без грошей сонячну электростанцiю построiти
Ну зараз дефіциту палива нема зовсім, так що за нами не тре захвачувати.
Слухай я живу і працюю в 50 км від тебе. І ось повір якщо треба буду знати коли до вас на скажим на авіас що біля автовокзалу будуть привозити паливо. Колись навіть їздив з бочкою брав. Блат це банальне спілкування з людьми, притому тиж не двірник, поспілкуйся з людьми люди входять в положення, колись їм щось тре буде від тебе, колись тобі. Притому для них це нічого не стоіть.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мене щось попустило сидіти в енторнеті в години незламності)
А що ще робити в ці години, як не сидіти в інторнеті? Пити? :LOL:
Приготувати жерти, прибати квартиру, піти на свіже повітря, на водойму, зайнятися спортом...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зверху