Тарифи контракту «4G» 2018 (архівні)

Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.
Тариф 4G Екстра 2018 буде закритий з 27 по 29 квітня 2024 року (переводять на LOVE UA Рух Контракт)

ПакетКиївстар 4G Extra+ 2018
Абонплата грн./міс
375
Дзвінки в мережі
0
Iнтернет
Безлiм
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні, а також на номери Польщі, Італії, Німеччини, Чехії, Росії
500 хв/міс​
SMS на українські номери
500 SMS​
SIM для планшета
0 грн/міс​
Київстар ТБ Light
0 грн/міс​
 
Причина: Посилання на тариф змінено
Останнє редагування:
Реєстрація
25.09.14
Місто
Березне
Перехід на тариф доступний в МКС.
 

Вкладення

  • MKC+.jpg
    MKC+.jpg
    156.5 КБ · Перегляди: 101

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
Видать, КС решили таки плотно расширить список "избранных"
Стоило, только добавить тариф в шапку, и понеслась... ;)
 
Реєстрація
08.11.17
Місто
Краматорск
Мне оператор в чате сегодня ответил, что настоящий безлимитный начинается с Ultra за 275 грн, я очень сильно от неё добивался ответа за 4G Extra+, уточнил что за 200 грн который, ответила, что в нём есть ограничения после 6 гиг.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Мне оператор в чате сегодня ответил, что настоящий безлимитный начинается с Ultra за 275 грн, я очень сильно от неё добивался ответа за 4G Extra+, уточнил что за 200 грн который, ответила, что в нём есть ограничения после 6 гиг
Це лише слова оператора. Насправді шейп є у всіх тарифах. https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-...ravedlyve-korystuvannya-merezhevymy-resursamy
Там ніде не написано що шейпа немає в деяких випадках (трати 200 грн і т.і.).
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Це лише слова оператора. Насправді шейп є у всіх тарифах. https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-...ravedlyve-korystuvannya-merezhevymy-resursamy
Там ніде не написано що шейпа немає в деяких випадках (трати 200 грн і т.і.).

Виходить контрактникам змінили умови втихаря без смс попередження.
 
Реєстрація
03.03.09
Місто
Нововолинськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3 Pro
Дався вам той шейп. Я тільки раз помітив і то на роботу мало що вплинуло.
 
Реєстрація
03.03.09
Місто
Нововолинськ
Телефон
Xiaomi Redmi 3 Pro
stigr, фахівці прорахували що може витримати мережа і встановили певний ліміт на велику швидкість. Можливо з розбудовою мережі щось змінять. Але є без шейпу провідні провайдери також є по ві фі такі як волнет... Та і 6 ГБ це достатньо щоб цілий день користуватись інтернетом а у вечорі подивитися пару фільмів, та і при використанні швидкість падає не критично навіть можливо дивитися відео. Тариф адекватний та і ціна. Ще ж є плюшки футбол і готб я так думаю що вони в шейп не потрапляють.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
nikc, дався, саме дався. Має бути плюси від дорогого контракту.

Плюс - шейп включается не принудительно, а видимо по решению чьей-то левой пятки, что и хорошо, и плохо одновременно :) Я пока ни разу до шейпа не докачался, хотя вылазил за 6 ГБ с момента ввода несколько раз.
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
nikc, в я про це питав? Навіщо мені стільки букав щоб ви мені написали про і так зрозумілі речі? Я задавюсь питанням чому я при сплаті такої суми як 475 грн або навіть більше маю ще й якісь обмеження? Власників таких тарифів так забагато що вони можуть погіршити навантаження мережі? Зрозуміло з малими сумами але тут ні.
 
Реєстрація
26.08.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18
Перешёл сегодня на Ultra за 275, скачал гигов 50 примерно, шейпа не было. Был на Extra+, прошлогоднем, за 135 грн, после 6 - 8 гиг шейп включался стабильно.
На этом ТП его и не будет. Начиная с 275 шейп не применяется.
 
Зверху