Смартфони Samsung

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
А скажіть, будь ласка, чи варто купувати S21 8/256 у відмінному стані за 17 тис. грн, на 2-3 роки? За серійником, виготовлений у березні 2021; куплений у травні 2022. Єдине, що зупиняє від купівлі - заслабкий акум із повільною на сьогодні зарядкою. В ігри не граю, зазвичай користування - месенджери, браузінг, дзвінки, Ютуб, перегляд фільмів через MX Player, Ютуб Мьюзік, іноді навігатор, іноді музика через Блютус.

Свій Реалмі хочу замінити з двох причин - не працює VoLTE та агрегація В7. Чому Самсунг, а не Сяомі - бо начитався дописів про реклами, глюки Мяу, відсилання СМС, датчик наближення й таке інше.

Отже, варто, чи ні?
Скриншот 01-01-2023 131459.jpg
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
GAS як власник s20 - можу сказати, що зарядка там нормальна по швидкості, звісно це не супер-швидка зарядка у 100Вт, але за годину телефон повністю заряджений. Батареї на добу звичайного користування вистачає. Мене загалом усе влаштовує, якихось претензій до свого апарату не маю. VoLTE і агрегація на зазначеному s21 буде працювати.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
webivan, і підтримка оновлень же в них 5 років? І наскільки я знаю, для України є запис розмов?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, і підтримка оновлень же в них 5 років? І наскільки я знаю, для України є запис розмов?
Для україни є запис. s21 станом на зараз має 4 роки оновленнь версії андроіда і 5 років апдейтів безпеки.
 
  • Like
Реакції: GAS

Kevin

Заблокирован
Реєстрація
04.04.15
Місто
Киев
А скажіть, будь ласка, чи варто купувати S21 8/256 у відмінному стані за 17 тис. грн, на 2-3 роки? За серійником, виготовлений у березні 2021; куплений у травні 2022. Єдине, що зупиняє від купівлі - заслабкий акум із повільною на сьогодні зарядкою. В ігри не граю, зазвичай користування - месенджери, браузінг, дзвінки, Ютуб, перегляд фільмів через MX Player, Ютуб Мьюзік, іноді навігатор, іноді музика через Блютус.

Свій Реалмі хочу замінити з двох причин - не працює VoLTE та агрегація В7. Чому Самсунг, а не Сяомі - бо начитався дописів про реклами, глюки Мяу, відсилання СМС, датчик наближення й таке інше.

Отже, варто, чи ні?
Переглянути вкладення 52317
Не стоит. В феврале выйдет серия S23 (S23, S23+, S23 ultra). В S23 ULTRA 200-мегапиксельная камера и диск до 1 Терабайта. В серии S23 будет только процессор Snapdragon 8Gen2, никаких Exynos не будет. От серии S22 тоже воздержитесь. При предзаказе телефона серии S23 дорогие наушники в подарок.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
А скажіть, будь ласка, чи варто купувати S21 8/256 у відмінному стані за 17 тис. грн, на 2-3 роки? За серійником, виготовлений у березні 2021; куплений у травні 2022. Єдине, що зупиняє від купівлі - заслабкий акум із повільною на сьогодні зарядкою. В ігри не граю, зазвичай користування - месенджери, браузінг, дзвінки, Ютуб, перегляд фільмів через MX Player, Ютуб Мьюзік, іноді навігатор, іноді музика через Блютус.

Свій Реалмі хочу замінити з двох причин - не працює VoLTE та агрегація В7. Чому Самсунг, а не Сяомі - бо начитався дописів про реклами, глюки Мяу, відсилання СМС, датчик наближення й таке інше.

Отже, варто, чи ні?
Переглянути вкладення 52317
Не стоит. В феврале выйдет серия S23 (S23, S23+, S23 ultra). В S23 ULTRA 200-мегапиксельная камера и диск до 1 Терабайта. В серии S23 будет только процессор Snapdragon 8Gen2, никаких Exynos не будет. От серии S22 тоже воздержитесь. При предзаказе телефона серии S23 дорогие наушники в подарок.
Там цена при выходе будет космическая. Человек, если бы хотел/мог, купил бы новый, а так как ищет б/у, значит пытается сэкономить ;)
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Kevin, воно-то так, але ціна... Наразі морально не готовий викласти більше 25 кгрн за телефон - для мене це психологічний максимум. А на старті ціна мабуть біля кілобакса буде
а так как ищет б/у, значит пытается сэкономить
Не те щоб зекономити, просто вважаю ціни на нові флагмани необґрунтовано великими
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Не стоит. В феврале выйдет серия S23 (S23, S23+, S23 ultra). В S23 ULTRA 200-мегапиксельная камера и диск до 1 Терабайта.
Коли якість камери міряють мегапікселями і флеш-пам'ять називають диском далі можна не читати, бо там явно маркетинг головніше за те що реально необхідно у повсякденному житті.
Якщо людина не грає в ігри то їй і ексіноса в s21 вистачить на 4 роки комфортного користування 100%.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
webivan, можете викласти приблизно, який виходить екранний час від 100% до скількох там ви на зарядку ставите, бажано в режимі 4G.

С зарядкой все ок у него
То я мабуть вже звик до зарядки 65W, коли від 30-40 до 100 за півгодини заряджається, того й здається, що 25W буде вкрай погано :)

отличная сделка как по мне
Я вже двічі за сьогодні міняюсь від "треба брати" до "нафіг, трохи зачекатиму, може А54 цікавий буде" :LOL:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Можеш використати нештатну зарядку 65 Ват, буде швидше заряджати.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Якщо людина не грає в ігри то їй і ексіноса в s21 вистачить на 4 роки комфортного користування 100%.
З 2019 року з S10+ поки що не стикався з недостачею потужності процесора, нібито все працює доволі жваво.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
GAS +1 до webivan
Користуюся так само S20 (брав трьохмісячним бу по гарній ціні, наприкінці його продаж і старту продаж S21)
Брати варто.
Щодо зарядки - швидкою користуюсь дуже рідко. Рідна десь валяється в рідній коробці. Нормальної якості звичайна зарядка (та ж сама "нєвєсома" самсунговська на 5В2А) заряджає пустий моб за ± 1,5години, при цьому споживання 1,4-1,6А в залежності від кабеля.
 
  • Like
Реакції: GAS

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
швидкою користуюсь дуже рідко
Ну, до перших блекаутів я взагалі швидкою користувався пару разів, зазвичай на ніч залишав на таку ж 5В2А, бо не день смартфона зазвичай із запасом вистачає. А зараз вона як ніколи актуальна
 
  • Like
Реакції: Aleg

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Можна поцікавитися, шоб шо такий дорогий смартфон у вигляді флагману Samsung?
Швидка зарядка, ок. Що ще?
 
Зверху