Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
Розкажу і я свій досвід користування сяйомі 4Х. Після кількох ремонтів в невеликих майстернях (постійне блимкання при зарядці) відніс в офіційний сервісний центр у Львові. Відремонтували, і дали гарантію 90 днів. за ті 90 днів я ще тричі носив їм на повторний ремонт, причому кожен з них тривав все довше, останній взагалі 2 тижні. Віддали телефон 27 лютого, гарантія закінчувалася 2 березня. Неофіційно майстер мені сказав, що в телефоні масова непропайка плати, і це вже не перший випадок, коли він з таким стикається.
27 квітня глюк відновився.
купляв на ОЛХ з рук НОВИМ, гарантії нема.
Це останнє, що я купив з "якісного" китаю, 3400 за телефон і 600 на ремонти коту під хвіст.:mad:
 

Refery

h7b6
Реєстрація
01.11.07
Місто
UK
Телефон
101010111
А чому не взяти в магазині із нормальною річною гарантією?
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
На той момент різниця між олх і магазином становила 1400 грн (версія 3/32), тобто десь 40%. Начитавшись тут хвалебних од про сяйомі я повівся:eek:
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Dfg, обыкновенный брак. О твоей проблеме слышу первый раз.
От брака никто не застрахован. У некоторых iPhone ломаются по несколько раз.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Сьогодні колега показувала фотки на Redmi Note 3. Жовті плями є, а вона і не знала що можна було міняти по гарантії, на жаль вже пізно...
 
Реєстрація
13.10.14
Місто
Дніпро
Начитавшись тут хвалебних од про сяйомі я повівся
А я навпаки задоволений. Якби не ця тема, придбав би Meizu на MTK, або Lenovo з кривим ПО.
Зараз навіть купуючи телефон в правильних місцях можна пошитися в дурні. Брак він усюди. А так Xiaomi дуже добрі смартфони.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
У каждого свой опыт. Сам продал Huawei с жёлтым пятном и у знакомой сейчас Huawei Honor с аналогичной проблемой. И появились пятна после окончания гарантии. Заменил на Xiaomi и доволен. В окружении 5 разных Xiaomi и пятен нигде нет.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Плями пишуть, що від дешевого клею, яким приклеюють тач до дисплею і нагрів смарта...У мене єдиний раз був брак(чи ні?!) На Моторола хт912 з сурерамоледом- статичні значки меню на білому фоні, але таким він вже до мене приїхав і б/у...
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
:confused: Приїхав друг з Чехії. В нього Redmi 4a. Жовта пляма є в самому кутку, а він каже що й не помічав. З понеділка спробує заміниити по гарантії..
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Как я понял, эти пятна - массовое явление, скоро китайцы объявят это дефектом, не влияющим на работоспособность и перестанут менять, а то очень невыгодно.. :)
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Как я понял, эти пятна - массовое явление, скоро китайцы объявят это дефектом, не влияющим на работоспособность и перестанут менять, а то очень невыгодно.. :)

Із ~20 смартів що я бачив знайшов 6 з плямами.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Дюрі-бачі, :eek: це капєц.. Якісно, дешево... Розрахунок тільки на те, що юзера не звертають уваги, або ліньки, або думають, що так воно й треба..
 
  • Like
Реакції: Tsa
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Дюрі-бачі, :eek: це капєц.. Якісно, дешево... Розрахунок тільки на те, що юзера не звертають уваги, або ліньки, або думають, що так воно й треба..
Бачу, такі проблеми тільки із Redmi Note 3, а може ще й з іншими Redmi 3-ї серії (точно не впевнений). З Redmi 2- і Redmi 4- серій, таких проблем не спостерігав.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
raptor, в родині два redmi note 3 pro з пробігом 18+ місяців - жодних плям.
 
Зверху