Тарифи контракту «4G» 2018 (архівні)

Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.
Тариф 4G Екстра 2018 буде закритий з 27 по 29 квітня 2024 року (переводять на LOVE UA Рух Контракт)

ПакетКиївстар 4G Extra+ 2018
Абонплата грн./міс
375
Дзвінки в мережі
0
Iнтернет
Безлiм
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні, а також на номери Польщі, Італії, Німеччини, Чехії, Росії
500 хв/міс​
SMS на українські номери
500 SMS​
SIM для планшета
0 грн/міс​
Київстар ТБ Light
0 грн/міс​
 
Причина: Посилання на тариф змінено
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Captain, я тебя прошу по-настоящему серьезные люди на корпе и старших контрактах. Никто и не обещал не менять тариф тем более тариф устаревший линейки
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
А чого написали, що шейп тільки в тарифах 95, 155, 200 грн. Київстар пише, що їм однаково скільки ви платите, шейп вліплять і при 275 грн.

Як можна уникнути цього? Чи можу я платити більше, щоб користуватися інтернетом без обмежень швидкості?
Ні. В межах політики умови вашого тарифу не змінюються та при раціональному використанні інтернету ви не помітите різниці в швидкості. Якщо ви не будете споживати надвеликі об'єми трафіку чи перевантажувати мережу своїми діями, то навряд помітите колись зниження швидкості.
 

mmx

Реєстрація
15.05.14
Місто
Украина
А чого написали, що шейп тільки в тарифах 95, 155, 200 грн. Київстар пише, що їм однаково скільки ви платите, шейп вліплять і при 275 грн.

Совершенно верно , Київстар официально ввёл "политику справедливого использования" для всех тарифов, но при этом временно, неофициально, для дорогих тарифов шейпера пока что не включает.
В любой момент это может быть пересмотрено, т.к. никаких официальных обязательств свыше указанного в этих тарифах Київстар на себя не брал.
В таблицу в этой теме фактически добавили неофициальную информацию, которая в любой момент может быть молча изменена КС.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Нові контрактні тарифи, у операторів вже є прайс, мінімальний тариф від 75грн.
 
Реєстрація
08.01.13
Місто
Костопіль
Телефон
Samsung j7 2017
За 75 грн буде безлім на Київстар, 5 Гб інтернету та 50 хв на інші( включаючи Італію,Польщу та Росію) . Тариф за 155 тепер буде 225. Вводиться тариф за 180 грн - безліміт мережа,100 хв на інші , за інтернет не уточнював.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
За 75 грн буде безлім на Київстар, 5 Гб інтернету та 50 хв на інші( включаючи Італію,Польщу та Росію) .

Сказали, что подключить этот тариф смогут не все. Подробностей не говорят, может вы узнаете.

[оффтоп вырезан]
 
Останнє редагування модератором:
  • Like
Реакції: Dawn

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Мені менеджер подав заявку на київстар дзвінки 50, додав 1гб як бонус. Умови там прості: безлім на кс, 20хв на інші за 50грн. Переходжу бо нереально користуватись таким інтернетом.
 

Shuler

Заблокирован
Реєстрація
11.04.18
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi 4Х (КС "Киевстар Звонки 50" + VF "Red Business L")
А мне (после того, как я подал заявку на спрыгивпние с контракта) звонила девушка из КС и сказала, что это первый месяц, потом буду платить по 45.

Добавлено через 2 минуты
Так в нових тарифах з 17 жовтня буде інтернет-безліміт чи ні?
На прошлой странице сообщение:
Тариф за 155 тепер буде 225
ни на какие мысли не наводит?)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Morino, это контракт?
Контракт - раньше этот закрытый тариф за 35 грн предлагали, если очень настаивал на отключении - там была только внутрисеть

Добавлено через 3 минуты
[оффтоп вырезан]

Добавлено через 6 минут
На прошлой странице сообщение:
ни на какие мысли не наводит?)
Полный дубль по цене с предоплатой. Наверняка тариф за 180 будет аналог предоплатного Все разом, который тоже стоит 180 , а на контракте в него будет сразу включен Домашний Интернет
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
08.01.13
Місто
Костопіль
Телефон
Samsung j7 2017
[оффтоп вырезан]
В тарифе за 180 насколько я знаю - ДИ не предвидится ( хотя полностью не уверен)
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
А старий тариф Київстар 4G за 95 грн буде мати новий більш-менш аналог? За скільки гривень?
 
Реєстрація
27.03.18
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E3372 and Xiaomi Redmi 6a
Ребята, информация от источника есть по поводу тарифа Київстар 4G Ultra шейп будет?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.01.13
Місто
Костопіль
Телефон
Samsung j7 2017
А старий тариф Київстар 4G за 95 грн буде мати новий більш-менш аналог? За скільки гривень?

Не буде.

Добавлено через 1 минуту
Ребята, информация от источника есть по поводу тарифа Київстар 4G Ultra шейп будет?

Поки не буде. Гарантії невключення обмеження ніякої . До січня наче шейпа не планується.
 
Останнє редагування:

KostNalu

Радіоаматор
Реєстрація
10.10.13
Місто
Винница
Телефон
Poco X3 NFC 6/128
А что будет со старыми тарифами? Останутся или же насильно перегонят в новые?
 
Зверху