Тарифи Київстар для фізичних осіб

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Інформація у шапці актуальна станом на 18.07.2024
Актуальні тарифи Київстар



Тарифи "Все Разом" (fmc)

Архівні тарифи: prp / mmc / fmc / Оф.сайт
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Тарифы Киевстар/Beeline

"І рибку з'їсти, і на... сісти"? Нє, такого блага Київстар не надає :) І здається не надає вже ніхто.
 
Реєстрація
27.12.11
Місто
Николаев
Re: Тарифы Киевстар/Beeline

Mallavar,
а у день, коли говоримо - поповнюємо через Ізіпей чи Приват24 на суму денної абонки

Не удобно. Иногда проходит несколько часов после перевода до зачисления денег на счет.
 

andreff24

Return to Nokia
Реєстрація
14.05.09
Місто
Стаханов
Телефон
Nokia 6.1
Через Ликпей денежка зачисляется практически сразу (3-5 минут)...
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Re: Тарифы Киевстар/Beeline

Переглянув вроді всі тарифи в мому кабінеті КС, походу всюди є щоденна плата.

Для КС - базовый, для Dj - Легкий.
20 коп. за 1 мин., а при пополнение счета на 40 грн. - 10 коп.(так называемые, акционые), опять же пополнение ежемесячное, но не обязательное, тогда тариф стандартный.
 

vein

Заблокирован
Реєстрація
19.02.11
Місто
Краков\ Львов
Телефон
HTC DROID ERIS-Интертелеком NOKIA 1560- GOODLINE
Re: Тарифы Киевстар/Beeline

а 29 чем не устраивает?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Re: Тарифы Киевстар/Beeline

Иногда проходит несколько часов после перевода до зачисления денег на счет.
В случае easypay приходит мгновенно (если не приходит - или номером ошиблись, или сбой - деньги вернутся на карту)
 
Реєстрація
27.12.11
Місто
Николаев
Реєстрація
25.02.11
Місто
Ніжин / Ярослав
Re: Тарифы Киевстар/Beeline

Какой у киевстара есть тариф что бы звонки внутри сети киевстара были бесплатны или недорогими и отсутствовала обязательная дневная или месячная плата?
"І рибку з'їсти, і на... сісти"? Нє, такого блага Київстар не надає І здається не надає вже ніхто.
Щоб і без абонки, і без ОЩП, і без першого обов"язкового поповнення. Що ще забули? Звісно, щоб внутрімережа була тільки на шару (і ніякого ПЗЗ!), і перехід на такий тариф з уже активованих номерів був відкритий (виключно безкоштовно), а з нових пакетів - хай ще й бонуси дають, а то зажралися) доплата за вхідні? нє, ну ми ж скромні, правда? і міру знаємо, губозакаточної машинки нам не треба
УПД: і щоб територією дії тарифу була вся ненька, ніяких регіонів нам не треба, і старпаки на шару з цим тарифом хай розсилають.
 
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Тарифы Киевстар/Beeline

Ошибаешся, конкуренты в суто региональных тарифах дают такое....

Как существо типа "лягушка-путешественница", лично мне такой тариф крайне невыгоден, и я его даже не рассматриваю, что у КС, что у конкурентов.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Re: Тарифы Киевстар/Beeline

Жінка має три чотири основні номери КС з якими любить деколи багато поговорити.

Для такого запропоновані пакеті (легки, базовий) не підійдуть. Або абонка, або новий номер + щомісячне поповнення.
 
Реєстрація
02.09.09
Місто
Львов
Телефон
HTC
Re: Тарифы Киевстар/Beeline

Какой у киевстара есть тариф что бы звонки внутри сети киевстара были бесплатны или недорогими и отсутствовала обязательная дневная или месячная плата?

Какая область?
 
Реєстрація
02.09.09
Місто
Львов
Телефон
HTC
Re: Тарифы Киевстар/Beeline

Dfg, а я слона и не заметил ) Самый экономный вариант - новый Алло, квартал и комфортный переход со всех предыдущих. Страдает удобство.
 
Реєстрація
20.10.10
Місто
Ивано-Франковск
Телефон
THL W3 MTK6575 Android4 GPS WiFi 512Мб/1Гб/3000mA
Re: Тарифы Киевстар/Beeline

Самый экономный вариант - новый Алло, квартал и комфортный переход со всех предыдущих. Страдает удобство.
Дякую, гляну.
Зараз безкоштовні всередині мережі і без щомісячних дають life and MTC. Думав київстар теж до такого докотився, але бачу що надії були марні.
 
Реєстрація
29.03.11
Місто
Киев
Телефон
Alcatel D920, Huawei U8110
Re: Тарифы Киевстар/Beeline

Зараз безкоштовні всередині мережі і без щомісячних дають life and MTC. Думав київстар теж до такого докотився, але бачу що надії були марні.

Ну так у Вас практически все поголовно сидят на Киевстаре! Выводы делай сам.
 
Реєстрація
15.01.09
Місто
Борисполь
Re: Тарифы Киевстар/Beeline

Всем привет. Сейчас пользуюсь тарифом "ТРИМАЙТЕ ЗВ’ЯЗОК", но не выговариваю и половины пакетных минут. Сидел на нем в основном из-за 100 метров интернета. Теперь интернет мне не нужен и я решил сменить тариф на более подходящий. Но просмотрев тарифы я альтернативы не увидел. Подскажите, есть ли в КС тариф более подходящий под мои разговоры?
Время в минутах.

Март
Киевстар 719
Враги 21
Beeline и GT 6

Апрель
Киевстар 589
Враги 5
Beeline и GT 10

Май
Киевстар 376
Враги 16
Beeline и GT 11

Июнь
Киевстар 290
Враги 1
Beeline и GT 4

Июль
Киевстар 378
Враги 18
Beeline и GT 10

Август
Киевстар 600
Враги 71
Beeline и GT 15
 
Останнє редагування:
Зверху