Смартфони Samsung

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Щодо расєї, то мені пофіг. А те, що Самсунг вже місяць не може привезти запчастину на мій телефон, мене бісить.
Хоч би сказали: "Війна і пішов в жопу, запчастин не буде". А так, взяли завдаток і годують "завтраками". Добре, що телефон не віддав їм.
Звернувся на теплу лінію сервісу Samsung. Корпоративні стандарти спілкування скали "пішов нах"
На жаль, із-за воєнного конфлікту логістична система в Україні порушена і уточнити чи будуть нові поставки для Вашої моделі і коли саме вони можуть плануватись не можу Вам вказати.
Ви можете повторно до нас звернутись після нормалізування ситуації в Країні для уточнення Вашого питання про ремонт Вашого телефону
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сьогодні перше постачання запчастин в авторизовані сервіси з моменту повномасштабної війни.
60 хвилин і в телефона з моїм улюбленим форм-фактором нова оригінальна батарея. Я задоволений як слон. Економія вийшла реально економною.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Купив собі самсунг м12. Піймав декілька глюків.
1. Декілька раз ситуація - мені телефонують, приймаю дзвінок, а нічого не відбувається. Після набираю людину - все гаразд.
2. Сьогодні до обіду - намагався відкрити месенджер фейсбуку. При спробі написати повідомлення - викидало. Допомогло перевантаження.
3. Також сьогодні ввечері при спробі відкрити вайбер - викидало. При тому, що до обіду вайбер працював.

Це в усіх так чи лише в мене?
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Це в усіх так чи лише в мене?
Только у тебя, юзал вечером и фесбук и вайбер, все было хорошо. Если телефон первый день, проверь все ли обновления установились, особенно связанные с гуглом.
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Если телефон первый день, проверь все ли обновления установились, особенно связанные с гуглом.
Телефону 3 тижні. Раніше месенджери працювали нормально.
раз в тиждень перезавантажуй смарт.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса

Merida

Дякую. Саме цікаве - допомогло перезавантаження :)
А тепер саме просте питання - чим самсунг відрізняється від сяомі. Бо з сяомі такого не було.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Уже несколько лет смотрю на дешёвые Самсунги и думаю, что их разрабатывают на аутсорсе.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Kritik, насколько я понимаю, это было всегда так, со времен раскладушек и слайдеров. Дешевы самсунг это не то же самое на попроще железе. Это другой производитель, попроще схемотехника, попроще контроль качества и все такое. И да, это не только про самсунг или телефоны
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Уже несколько лет смотрю на дешёвые Самсунги и думаю, что их разрабатывают на аутсорсе.
М - серії виробник не Самсунг був. Зараз Можливо вже А серії теж передали іншим. Виробництво у В'єтнамі і Індії. З Китаю в 2019 р. пішли.



 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
насколько я понимаю, это было всегда так, со времен раскладушек и слайдеров
знаю что у них было несколько платформ (AGERE, SYSOL, SWIFT) вроде все они делались на заводе в Гуми.
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
Если телефон первый день, проверь все ли обновления установились, особенно связанные с гуглом.
Телефону 3 тижні. Раніше месенджери працювали нормально.
В мене такий вже майже рік - ніколи такого не було, правда я чищу кеші раз на тиждень.
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Если телефон первый день, проверь все ли обновления установились, особенно связанные с гуглом.
Телефону 3 тижні. Раніше месенджери працювали нормально.
В мене такий вже майже рік - ніколи такого не було, правда я чищу кеші раз на тиждень.
я теж чищу кеш
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
Если телефон первый день, проверь все ли обновления установились, особенно связанные с гуглом.
Телефону 3 тижні. Раніше месенджери працювали нормально.
В мене такий вже майже рік - ніколи такого не було, правда я чищу кеші раз на тиждень.
я теж чищу кеш
Ще добре чистити cache, exo, thumb через total commander
 
Зверху