Софт для Android

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
яж цей додаток сприймав не як мессенджер, а гуглівську альтернативу для роботи з СМС.
Так это приложение и есть альтернатива другим. Просто отключаете функцию чат и вуаля ;) я имея телефон на юай 2, не пользуюсь штатной, исключительно на Гугл сообщение. Есть функция работы через кюар-код в веб.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Есть функция работы через кюар-код в веб.
95% ею и пользуюсь. Вот и подумал, чего же возможность второй сим-ки не прикрутили. Но раз это не приложуха для СМС, а очередной мессенджер - то спросу с него нету.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Есть функция работы через кюар-код в веб.
95% ею и пользуюсь. Вот и подумал, чего же возможность второй сим-ки не прикрутили. Но раз это не приложуха для СМС, а очередной мессенджер - то спросу с него нету.
Це 2 в одному
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
Як "СМС-додаток" - вона не вміє працювати з СМС-ами з двох сімок
Вміє. Єдина незручність, в головному вікні не видно, на яку сімку прийшло смс. Але в бесідах вже підписано.
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
что смс-ки не разгрупируются по сим, всё в одном поле?
О_О
Только что проверил, приходят и с другой симки.
Но поклясться готов, что раньше приходили только с одной первой.
Или мой бок, тогда извиняюсь, или приложение пофиксили таки.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Berzerg, у мене штатна програма, усе так само було від самого початку. Не зручність там як раз полягає у групових повідомленнях, тоді не дає вибрати сім 😥 чи якась інша проблема там випливає, вже забув.
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Berzerg, у мене штатна програма, усе так само було від самого початку. Не зручність там як раз полягає у групових повідомленнях, тоді не дає вибрати сім 😥 чи якась інша проблема там випливає, вже забув.
Та я просто цим додатком почав користуватись майже з самого початку його запуску. Зав'язаний на багато гуло-сервісів і постійно ними користуюсь, як зі смарта, так і через веб. Тому перше, що кинулося в очі - робота лише з смс-ами лише однієї сімки. Довго чекав, потім навіть забив і не помітив, як воно почало працювати нормально.
Вибачаюсь за піднятий кіпіш :)
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Ну вооот... Дообсуждались, что веб-версия "Гугол Сообщений" упала :)
(крутится уже очень долго, Ф5 и Кнтрл+Ф5 не помогают)

1599227499570.png
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Як я і думав, нічого крутити не треба було у "google повідомленнях". Сьогодні раптом прийшло повідомлення на екран смартфону, що на такому-то номері активний чат. Натисніть ок і все. Чат працює. Довго ще не міг второпати як ним користуватись (перемикатись між смс та чат), допоки не побачив що для даного абонента з однієї сім відправляється смс, а з іншої - чат. А от як увімкнути з сім де працює чат, щоб надіслати саме смс - опції нема. Певно, треба для цієї потреби тимчасово вимикати узагалі цілу функцію.

Проте! На іншому терміналі, де хотів потестити послугу, чат виявився "недоступним", хоча ще місяць тому було таке саме повідомлення, як і тут, правда із підтвердженням номера телефона. Виявилось, що на терміналі дата має бути підключена на ту сім, де зареєстровано GM, після зміни сім для дати, чати деактивуються... Отака х..., малята.
Ну і також програма, як біп, не сортує контакти, щоб дізнатись у кого працюють ті чати, а у кого - ні. Треба вручну дивитись...
Ось такі три суттєві недоліки, які я сьогодні за пів години тестування помітив, і не пророкую цій функції світлого майбутнього.
Пис пис на моїх терміналах функція працює у лс та кс, тож можна зробити висновок, що вона працює як мінімум на 3 основних мобільних мережах України. Графічні повідомлення ходять, також через вайфай (інтернет на вайфай був від іншого оператора, ніж зареєстровано програму). Тож автоматичне підключення чатів залежить перш за все від версії ос і/або виробника смартфону, а зокрема увімкненого інтернету, однієї з останніх версій програми "Повідомлення" та дзвінків і інтернету з тієї самої сім карти, оминаючи функцію вибору сім.
 
Останнє редагування:

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Сьогодні раптом прийшло повідомлення на екран смартфону, що на такому-то номері активний чат
Повідомлення від кого: оператора, гугла...?
як увімкнути з сім де працює чат, щоб надіслати саме смс
Яка різниця, що надсилати, якщо все опиниться в одному місці?
було таке саме повідомлення, як і тут, правда із підтвердженням номера телефона
Де саме треба підтвердити номер? Мабуть через це і не можу ввімкнути чат, бо номера нема
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Повідомлення від кого: оператора, гугла
Від самого застосунку "Повідомлення", так що можна сказати "від гугла".
Яка різниця, що надсилати, якщо все опиниться в одному місці?
Хмм, повідомлення у чаті не доставляться, якщо абонент немає інтернету, смс доставиться у будь-якому випадку, була б мережа. Тому смс досі популярні. Але, на загал, ви праві.
Де саме треба підтвердити номер?
Історія була така. На другому терміналі місяць-два тому, андро, гонор7а. Прийшло повідомлення, що можна активувати чати, але треба подати номер телефону, зареєстрував на лайф. Це все робиться там же, у програмі повідомлення, просто відповідь на той банер.
Не було, правда, з ким тестувати цю систему.
А сьогодні на тому ж смартфоні було таке, ніби я чати не вмикав і у налаштуваннях смартфону було написано: для вашого пристрою чати не доступні 🤔
Я згадав, що усі вихідні послуги в смартфоні мають бути поставлені на одного оператора, оскільки не зважаючи на вайфай, дата була налаштована на Київстар, я лиш замінив вибір з якої телефонувати на примусовий Київстар. Після цього від разу вискочив банер програми, зареєструйте чати на номер Київстар. Я підтвердив. Воно написало, що повідомить, коли запрацює. Так і не повідомило, проте чати від разу запрацювали.
Згодом я знов змінив вибір: з примусових дзвінків з КС - вибір сім-карток, чати і далі працювали. Отака історія була, нелегка.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Як я і думав, нічого крутити не треба було у "google повідомленнях". Сьогодні раптом прийшло повідомлення на екран смартфону, що на такому-то номері активний чат. Натисніть ок і все. Чат працює. Довго ще не міг второпати як ним користуватись (перемикатись між смс та чат), допоки не побачив що для даного абонента з однієї сім відправляється смс, а з іншої - чат. А от як увімкнути з сім де працює чат, щоб надіслати саме смс - опції нема. Певно, треба для цієї потреби тимчасово вимикати узагалі цілу функцію.

Проте! На іншому терміналі, де хотів потестити послугу, чат виявився "недоступним", хоча ще місяць тому було таке саме повідомлення, як і тут, правда із підтвердженням номера телефона. Виявилось, що на терміналі дата має бути підключена на ту сім, де зареєстровано GM, після зміни сім для дати, чати деактивуються... Отака х..., малята.
Ну і також програма, як біп, не сортує контакти, щоб дізнатись у кого працюють ті чати, а у кого - ні. Треба вручну дивитись...
Ось такі три суттєві недоліки, які я сьогодні за пів години тестування помітив, і не пророкую цій функції світлого майбутнього.
Пис пис на моїх терміналах функція працює у лс та кс, тож можна зробити висновок, що вона працює як мінімум на 3 основних мобільних мережах України. Графічні повідомлення ходять, також через вайфай (інтернет на вайфай був від іншого оператора, ніж зареєстровано програму). Тож автоматичне підключення чатів залежить перш за все від версії ос і/або виробника смартфону, а зокрема увімкненого інтернету, однієї з останніх версій програми "Повідомлення" та дзвінків і інтернету з тієї самої сім карти, оминаючи функцію вибору сім.
Ці умови, які ви описали, можна побачити у довідці. Працює незалежно від оператора, головне, щоб пройти авторизацію (гадаю, сірі оператор теж працюватимуть, якщо є можливість прийняти смс).

Чат перемикатися на смс і назад автоматично і залежить від того, хто на иншому боці. Не зовсім розумію, для чого впорядковувати контакти за увімкненою функцією? У вас же задача надіслати щось, надсилайте доступними каналами.
 
Зверху