Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
А для чого щось брати, купляєш смартфон, зарядка на 67 Вт в комплекті. Смартфон з 0 до 100 заряджається за хвилин 40. Відсотків до 60 взагалі дуже швидко. А якщо ця зарядка видає там на декілька Вт більше чи менше це мене не особливо хвилює.
 
  • Like
Реакції: twar
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
А для чого щось брати, купляєш смартфон, зарядка на 67 Вт в комплекті. Смартфон з 0 до 100 заряджається за хвилин 40. Відсотків до 60 взагалі дуже швидко. А якщо ця зарядка видає там на декілька Вт більше чи менше це мене не особливо хвилює.
Більше воно не візьме бо контролер. Все інше понти, а ось що воно як раз не буде працювати зі стороннюю зарядкою цілком можливо.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Не знаю, я його в Миколаєві залишив. Але до війни він стабільно 2 дні тримав, навіть з невеличким навантаженням.
все «прогресивне» людство ( крім мене) вже користується браслетами, або розумними годинниками, які відображають сповіщення ))
Це якщо юзати всі ці пристрої "екосистемою", як в Apple. А якщо у мене "котлети окремо, мухи окремо"?
Тобто я раз на добу синхронізую смартфон з годинником. Мені не потрібні постійні щоденні сповіщення.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Нащо ті годинники, коли телефон показує час? Ні, я розумію коли то коштовний Швейцарський, Але смарт годинник нащо.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Kladoff, там больше польза в том, что уведомления показывает. Например, у меня на работе бывает довольно шумно, и телефон в кармане я могу не услышать. Часы на запястье, которые вибрируют, не услышать трудно.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Zetonik

Заблокирован
Реєстрація
18.08.08
Місто
Львів
там больше польза в том, что уведомления показывает. Например, у меня на работе бывает довольно шумно, и телефон в кармане я могу не услышать. Часы на запястье, которые вибрируют, не услышать трудно.

Можливо така користь smart-годинника, нівелюється шкодою для здоров'я (довготривалий контакт з цим пристроєм, який постійно виділяє ще й тепло, як буде в подальшому реагувати шкіра) - це тільки моя думка.
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Zetonik, покриєтся бородавками 💯 відсотків. Випробування від самого смарту набагато більш шкідливе
 

Zetonik

Заблокирован
Реєстрація
18.08.08
Місто
Львів
Випробування від самого смарту набагато більш шкідливе
Це зрозуміло, але відмовитись від нього неможливо.
Але, яка суть використовувати, ще й додатковий пристрій, який посуті непотрібний - не розумію.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Можливо така користь smart-годинника, нівелюється шкодою для здоров'я (довготривалий контакт з цим пристроєм, який постійно виділяє ще й тепло, як буде в подальшому реагувати шкіра) - це тільки моя думка.
Подкладывай фольгу под браслет. Можно соединить проводом с шапочкой из фольги для выравнивания потенциала
 

Zetonik

Заблокирован
Реєстрація
18.08.08
Місто
Львів
Подкладывай фольгу под браслет. Можно соединить проводом с шапочкой из фольги для выравнивания потенциала

Не знав, що в комплектації до цього пристрою: фольга і шапочка з фольги :)
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Не обов'язково. Ось, наприклад, я пораюсь на дачі, телефон у хаті - бо на дворі волого і т.і. І я постійно буду в курсі, що мені телефонують чи гепнулась СМСка від "Нової пошти" - не біжучи у чоботах у багнюці стримголов до хати або не хапаючи смартфон лапами у землі або у якійсь мачмалі, що треба довго терти та відмивати.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Можливо така користь smart-годинника, нівелюється шкодою для здоров'я (довготривалий контакт з цим пристроєм, який постійно виділяє ще й тепло, як буде в подальшому реагувати шкіра)
Почти 3 года уже ношу смарт-браслет (снимаю только на ночь), никакого вреда для кожи в месте контакта вообще нет. Не нужно перетягивать ремешок, и всё будет ок.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Гудзак, до чего дошел прогресс до невиданных чудес....
Post automatically merged:

Можливо така користь smart-годинника, нівелюється шкодою для здоров'я (довготривалий контакт з цим пристроєм, який постійно виділяє ще й тепло, як буде в подальшому реагувати шкіра)
Почти 3 года уже ношу смарт-браслет (снимаю только на ночь), никакого вреда для кожи в месте контакта вообще нет. Не нужно перетягивать ремешок, и всё будет ок.
Надо под мелкоскопом глянуть вдруг оно уже там.....
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Почти 3 года уже ношу смарт-браслет (снимаю только на ночь)
Майже 6 років, знімаю лише на зарядку (раз на 1-2 місяці) і коли треба поплавати.
Спочатку було почервоніння від силіконового ремінця (оригінал сяомі), змінив на нейлоновий - все ок)
Amazfit Bip
 

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
Не знаю, я його в Миколаєві залишив. Але до війни він стабільно 2 дні тримав, навіть з невеличким навантаженням.
все «прогресивне» людство ( крім мене) вже користується браслетами, або розумними годинниками, які відображають сповіщення ))
Це якщо юзати всі ці пристрої "екосистемою", як в Apple. А якщо у мене "котлети окремо, мухи окремо"?
Тобто я раз на добу синхронізую смартфон з годинником. Мені не потрібні постійні щоденні сповіщення.
А що є якісь проблеми сумісності фітнес браслетів з андроїдами ¿ ні . Епл вотч до андроїда не конектиться , а самсунг вотч до сяомі легко і навпаки
Post automatically merged:

Можливо така користь smart-годинника, нівелюється шкодою для здоров'я (довготривалий контакт з цим пристроєм, який постійно виділяє ще й тепло, як буде в подальшому реагувати шкіра)
Почти 3 года уже ношу смарт-браслет (снимаю только на ночь), никакого вреда для кожи в месте контакта вообще нет. Не нужно перетягивать ремешок, и всё будет ок.
Не розумію навіщо знімати його на ніч то жєдина корисна функція - моніторинг сну, я тільки на ніч і одягав
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Не розумію навіщо знімати його на ніч то жєдина корисна функція - моніторинг сну, я тільки на ніч і одягав
Зачем мне сон мониторить? Я и так знаю как я сплю и сколько раз ночью просыпаюсь. :)
Короче, мешает он мне.. Это всеравно что в носках лечь спать. Вроде ничего такого, а ощущается некий дискомфорт..
 
Зверху