Тарифи «Сім'я +» і «Сім'я 2020»

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Для абонентів контрактної форми обслуговування.
Абонентська плата60 грн/міс100 грн/міс
Врахований в абонплаті пакет послуг «Сім'я +»«Сім'я 2020»
Мобільний Інтернет (ТриМоб, нац.роумінг)5000 Мбайт/міс7000 Мбайт/міс
Дзвінки на мобільні та стаціонарні України100 хв/міс200 хв/міс
SMS на номери мобільних операторів України100 шт/міс 25 шт/міс
Дзвінки всередині ТриМоббезлімітбезліміт
SMS на номери абонентів ТриМоббезлімітбезліміт
Вартість за межами пакету
Доступ до Інтернет/передачі даних0,03 грн/Мбайт0,03 грн/Мбайт
Дзвінки на мобільні та стаціонарні0,20 грн/хв0,20 грн/хв
Відеодзвінки абонентам ТриМоб0,20 грн/хв0,20 грн/хв
Дзвінки на SIP-номери (089x ххххх)0,25 грн/хв0,25 грн/хв
SMS на мобільні ( з 01.08.2017 )0,25 грн/повід.0,25 грн/повід.
SMS на стаціонарні0,80 грн/повід.0,80 грн/повід.
SMS на мобільні за кордон4,25 грн/повід.4,25 грн/повід.
MMS (з 01.03.2019 послуга не надається)0,50 грн/повід.не надається
Одиниці тарифікації
дзвінки1 сек1 сек
трафік10 кБайт10 кБайт
SMS1 шт1 шт
Абонентская плата ( c 01.05.2020 )
125 грн/мес
Учтённый в абонплате пакет услуг
Мобильный Интернет (ТриМоб, нац.роуминг)7000 Мбайт/мес
Звонки на мобильные и стационарные Украины200 мин/мес
SMS на номера мобильных операторов Украины25 шт/мес
Звонки внутри ТриМоббезлимит
SMS на номера абонентов ТриМоббезлимит
Стоимость за пределами пакета
Доступ к Интернет/передаче данных0,03 грн/Мбайт
Звонки на мобильные и стационарные0,20 грн/мин
Видеозвонки абонентам ТриМоб0,20 грн/мин
Звонки на SIP-номера (089x ххххх)0,25 грн/мин
SMS на мобильные0,25 грн/сообщ
SMS на стационарные0,80 грн/сообщ
SMS на мобильные за границу4,25 грн/сообщ
Единицы тарификации
звонки1 сек
трафик10 кБайт
SMS1 шт
15.03.2017 введений ТП «Сім'я +». Архіний. 01.09.2020 введений в дію НОВИЙ ТАРИФНИЙ ПЛАН «Сім'я 2020».
Умови тарифного плану «Сім'я 2020» вказані в гривнях з ПДВ і ПФ

Разовий початковий платіж при новому подключенні до ТП «Сім'я 2020» до п'яти абонентських номерів - 100 грн (зараховуються на рахунок абонента).

В абонплату включено обслуговування основного номера і до 4 додаткових на одному особовому рахунку. Тобто максимум 5 номерів.

Обсяг послуг, врахованих в абонплаті, доступний для всіх номерів з тарифним планом «Сім'я +»/«Сім'я 2020» на особовому рахунку.
По бажанню можна встановити граничні персональні об'єми (послуг та/або грошей), які доступні кожному додатковому номеру.

Можливий перехід з передплати на контракт із збереженням номера.

Якщо при поповненні абонентского номері на особовому рахунку абонента зареєстровано декілька номерів - зарахування коштів відбувається безпосередньо на номер, який поповнює абонент.

У випадку, якщо абонент з основним номером (MASTER) на особовому рахунку відправить коротке текстове повідомлення (SMS) на номер 2211 з текстом «N» або «n» латинської абетки - це означатиме, що всі поповнення по особовому рахунку будуть зараховані на основний абонентський номер.
У випадку, якщо абонент відправить коротке текстове повідомлення (SMS) на номер 2211 з текстом «Y» або «y» латинської абетки- поповнення знову буде доступно для кожного номера окремо.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.01.11
Місто
Киев
Телефон
Самсунг
Зmob наверное сам решил разогнать всех своих абонентов.
 

KostNalu

Радіоаматор
Реєстрація
10.10.13
Місто
Винница
Телефон
Poco X3 NFC 6/128
На 1188 только что звонил: сказали, что повышение "отложено на неопределенный срок".
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Зміни у тарифному плані "Сім'я+"
Шановні абоненти! Повідомляємо, що з 1 вересня припиняється підключення нових абонентів до тарифного плану "Сім'я+", а також перехід на цей тарифний план існуючих абонентів.

Але є і хороші новини! Чекайте на новий тарифний план "Сім'я 2020" 1 вересня!
Post automatically merged:

Неужели решили продлевать лицензию, если меняют условия тарифного плана. Ещё и контрактного. Не на несколько месяцев это делается?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Неужели решили продлевать лицензию
Ліцензію на що? Якщо маєте на увазі ліцензію на радіочастотний ресурс (клаптик смуги у Києві, з якого й так зиску мало), то, як варіант, Тримоб може її взагалі не продовжувати, а надалі надавати послуги мобільного зв'язку виключно як віртуальний оператор.
 
  • Like
Реакції: Mac_

ВанОО

Заблокирован
Реєстрація
26.09.14
Місто
Белая Церковь
новий тарифний план "Сім'я 2020"
аж интересно что они туда добавят и какие тарифы будут.
но старый семья + не должны закрыть,
это же все таки контракт))
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Неужели решили продлевать лицензию
Ліцензію на що? Якщо маєте на увазі ліцензію на радіочастотний ресурс (клаптик смуги у Києві, з якого й так зиску мало), то, як варіант, Тримоб може її взагалі не продовжувати, а надалі надавати послуги мобільного зв'язку виключно як віртуальний оператор.
На полную виртуализацию оператор ещё должен решиться. На мой взгляд, это прямой позор! Это должно быть везде объявлено, что у оператора вообще нет собственной сети.
Post automatically merged:

новий тарифний план "Сім'я 2020"
аж интересно что они туда добавят и какие тарифы будут.
но старый семья + не должны закрыть,
это же все таки контракт))
Смена контрактного тарифа может быть проблемой только в том случае, если в тексте контракта обозначено, что ничего менять нельзя. А если так не прописано, то меняй как хочешь. Например, в контракте с киевстаром у меня есть приписка, что оператор имеет право менять тарифы на основании закона о коммуникации. И в следующем месяце с удовольствием для себя это сделают. Мой безлим + будет другим тарифом!
 
Реєстрація
01.01.17
Місто
Харків
Телефон
Redmi Note 8T

ВанОО

Заблокирован
Реєстрація
26.09.14
Місто
Белая Церковь
я думаю добавят минут и мегабайт и поднимут цену до 125 ,как и хотели ранее
Если судить по "Річний+" -> "Річний 2020", то минут и мегабайт уменьшат, а цену поднимут!
Тогда главное чтобы принудительно не переводили...
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Скорее всего увеличат объём наполнения. Может быть уберут смс. Почему то в последнее время с ними борятся. Но минут и интернета должны всё-таки добавить. 100 минут на пять трубок, даже посекундных, маловато на месяц. И интернета 5000мбт - тоже смешно!
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Почему они всем режут смс в последнее время? Неужели это такой дорогой сервис по обслуживанию или интерконнекту? Никак не пойму. В Польше почти на всех тарифах смс идёт просто в нагрузку бесплатно. Просто входит в абонплату неограниченное их количество.
 
Реєстрація
21.08.18
Місто
Одесса
Телефон
redmi note 5 (CN) 4\64
Покращили, как и планировалось, только цену не стали сильно задирать.
Вполне еще адекватно получается.
 
Реєстрація
04.09.08
Місто
Черкасы
Підкажіть, є 4 сімки, на яких є по 100 гривень на балансі. Хочу їх перевестив сім'ю. Шо буде з грошами?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Підкажіть, є 4 сімки, на яких є по 100 гривень на балансі. Хочу їх перевестив сім'ю. Шо буде з грошами?
Та нічого особливого не буде: абонплату буде знімати з основного номеру сім'ї, а кошти на інших номерах можна буде використати на додаткові послуги чи на послуги понад пакет.
 
Зверху