Сільпо

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
А при переходе по "хочу замовити" -
bo_vze_toj_den_koly.jpg
Бо вже той день, коли (с)
 
  • Haha
Реакції: drmz
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
idea, ну онлайн заказ можно ж и самовывезти.
Не думаю, що за самовивіз бали нарахуються.
У нас швидка доставка за 1 грн. від 250, тому нема сенсу самовивозити.
А що мастерпас уже полікували?
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
LiquidStrm, так вот оно чо, михалыч!! Такая же хня с "приведи друга".
Post automatically merged:

А що мастерпас уже полікували?
Надо пробовать. Устрашающая заглушка висела-то на сайте. В приложении может и не ломали.
 
  • Wow
Реакції: idea

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Кстати, "сломавшийся" у них мастерпас тоже может быть из-за просроченного сертификата. Только если в браузере обычно дает опцию "игнорировать и все равно открыть", то в работе платежных систем такое не проходит - сразу идет отказ.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
до 30 числа... тим паче воно ще не закінчилось

Validity (Expired)
Not Before: Sep 30 21:12:19 2000 GMT
Not After : Sep 30 14:01:15 2021 GMT
Враховуючи, що в нас зараз GMT+3, сертифікат став недійсним о 17:01:15 сьогодні.
 
Реєстрація
17.04.13
Місто
Запорожье
Телефон
Samsung Galaxy A50
Сьогодні був пуш у додаок Сільпо що треба оновити якщо бажаєш продовжити користуватися materials. Я оновив і сьогодні оплата через QR код пройшла в магазині.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
http://sim.silpo.ua/mail/CVM/E-com/2021/09/30/E.38.12.HB_email_noimage.html сказав(ла):
Ми так радіємо, що ви обираєте нас. Тому вирішили подарувати вам додаткові бонуси на честь нашого дня народження!
Робіть замовлення онлайн на суму від 100 грн та отримуйте +2300 балів на свій рахунок.
А ми тим часом все гарненько зберемо й доставимо пакуночки прямо до ваших дверей.
Пропозиція діє з 30.09.2021 по 07.10.2021.
вроде и любой заказ, но и сквозной намек на доставку.
Сегодня забирал заказ в магазине, оплата с авторизованной карты не сработала, заплатил на кассе физической картой. Бонус 2300 баллов начислили.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
оплата с авторизованной карты не сработала, заплатил на кассе физической картой.
Т.е. qr-таки поломали. Приложение обновленное?
QR работает, так можно заплатить мастерпасом. То я на сайте выбрал оплату картой, авторизация прошла, но когда пришел за заказом, что-то пошло не так, списать сумму не смогли или не сумели... Попросили приложить карту.
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Сьогодні був пуш у додаок Сільпо що треба оновити якщо бажаєш продовжити користуватися materials. Я оновив і сьогодні оплата через QR код пройшла в магазині.
Що саме оновити, які матеріали?
В мене не оновлюється розділ Платіжні картки в додатку. В тому місяці закінчився термін дії одної картки, я її видалив і додав іншу через сайт мастерпасс, але список карток не змінився. В додатку Фори теж саме. В додатку Нової пошти оновилось. Всі додатки не останньої версії.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
13.01.11
Місто
Запорожье
мене не оновлюється розділ Платіжні картки в додатку. В тому місяці закінчився термін дії одної картки, я її видалив і додав іншу через сайт мастерпасс, але список карток не змінився. В додатку Фори теж саме. В додатку Нової пошти оновилось. Всі додатки не останньої версії.
Тоже не могу добавить новую карту. Ни удалить старую. Попробовал в Окко, добавилась, а в сильпо вообще не реагирует на нажатие добавить или корзины.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
А ви поновляли додаток Сільпо? Я вчора картку додала... та і функція вибору "не використовувати платіжну картку" активна. Відповідно, поточку картку можу просто видалити.
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Так, тепер повноцінно мастерпасс працює з версії 1.75, але якщо є дійсні раніше додані картки, можна вибрати їх і ними розплачуватись.
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
drmz, Не знаю, как правильно обозвать операцию, но помню точно, что снимала с карты Ощад для выплат, и была конская комиссия :mad: Самой интересно, какой банк будет без комиссии. Кажется, летом Приват хвалили.
 
  • Like
Реакції: drmz
Зверху