Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Нагадайте: чим відрізняється євро-версія Xiaomi від китайської? Зрозуміло, що для України краще євро-версія.
Здається, різниця в підтримуваних частотах? Чи ще є нюанси?
Ничем. Кроме... У меня например нет 7 бенда. Возможно на некоторых китайцах он есть. Нужно смотреть спецификации. Про прошивки не знаю что здесь пишут. Китаец у меня шел с глобальной прошивкой. Но если в железе нет 7 катушки, то где он ее возьмет?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Вик Влад, тут про Гугл плей. Бенди не додадуться.
Post automatically merged:

Паук, для того є сяомі.еу, та ж китайка, лиш з гуглом. Ніяких патчів там не треба)))) На деяких моделях Гугл сервіси є і не вистачає лиш АПК плей маркету, тому можна використовувати й на китайці з локом, але без укр/рус
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
с GPay главное - это настроить бесконтактную оплату, после этого можно дальше разговаривать
 
  • Like
Реакції: drmz

smk

Реєстрація
06.11.18
Місто
Київська область
Телефон
realme gt neo 3
В мене останній тиждень почав постійно відвалюватися інтернет (і мобільний і вай фай) на декілька секунд кожні пару хвилин, ніхто не знає в чому проблема?
Смартфон - redmi note 10 pro , miui 13.0.8.0
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
В мене останній тиждень почав постійно відвалюватися інтернет (і мобільний і вай фай) на декілька секунд кожні пару хвилин, ніхто не знає в чому проблема?
Смартфон - redmi note 10 pro , miui 13.0.8.0
Может надо чуток пошаманить? И оно заработает. У меня инет как-то не отваливался, но залипал. В ютьюбе я нашёл совет.
SIM-карты и мобильные сети - выбираем нужную SIM - точка доступа. И редактируем данные.
Внизу пункт "Каанал". Надо убрать "Не указано" и поставить ВСЕ галочки на пунктах GPRS, EDGE, WCDMA, EVDO и т.д.
Затем "Сохранить изменения" и перезагрузить смартфон.
Пробуйте. Вдруг поможет?
 
Реєстрація
27.07.18
Місто
Каменское
Хороший совет. Добавлю, что там же в настройках выбрать тип аунтификации СНАР.
 
  • Like
Реакції: drmz

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Xiaomi Mi Max 2. MIUI 11.
Раніше після відкриття шторки, в ній можна було увімкнути/вимкнути пару режимів/вимикачів. Зараз, після кожно тапу на одному пункті, шторка автоматично закривається. Як полікувати?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Маю питання стосовно смартфона Xiaomi 12X, який щойно для себе замовив:
* чи не буде незручністю мінімально загнутий по боках екран? Чи можливно на такий екран приклеїти захисне скло, і якщо так, то чи не буде заважати чохлу? Чи не буде "фантомних натискань", якщо тримати смартфон (бо по боках - фактично екран)?
* підекранний сканер відбитків пальців: чи буде нормально реагувати з-під захисного скла?
* відсутність роз'єму 3.5мм: чи не критично незручно підʼєднувати провідні навушники через перехідник на Type C? Бо люблю свої Koss'и, звик до звуку, і не готовий переходити на безпровідні.
Можливо, хтось із користувачів форуму має смартфон цієї моделі?
Дякую.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
roman_ternopil, не знаю як на цій моделі, але мав мі9т і ще один від сяомі...підекранний сканнер кака була ще та, особливо в порівнянні з теперішнім мі11 лайт5ж, де сканер в кнопці. Трішки вологий дисплей чи палець, вважай не розблокуєш. На рахунок навушників, маю перехідник на теперішньому девайсі, бо "порта про" поки не можу змінити ні на що...Все чудово, лиш стрьомно, що роз'єм вб'ється швидше. На рахунок скла не знаю, а от гідрогель мав би справитись.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Заокруглений екран - це потенційно побитий екран, при ударі в це заокруглення. Подивися на кількість б/в самсунгів S8/9/10/20 у продажу с побитою лінзою...
Захисне скло і чохол - це сугубо індивідуальна сумісність.
На Mi9SE та S20 підекранний сенсор нормально працює через скло. Як на мене, возюкати пальцем по кнопці це діч. Хоча так, з вологою спрацювання не ідеальне.

PS: подивився характеристики - нарешті салямі видав (після Mi9SE) "вузький" корпус (до 70мм). Але ціна не зовсім гуманна...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
подивився характеристики - нарешті салямі видав (після Mi9SE) "вузький" корпус (до 70мм). Але ціна не зовсім гуманна
Як на мене, 600$ за телефон із такими характеристиками - адекватна ціна. Плюси цієї моделі для мене: компактність, класна камера, яка ще й має оптичну стабілізацію, 870 снап (а не ґен 1 чи 888, який не айс за енергоефективністю), якісний амолед дисплей із дісі дімінгом, можливість записувати розмови з лінії з заблокованим бутлоудером - щоб не завалити гугл пей (тайваньська прошивка). І зовнішній вигляд дуже подобається, що аж прямо захотілося взяти, плюс до сяомішок за 5 років дуже звик)
Звісно, цікаві конкуренти за цю ціну теж є: недавно друг дав стільки ж за Samsung S21 FE, подібний за характеристиками.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Краще PocoF3 взяти, там той же процесор
F3 – норм варіант, і, головне, на відсотків 40 дешевший. Але у 12X набагато краща камера, яка краще знімає вночі і має стабілізацію, мінімально дисплей кращий, ну і значно компактніший. Саме хороша камера і компактність, плюс зовнішній вигляд для мене зарішали. Хочеться взяти щось, щоб служило мені років 5-6, і бути у всіх аспектах задоволеним. А поко F-серії – це фактично як редміки, тільки із топовим процесором.
Звісно, тут на любителя, я просто кажу, чому сам обрав 12Х.
 
Зверху