Сільпо

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
IvaLen, мені на акк вже не дають, але з інкогніто видно що є. Відрізали свинорила
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Подскажите, почему при заказе онлайн с сертификатом сумма к оплате не изменилась? Алкоголя, сигарет нет в заказе.
Проходив минулого тижня. Сума під час замовлення так само не змінилась, але вже при отриманні замовленні і списанні коштів- все порахувало правильно, з врахуванням сертифіката.
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
IvaLen, мені на акк вже не дають, але з інкогніто видно що є. Відрізали свинорила
потрібно з головної сторінки дивитись магазини з підвищеним кешбеком, а не шукати саме Сільпо. Має бути. Або з анонімної клацнути активувати підвищений кешбек і після цього сайт запропонує авторизуватися, і тоді авторізуватися
Post automatically merged:

скажить будь ласка, не бачу, в переліку товарів, чи можна зараз он лайн купити подарунковий сертифікат
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Сільпо продовжує перетворювати на мистецтво усе, до чого торкається: торговельні зали всередині супермаркетів, фасади та навіть товари на полицях. Настав час вантажівок.

Для того щоб продовжувати милувати око клієнтів, мережа зробила яскраві декорації для вантажних автомобілів. Нове брендування перетворило їхнє оформлення на справжнісінький цирк на колесах, де головними артистами є продукти, бренди та сервіси Сільпо.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
При самовывозе не могу рассчитаться балобонусами - просто нет такой опции при оплате.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
При самовывозе не могу рассчитаться балобонусами
Товары соответствуют? В настройках списания установлено "автоматически" или по запросу кассира?
Така ж фігня. Через те що вимикав повзунок. Потім увімкнув (в додатку) але в системі він залишився вимкненим. Телефонував на гарячку.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Товары соответствуют? В настройках списания установлено "автоматически" или по запросу кассира?
які товари? балобонусами за все можно рассчитаться, всегда так было. Стоит "по запросу".

Openpharmacist, в застосунку все включено. На обычной кассе оплатить можно. Но я последнее время заказываю самовывоз.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Товары соответствуют? В настройках списания установлено "автоматически" или по запросу кассира?
які товари? балобонусами за все можно рассчитаться, всегда так было. Стоит "по запросу".

Openpharmacist, в застосунку все включено. На обычной кассе оплатить можно. Но я последнее время заказываю самовывоз.
Так и я часто заказываю самовывоз. В настройках стоит "оплачивать автоматом". И при расчёте на кассе всегда снимает. Так же и при расчёте онлайн картой.
 
Зверху