Тарифи «Vodafone Unlim 3G» і «Vodafone Unlim 3G Plus» (закриті)

Статус
Закрита.

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Тарифи VodafoneUnlim 3GUnlim 3G PlusЯкщо тариф на 4 тижні не оплачений
Вартість пакету послуг на 4 тижні170 грн260 грн7 грн/щодня за 200 МБ інтернету
Дзвінки в мережі Vodafone Україна0,60 грн/хвБезлімітБезліміт за 3 грн/день
IнтернетБезліміт (40 ГБ, далі - шейп)Безліміт (40 ГБ, далі - шейп)200 МБ
Дзвінки на інші мережі по Україні0,60 грн/хв200 хв0,60 грн/хв
Дзвінки за кордон20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 17 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 19 країн.
20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 17 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 19 країн.
20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 17 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 19 країн.
SMS на всі мобільні мережі по Україні0,20 грн/шт.0,20 грн/шт.0,20 грн/шт.
Послуга «Роздача інтернету на місяць»50 грн кожен місяць
*811*8#
50 грн кожен місяць
*811*8#
-
Послуга «Роздача інтернету на день»10 грн/день
*811*24#
10 грн/день
*811*24#
-

Послуга «Unlim без абонплат» (для тарифу Unlim 3G Plus)
Забудьте про обов'язкові поповнення і додаткові платежі, відчуйте повну свободу з послугою «Unlim без абонплат».

Замовляйте і користуйтеся 3-ма наступними пакетами послуг у вашому тарифі. Термін дії кожного пакету – 4 тижні.

Підключення можливе за умови діючого пакету послуг на 4 тижні.

Вартість700 грн
Підключення*365*90#
Статус послуги*365*91#

Послуга діє 84 дні з моменту її активації. Вартість послуги знімається під час її підключення.

Політика чесного користування Безлімітним інтернетом у тарифах Vodafone Unlim.

Тарифи вказані станом на 10.01.2022 року.


 
Причина: Изменения от 10.01.2022
Останнє редагування:

Кактус

Заблокирован
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
Indus, можно самому попробовать сейчас) звёздочка сто один звёздочка три четвёрки решетка
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Кактус,
та ну нафик... так не интересно 🤣
Буду считать эт еще одним подарком от любимого оператора - с которым "много лет вместе" 😄
 

Svantesson

Заблокирован
Реєстрація
06.04.20
Місто
г. Запорожье
У кого-то были случаи, что данные тарифы после длительного голодания переводили в линейку "4G Smart"? Или нужно предварительно перейти в другой промежуточный тариф?
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
У кого-то были случаи, что данные тарифы после длительного голодания переводили в линейку "4G Smart"? Или нужно предварительно перейти в другой промежуточный тариф?
Було таке на одному номері бриблизно рік немпоповнювався... на іншому номері не було переходу ..перейшов на тариф супер нет старт тоді ще 90 грн було і за тиждень прийшло зразу два ще до підняття ціни хs і s...
 
Реєстрація
20.02.16
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung А51
Я чтобы перейти на линейку тарифов Smart 4 G после закрытия тарифа Vodafone Red S 2015, ждал еще 2-4 месяца так как перевели в тариф аж за 90 гривен. Самое интересное, что я после подорожания тарифа Лайт + один раз пополнил счет и мне пришло такое дорогое предложение, а на другом номере который чисто для входящих пришел самый дешевый тарифный план xs. Это где-то было в сентябре .
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11

Vodafone Unlim 3G:

Маємо новину про зміни. Через зростання затрат на підтримку та розвиток мережі ми змушені переглянути вартість послуг. З 5.01.2021 у тарифі:

  • вартість пакета буде 140 грн на 4 тижні.
Ви завжди можете підібрати собі тариф, який вам найбільше підходить, на сторінці з тарифами

Vodafone Unlim 3G Plus

Маємо новину про зміни. Через зростання затрат на підтримку та розвиток мережі ми змушені переглянути вартість послуг. З 5.01.2021 у тарифі:

  • вартість пакета буде 220 грн на 4 тижні;
  • кількість хвилин для дзвінків по Україні збільшиться зі 100 хв до 140 хв.
Якщо у вас підключена послуга «Unlim без абонплат», вартість тарифу для Вас не зміниться до її закінчення (щоб перевірити термін дії, наберіть *365*1#).
Ви завжди можете підібрати собі тариф, який вам найбільше підходить, на сторінці з тарифами
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
Сегодня пришла смс на Unlim 3G (в пакет добавят внутрисеть):
Vodafone сказав(ла):
Маємо новину про зміни. З 5.01.21 Ваш тариф Vodafone Unlim 3G буде коштувати 140 грн на 4 тижні. Отже, Ваш пакет на 4 тижні тепер буде включати: безліміт у мережі, безлімітний інтернет. Деталі: www.vodafone.ua/mon-unlm-3g-1 або 111*6
 
Причина: Недостоверная информация в рассылке от Vodafone, которая была опровергнута повторной рассылкой.
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Мені теж таке прийшло. Шикарно, для тих, кому є кому телефонувати: безлім за 15 грн.
Хоча на сайті та по тел цей додатковий бонус не озвучується, тож, можливо, "смузьосьорби постарались". 5 числа побачимо.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
idea, Услуга за 15грн? Или тариф? Месяц?
Ось же, попереднє повідомлення:
Сегодня пришла смс на Unlim 3G (в пакет добавят внутрисеть):
Vodafone сказав(ла):
Маємо новину про зміни. З 5.01.21 Ваш тариф Vodafone Unlim 3G буде коштувати 140 грн на 4 тижні. Отже, Ваш пакет на 4 тижні тепер буде включати: безліміт у мережі, безлімітний інтернет. Деталі: www.vodafone.ua/mon-unlm-3g-1 або 111*6
Оновлена оплата 140 грн, але + безліміт у мережі. Тобто: 140-125=15
 
Реєстрація
27.12.20
Місто
Украина, Днепропетровск
Ребята, всем привет.

Когда они ограничения с 40 ГБ хотябы поднимут до 100 ГБ? Я сижу на этом тарифе чисто из-за интернета. Я так понимаю, что у них нет безлимитных тарифов?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Ребята, всем привет.

Когда они ограничения с 40 ГБ хотябы поднимут до 100 ГБ? Я сижу на этом тарифе чисто из-за интернета. Я так понимаю, что у них нет безлимитных тарифов?
Никогда
 
Реєстрація
09.12.20
Місто
Херсонская обл.
так понимаю, что у них нет безлимитных тарифов?
Безлимитный интернет без ограничения скорости после использования определённого объёма трафика у Vodafone есть только в контрактных тарифах. Самый дешёвый Red XL за 250 грн в месяц.

Но и в контрактных тарифах есть свои нюансы, которые не каждому понравятся.Раздавать интернет нельзя (насколько я понял, даже за дополнительную плату), использовать сим-карту в модеме нельзя, при просмотре потокового видео скорость ограничивается до 1,2 Мбит/с, чего может не хватить даже для видео в 720p-разрешении.

Вот политика честного пользования безлимитным интернетом на контракте: https://www.vodafone.ua/storage/editor/files/fair-use-policy-contract-rus.pdf

В общем, можно сказать, что полноценного безлимита без каких-либо ограничений на сегодняшний день у Vodafone нет.
 
Реєстрація
13.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 9 Pro
Ребята, всем привет.

Когда они ограничения с 40 ГБ хотябы поднимут до 100 ГБ? Я сижу на этом тарифе чисто из-за интернета. Я так понимаю, что у них нет безлимитных тарифов?
Судя по моим расходам, "безлимит" на 100-200 ГБ/мес. для моей модели использования бы подошёл отлично...
Но, думаю, что оператору не выгодно повышать "планку"...
Как и убрать эту позорную оплату "за раздачу" интернета...
Остаётся искать варианты у конкурентов, но там тоже все далеко не безоблачно...
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
09.12.20
Місто
Херсонская обл.
Mac_, с нужным вам количеством трафика знаю только тариф Платинум Лайф от Lifecell, где 150 ГБ трафика на максимальной скорости, но цена... судите сами, выгодна вам или нет: 300 грн для нового подключения, 250 грн если номер персонифицирован, и 225 грн, если номер перенесён в Lifecell от другого оператора. Цены на 4 недели, а не на полный месяц.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Mac_
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
ot85, не лише, усі тарифи із принципом лайфхек, і контрактні, і гаджети. Та от тут же питання про наявність "хорошого покриття".
 
  • Like
Реакції: Mac_
Реєстрація
13.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 9 Pro
Mac_, с нужным вам количеством трафика знаю только тариф Платинум Лайф от Lifecell, где 150 ГБ трафика на максимальной скорости, но цена... судите сами, выгодна вам или нет: 300 грн для нового подключения, 250 грн если номер персонифицирован, и 225 грн, если номер перенесён в Lifecell от другого оператора. Цены на 4 недели, а не на полный месяц.
Я думал о подобном, но пока есть необходимость использования именно ВФ...
Post automatically merged:

ot85, не лише, усі тарифи із принципом лайфхек, і контрактні, і гаджети. Та от тут же питання про наявність "хорошого покриття".
Вопрос с покрытием один из самых важных 👍
 
  • Like
Реакції: idea
Статус
Закрита.
Зверху