chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Сейчас у ТАСа акция. Покупай шоколадку, открывай Very Card и получай откатик 25 грн.
25 грн повертаємо на картку і ще 25 направляємо на благодійність

Таскомбанк і торгівельна марка Millenium розпочали спільну акцію, в рамках якої покупці шоколаду можуть гарантовано повернути витрачені кошти, а також долучитися до важливого благодійного проекту.​

Купуйте та смакуйте шоколад Very Peri, а ми вам повернемо 25 грн на картку Very Card від Таскомбанку, і стільки ж передамо для відбудови сімейних дитячих будинків для дітей, що залишися без житла через війну.
  • Купуйте будь-який шоколад Very Peri з позначкою «Акція! 25 грн на Дім для дітей!»
  • Відскануйте QR-код на внутрішній стороні обгортки
  • Переходьте за посиланням і реєструйтеся у застосунку TAS2U від Таскомбанку
  • Оформлюйте віртуальну картку Very Card, пройшовши віддалену верифікацію за допомогою Єдиного порталу державних послуг Дія
Після оформлення віртуальної картки Very Card гарантовано отримуйте на неї 25 грн від Таскомбанку. Ще 25 гривень за кожного учасника акції банк направить до благодійного фонду «Твоя Опора». Він в рамках проекту «Дім для дітей» збирає кошти на придбання нового житла для дітей-сиріт з дитячих будинків сімейного типу, які втратили домівки внаслідок бойових дій. Відтак кожен, хто придбає акційний шоколад Very Peri, може таким чином зробити свій благодійний внесок, разом з тим отримавши зручну універсальну картку та повернувши витрачені кошти.
«Все почалося зі звичайного збігу. І шоколад від Millenium, і наша нова картка своїми назвами і дизайном відсилаються до трендового кольору Very Peri. Проте ця випадковість привела нас до великого і комплексного проекту. Ми вирішили не просто зробити цікаву колаборацію, а й закласти у наше партнерство благодійну складову — бо сьогодні як ніколи важливо підтримувати тих, хто цього найбільше потребує. А смачний шоколад і універсальна дебетно-кредитна картка зроблять цей процес ще приємнішим для клієнтів» — зазначив Заступник Голови Правління Таскомбанку Артур Муравицький.
Very Card — це нова флагманська картка банку, яка закриває максимум потреб при користуванні як власними, так і кредитними коштами. Кредитний ліміт з пільговим періодом погашення, зняття готівки, поповнення рахунку та конвертація без комісій, кешбек до 3% — все це та багато іншого доступно кожному власнику картки.
Спільна акція Таскомбанку та Millenium триває до 30 червня 2023 року включно.
Участь в акції можуть взяти громадяни України віком від 21 року. Діючі клієнти Таскомбанку, його співробітники та співробітники ТОВ «Малбі Фудс» (виробник шоколаду Millenium) участі в акції не беруть. Один учасник може оформити картку та повернути кошти лише один раз протягом акції.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
ТАСя щось тупить, жоден рахунок комуналки не підтягнувся. Хоча в падчерки ы пасинка вже майже всі рахунки є.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
ТАСя щось тупить, жоден рахунок комуналки не підтягнувся. Хоча в падчерки ы пасинка вже майже всі рахунки є.
У меня подтянулись. Но только те которые создал в текущем месяце. Те шаблоны что были в январе по нолям. Хз от чего зависит, но мне почему-то кажется что как минимум пасынок черпает информацию по комуналю не из того же колодца что "папка"
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell

Шановні клієнти!​

Інформуємо Вас, що з 20 лютого 2023 року АТ «ТАСКОМБАНК» переходить на нову схему конвертації операцій у гривні, що здійснені у іноземних торговців.

Операції з гривневої картки проходитимуть з подвійною конвертацією у наступних випадках:
Операції у гривні, що здійснені за межами України
Операції у гривні, які здійснені у іноземних торговців (Інтернет, сервіси таксі, тощо)
Зазначені операції будуть здійснюватися з подвійною конвертацією за наступною схемою:

Сума операції у гривні конвертується в Євро за курсом міжнародної платіжної системі (Visa або Mastercard) Сума операції у Євро конвертується у гривню за курсом Банку.


Таким чином сума, що буде списана з рахунку може відрізнятись від суми операції у гривні.
Щоб уникнути зайвих витрат на конвертації, рекомендуємо вам завжди обирати валюту країни, в якій знаходиться продавець, або валюту Євро.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Сума операції у гривні конвертується в Євро за курсом міжнародної платіжної системі (Visa або Mastercard)
Прикольно получается - большинство банков конвертят через бакс, даже евровые платежи в зоне евро с карты в евро получаются с конвертацией, а Тася пошла своим путем - все теперь будет идти через евро (я так понимаю и платежи в USD там где это расчетная валюта) :/
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ніпанятна. Купівля в доларах з доларової картки буде з конвертом чи ні?
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Опис правил конвертації при авторизації операцій за картками АТ Таскомбанк з 20.02.2023
Для Операцій, здійснених за межами України та операцій здійснених у іноземних торговців

Валюта Рахунку: будь-яка іноземна валюта
Валюта операції: будь-яка іноземна валюта
Конвертація та сума списання: Якщо валюта Операції відповідає валюті Рахунку, з Рахунку списується сума, що дорівнює оригінальній сумі Операції (без конвертації)
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Кочевник, учитывай, что возврат на долларовую карту пойдёт через конвертацию через евро.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
что возврат на долларовую карту пойдёт через конвертацию через евро.
Чому?

Закидував кешбек від мастеркарда в євро, залітало напряму на картку без конвертації.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Кочевник, читай внимательно. Refund (возврат) в долларах на долларовую карту пойдёт через евро. Такая политика в банка.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Tascombank почав проводити вхідний П2П від чужаків поточним днем?
 

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
прислали смс:
каким-то погорельцам, получающим в ТАСе из ФГВФО, обещают добавку +0,5% при открытии депозита
 
Останнє редагування:

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Вчора став "щасливим" господарем віртуальної Very card. Але "щастя" тривало не довго. При підписанні документів мені озвучили, що в отриманні кредитного ліміту, мені відмовлено. Причина - тому, що я являюсь клієнтом ТАС комбанку і маю кредитний ліміт на Великій п'ятірці. От якби я був новим клієнтом банку, то надали б! А два в одні руки - не дозволено. Якби знав таке, не приходив би і оформляти. ( Був проїздом у Києві.) Взяв в надії, що колись переглянуть свої правила.
 
  • Like
Реакції: fnm

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Вчора став "щасливим" господарем віртуальної Very card. Але "щастя" тривало не довго. При підписанні документів мені озвучили, що в отриманні кредитного ліміту, мені відмовлено. Причина - тому, що я являюсь клієнтом ТАС комбанку і маю кредитний ліміт на Великій п'ятірці. От якби я був новим клієнтом банку, то надали б! А два в одні руки - не дозволено. Якби знав таке, не приходив би і оформляти. ( Був проїздом у Києві.) Взяв в надії, що колись переглянуть свої правила.
Не завжди так що нема картки в таскомбанк і дають ліміт (( в мене лише спорт, ізі ( ті що з ними в одному човні) але в кредит ліміті відмовлено, робив віртуальну картку very card. А ось ізі банк дали ліміт (
 
Зверху