Софт для Android

Asin

Slonorylʹstvo nashe vse
Реєстрація
21.01.11
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi
Підкажіть, чи є в природі софт для віддаленного управління андроїд смартом (або з іншого смарта, або хоча б з ПК) з можливістю відкриття і налаштування будь-яких додатків?
Сам користуюсь - AirDroid. Універсальне рішення - в т.ч. для відносно старих смартфонів
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Фото архівуються у zip
Любий троха більш прошарений користувач відкриває файл на перегляд і по перших символах PK розуміє, що то є архів. Так само із RAR та 7z. Ну а від "пересічного", звичайно, захист.
 

Romalegri

Дідусь з ковінькою
Реєстрація
19.09.22
Місто
Київ
Телефон
Прихильник Самсунгів
LiquidStrm, Ви маєте безумовну і потужну рацію 😁 Цей простенький спосіб аж ніяк не конкурує з шифруванням файлів або іншим хитромурим засобом їх захисту. Це звичайне маскування. Не всякий "прошарений" користувач у пошуках певного user content вирішить відкрити для перегляду файл Android/data/com.tacticgames.seabattle/scenarios/Scenario27.io 😁
Тобто цей "захист" є певною мірою психологічним. Мені він видається зручним і використовується мною вже з десяток років, не підводив (хоча й були ризики), тому запропонував товариству. Як варіант, а не панацею. Може комусь теж сподобається.
 

Romalegri

Дідусь з ковінькою
Реєстрація
19.09.22
Місто
Київ
Телефон
Прихильник Самсунгів
Pahan2k, звичайно можна (але мені ліньки). Надійні паролі - то взагалі окрема розмова, яка заслуговувала б на існування тут заради обміну ідеями. Ось не полюбляю менеджерів паролів, стара людина, що з мене візьмеш. Якщо сайт якийсь через такого менеджера відкривати, і щоб менеджер паролів був інтегрований з браузером, то ще нормально. Але справді захищені програми не дозволяють таких підстановок. Часто навіть вставку з буфера унеможливлюють. Тоді зручніше мати складний пароль, що запам'ятовується без заворушень у мізках. Ділимося своїми принципами їх складення?
40mu¥ane$okil_40mune£it@yu 😎😉
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Romalegri, річ у тім, що запаролений архів - зашифрований, і індексувати його, в тому числі автоматичними засобами - неможливо. Тож тільки при ретельному пошуку можна буде знайти такий прихований файл.
Ну а надійні паролі - то окрема тема.
 

Zenov

Заблокирован
Реєстрація
16.12.21
Місто
Днепр
Зачем?
Закачивать на любое облако.
Мега или тот же гугл.
Спецом завести акк и не сохранять пароль на устройстве
Post automatically merged:

зручніше мати складний пароль
Enpass и safeincloud нравятся
Копипастом всё легко и просто
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Подскажите офлайновый табличный редактор для андрюши, кто чем пользовался и готов рекомендовать.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
drmz, Collabora Office. С Гугль Маркета. После того, как на 10м и 11м Андроиде все остальное ломаное и пиратское отказалось работать. Особо не юзал пока, так что о подводных камнях ничего пока сказать не могу.
 
  • Like
Реакції: drmz

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Подскажите офлайновый табличный редактор для андрюши, кто чем пользовался и готов рекомендовать.
А чим офіційний комбайн от Microsoft не влаштовує - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.officehubrow?
Користуюсь дуже давно, все подобається. Ну так, інколи реклама, але не набридлива.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Всім привіт! Підкажіть рішення проблеми. Періодично я маю ставити смартфон в режим літака й мати тільки віфі увімкнений. Помітив, що в такому режимі, як тільки я пробую телефонувати через месенджер, то періодично зникає-з'являється віфі (як тільки гасне екран смартфону, який я дотуляю до вуха), відповідно дропається зв'язок. І це тільки в режимі літака, якщо мобільний увімкнено, то такого не спостерігається.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
knedlyk, будь-який месенджер чи конкретний? На якому смартфоні проявляється проблема?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, будь-який месенджер чи конкретний? На якому смартфоні проявляється проблема?
Зараз в мене два основних: ІТФон та Сиґнал. В обох є підтримка датчика наближення, відповідно, коли підіймаєш слухавку то гасне екран. І тут починаються "бока": вмикання-вимикання-вмикання-вимикання й так протягом півхвилини-хвилини, далі все норм. Але якраз за цей час рветься зв'язок й наново перетелефоновує абонент чи сам...

Врешті я знайшов сценарій, який не гасить віфі при переведенні в режим "літака", але це не помагає.

Android, Moto G5s Plus, Oreo 8.1 (сток).

UPD: Вчора знайшов в темі обговорення Пікселів, де на версіях Андроїда 10 та 11 ловляться такі саме глюки.
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
Всім привіт! Підкажіть рішення проблеми. Періодично я маю ставити смартфон в режим літака й мати тільки віфі увімкнений. Помітив, що в такому режимі, як тільки я пробую телефонувати через месенджер, то періодично зникає-з'являється віфі (як тільки гасне екран смартфону, який я дотуляю до вуха), відповідно дропається зв'язок. І це тільки в режимі літака, якщо мобільний увімкнено, то такого не спостерігається.
Если есть root, попробуйте прогу радиовыключатель. На HTC U Ultra android 8.0 работает корректно. Включает режим полета, правда кроме вайбера больше ничеми не пользуясь.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Если есть root, попробуйте прогу радиовыключатель. На HTC U Ultra android 8.0 работает корректно. Включает режим полета, правда кроме вайбера больше ничеми не пользуясь.
Не в выключателе дело, дело в настройках энергосберегайки, политик вафли и разрешений приложений.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Ну естественно надо глянуть в настройках телефона и поискать "выключать wifi в режиме ожидания".
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Ну естественно надо глянуть в настройках телефона и поискать "выключать wifi в режиме ожидания".
Мммм..... я не знайшов такого "крижика". Чи можете підказати для стокового Андроїда?
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
є якийсь додаток чи ще якось під андроїд щоб підключити телефон до конкретної базової ?
коли тушать світло ближні базові мертві думав десь далі підключитись щоб інет був
якщо таке можливо
в мене 15 поверх має ловити норм
є leeco le pro 3 x720 для експерементів
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Чем на Андроиде поредактировать список PLMN на симке?
 
  • Like
Реакції: drmz

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Зверху