Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Intelcore, значить поки в той бік нічого не рухається. Або почнуть з айфонів, як і інші...В останньому випадку, простим смертним, його включать не скоро. Я моніторю, принаймні на сяомі всі нові фірмварі на наявність профілю во-лте водафон. Поки всюди лиш Лайф і кс
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Чи означає це
Що гугл зняв обмеження на Volte зі своєї сторони для всіх операторів і зараз м'яч на стороні операторів? (Якщо вони включать то буде робити?)
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Чи означає це
Що гугл зняв обмеження на Volte зі своєї сторони для всіх операторів і зараз м'яч на стороні операторів? (Якщо вони включать то буде робити?)
Гугл да. Но у нас операторы требуют что бы к ним вендор на поклон приходил для получения его настроек VoLTE и последующей активации на телефоне.
Как достала эта бюрократия :rolleyes:
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Kyiv
Чи означає це
Що гугл зняв обмеження на Volte зі своєї сторони для всіх операторів і зараз м'яч на стороні операторів? (Якщо вони включать то буде робити?)
Гугл да. Но у нас операторы требуют что бы к ним вендор на поклон приходил для получения его настроек VoLTE и последующей активации на телефоне.
Как достала эта бюрократия :rolleyes:
А можно не чесать языком шопопало, если ни малейшего понимания о внедрении VoLTE нет?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
А можно не чесать языком шопопало, если ни малейшего понимания о внедрении VoLTE нет?
На Вашу думку, чому оператори не увімкнули VoLTE & VoWLAN відразу для всіх абонентів, чиї термінали підтримують ці технології? Причина в суттєвих відмінностях у технічній реалізації для кожного терміналу окремо, чи в чомусь іншому?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Lifecell вже почав VoWiFi запускати, на Водафоні ще навіть тестами VoLTE не пахне. Нагадує ситуацію з 3G в 2015
Просто Водафон засранці бо завжди технічно відсталі. Я вже не кажу за обмеження на роздачу, ...
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Чи означає це
Що гугл зняв обмеження на Volte зі своєї сторони для всіх операторів і зараз м'яч на стороні операторів? (Якщо вони включать то буде робити?)
для теста взяв сімку київстара з айфона, на якій уже був активний volte і вставив в піксель, в налаштуваннях не появився тумблер увімкнення volte, також в меню *#*#4636#*#* IMS не був зареєстрований і тумблери були виключені. Так що виходить що пікселі і далі в прольоті.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Bebobi, это ожидаемо.
Если смартфоны BBK не поддерживают, которые официально продаются в Украине, то Пиксели тоже пока не разродятся.
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Bebobi, это ожидаемо.
Если смартфоны BBK не поддерживают, которые официально продаются в Украине, то Пиксели тоже пока не разродятся.
В техподдержке ответили, что это оператор должен у себя активировать доступ, только тогда появится переключатель. Но походу 3 года тестов это не предел :unsure:
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
З пікселями там не все так просто, якщо почитати форуми гугла, то є куча постів де люди жаліються, навіть не всі оператори в країнах ЄС підтримують volte на гугловських телефонах, гуглу видно по барабану, вони випустили документацію і очікують що оператори підуть і все зроблять самі, а оператори як я розумію самі нічого і не роблять, є якісь консультанти-інтегратори, які за n-тисяч доларів візьмуть і щось зроблять, це щось це буде можливо підтримка пару вендорів які оператор сам хоче наприклад продавати у себе через магазин і на цьому трошки підняти маржинальність бізнесу.

Є якась мала надія що з андроїд 12 будуть якісь здвиги в цьому напрямку https://source.android.com/docs/core/connect/ims-single-registration але так як оператори (як я розумію) самі нічого не пишуть, то вони це не зможуть використати, спочатку це мають "освоїти" консультанти які інтегрують, і потім якщо оператор знову закине грошей до ці консультанти допоможуть з розширенням підтримки. Тому як на мене чуда в найближчі роки не буде.

Скоріше буде телефонний зв'язок від t-mobile через spaceX ніж volte в україні для всіх
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
для теста взяв сімку київстара з айфона, на якій уже був активний volte і вставив в піксель, в налаштуваннях не появився тумблер увімкнення volte, також в меню *#*#4636#*#* IMS не був зареєстрований і тумблери були виключені. Так що виходить що пікселі і далі в прольоті.
дальше "дорога" на xda&4pda
я аналогичный путь прошел для своего (в профиле) - работает.
но гарантии нет, что получится. Индивидуально.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
для теста взяв сімку київстара з айфона, на якій уже був активний volte і вставив в піксель, в налаштуваннях не появився тумблер увімкнення volte, також в меню *#*#4636#*#* IMS не був зареєстрований і тумблери були виключені. Так що виходить що пікселі і далі в прольоті.
дальше "дорога" на xda&4pda
я аналогичный путь прошел для своего (в профиле) - работает.
но гарантии нет, что получится. Индивидуально.
хіба що коли вже не буде підтримки і оновлень від гугла, можна буде підшаманити
 
Реєстрація
19.05.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 Pro 12/256
А хто в курсі, як оператор визначає модель телефону користувача? За IMEI чи через
Код:
ro.product.brand
ro.product.model
якщо мова про Android?
Є ідея їх змінити на "підтримувані" оператором.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
nemoforum, оператор не має доступу до /system/build.prop вашого смартфону, хіба що ви поставили якусь його апку і вона репортить.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Я немного запутался.
Есть телефон LG H930DS (процессор Qualcomm), на котором имеется права ROOT. Прошивка австралийская, но в телефоне есть конфиги модема mcfg_sw.mbn для российских операторов и некоторых других операторов + xml-файлы с различными параметрами (ike_conf.xml, ims_conf.xml, mapcon_conf.xml, radio_gpri.xml, vo_config.xml).

Правильно ли я понимаю, что правка только xml-файлов без модемного конфига чуда не сделает?
Просто этот вывод я делаю из постов: https://red-forum.com/goto/post?id=1672789 и https://4pda.to/forum/index.php?act=findpost&pid=79461763

Тот момент, что оператор должен на своей стороне дать добро для устройства

-- -- --
Как по мне, производители процессоров, устройств и разработчики ОС должны были стремиться прийти к какому-то единому стандарту, чтобы операторы могли оперативно обновлять свои профили. Вместо этого имеем целый зоопарк, в котором обычный абонент тяжело что-то сможет разобрать.

Теперь при выборе телефона придётся задумываться о наличии поддержки оператором этого устройства. И это касается не только VoLTE/VoWiFi, но и поддержки кодеков и т. п.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Я немного запутался.
Есть телефон LG H930DS (процессор Qualcomm), на котором имеется права ROOT. Прошивка австралийская, но в телефоне есть конфиги модема mcfg_sw.mbn для российских операторов и некоторых других операторов + xml-файлы с различными параметрами (ike_conf.xml, ims_conf.xml, mapcon_conf.xml, radio_gpri.xml, vo_config.xml).

Правильно ли я понимаю, что правка только xml-файлов без модемного конфига чуда не сделает?
Просто этот вывод я делаю из постов: https://red-forum.com/goto/post?id=1672789 и https://4pda.to/forum/index.php?act=findpost&pid=79461763

Тот момент, что оператор должен на своей стороне дать добро для устройства

-- -- --
Как по мне, производители процессоров, устройств и разработчики ОС должны были стремиться прийти к какому-то единому стандарту, чтобы операторы могли оперативно обновлять свои профили. Вместо этого имеем целый зоопарк, в котором обычный абонент тяжело что-то сможет разобрать.

Теперь при выборе телефона придётся задумываться о наличии поддержки оператором этого устройства. И это касается не только VoLTE/VoWiFi, но и поддержки кодеков и т. п.
В 12 андроїді вроді як додали нове апі, лише не ясно чи будуть на нього орієнтуватись оператори які вже мають хоч якесь робоче рішення, думаю що ні
 
  • Like
Реакції: Howl

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
В 12 андроїді вроді як додали нове апі, лише не ясно чи будуть на нього орієнтуватись оператори які вже мають хоч якесь робоче рішення, думаю що ні
Наші оператори поки що не роблять цього, в мене 12 Андроїд, на 4пда в темі мого апарату пишуть, що ВоЛТЄ працює на росії, ну а в мене немає
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зверху