Тарифи контракту «LOVE UA» (2022-2023)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
ТарифLOVE UA База Контракт
(за спецпропозицією)
LOVE UA Свобода Контракт
(за спецпропозицією)
LOVE UA Контракт
(за спецпропозицією)
LOVE UA Магніт Контракт
(спецпропозиція або MNP)
LOVE UA Світло КонтрактLOVE UA Пісня КонтрактLOVE UA Сила КонтрактLOVE UA Рух КонтрактLOVE UA Успіх Контракт
Пакет послуг на місяць75 грн125 грн150 грн150 грн175 грн230 грн300 грн350 грн500 грн
Мобільний інтернет6 ГБ12 ГБ15 ГБ15 ГБ15 ГБ25 ГБ50 ГББезлім
(100 ГБ, далі - шейп)
Безлім
(шейп відсутній)
Мобільний інтернет у роумінгу в 27 країнах--2000 МБ-5 ГБ5 ГБ10 ГБ15 ГБ20 ГБ
Мобільний інтернет після використання пакетних ГБ10 грн/пакет 100 МБ10 грн/пакет 100 МБ20 грн/пакет 500 МБ20 грн/пакет 500 МБ20 грн/пакет 500 МБ20 грн/пакет 500 МБ20 грн/пакет 500 МБ--
Дзвінки на КиївстарБезлімБезлім1200 хв на Київстар, інші мобільні та міські по Україні, після закінчення - безлім на Київстар1200 хв на Київстар, інші мобільні та міські по Україні, після закінчення - безлім на КиївстарБезлімБезлімБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні75 хв100 хв--150 хв
+за кордон
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова, Румунія)
250 хв
+за кордон
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова, Румунія)
300 хв
+за кордон
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова, Румунія)
350 хв
+за кордон
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова, Румунія)
750 хв
+за кордон
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова, Румунія)
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні після використання пакетних хвилин1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв
SMS по Україні50 шт100 шт-100 шт100 шт200 шт300 шт300 шт300 шт
SMS по Україні після використання пакетних3 грн/пакет 10 шт3 грн/пакет 10 шт5 грн/ пакет 10 шт5 грн/пакет 10 шт5 грн/ пакет 10 шт5 грн/ пакет 10 шт5 грн/ пакет 10 шт5 грн/ пакет 10 шт5 грн/ пакет 10 шт
Держава в смартфоніВключеноВключеноВключеноВключеноВключеноВключеноВключено--
Знання без межВключеноВключеноВключеноВключеноВключеноВключеноВключено--
Київстар ТБВключеноВключеноДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді Суперсили
2 Суперсили на вибір--Київстар ТБ, +15 ГБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, 100 SMS по Україні, SIM для планшета, SIM для другого телефона, Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)1 Суперсила на вибір:

Київстар ТБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, +100 SMS по Україні, 50 хвилин за кордон, SIM для планшета, SIM для другого телефона, Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)
Київстар ТБ, +15 ГБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, 100 SMS по Україні, SIM для планшета, SIM для другого телефонаКиївстар ТБ, +15 ГБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, 100 SMS по Україні, SIM для планшета, SIM для другого телефонаКиївстар ТБ, +15 ГБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, 100 SMS по Україні, SIM для планшета, SIM для другого телефона, Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)Київстар ТБ, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, 100 SMS по Україні, 2 ГБ у роумінгу, SIM для планшета, SIM для другого телефона, Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)Київстар ТБ, 100 SMS по Україні, 2 ГБ у роумінгу, SIM для планшета, SIM для другого телефона, Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)

Як знімається плата за тарифи?
Щоб підключився цей тариф, з вашого рахунку зніметься XXX грн. Далі плата зніматиметься щодня рівними частинами впродовж календарного місяця.

Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу недостатньо, ви й далі зможете телефонувати, користуватися інтернетом тощо, а оплатити все пізніше без комісій.

Поповнювати рахунок можна на сайті або в додатку Мій Київстар без комісій.
 
Причина: Додано новий тариф "LOVE UA Магніт Контракт"
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Контракт - це не для знижок, а для постійного користування. Тут можна отримати тільки контрактні тарифи утримання, але вони не цікаві. Або випросити знижку 10-15% на півроку. Ось і весь арсенал плюшек.
Або додаткові постійні гб або хв.
О, я про це не знав, що таке є! Як отримати?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Контракт - це не для знижок, а для постійного користування. Тут можна отримати тільки контрактні тарифи утримання, але вони не цікаві. Або випросити знижку 10-15% на півроку. Ось і весь арсенал плюшек.
Або додаткові постійні гб або хв.
О, я про це не знав, що таке є! Як отримати?
Так само як і знижку через менеджера, думаю ви зрозуміли як.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Контракт - це не для знижок, а для постійного користування. Тут можна отримати тільки контрактні тарифи утримання, але вони не цікаві. Або випросити знижку 10-15% на півроку. Ось і весь арсенал плюшек.
Або додаткові постійні гб або хв.
О, я про це не знав, що таке є! Як отримати?
Так само як і знижку через менеджера, думаю ви зрозуміли як.
А багато можна отримати? Бо вже звик до суперсили втричі більше. З наступного місяця цього вже не буде. Пакет начебто великий, як на папері. Але буває, що не вистачає саме хвилин.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Контракт - це не для знижок, а для постійного користування. Тут можна отримати тільки контрактні тарифи утримання, але вони не цікаві. Або випросити знижку 10-15% на півроку. Ось і весь арсенал плюшек.
Або додаткові постійні гб або хв.
О, я про це не знав, що таке є! Як отримати?
Так само як і знижку через менеджера, думаю ви зрозуміли як.
А багато можна отримати? Бо вже звик до суперсили втричі більше. З наступного місяця цього вже не буде. Пакет начебто великий, як на папері. Але буває, що не вистачає саме хвилин.
Кажете не вистачає хвилин і добавлять індивідуальний пакет
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Контракт - це не для знижок, а для постійного користування. Тут можна отримати тільки контрактні тарифи утримання, але вони не цікаві. Або випросити знижку 10-15% на півроку. Ось і весь арсенал плюшек.
Або додаткові постійні гб або хв.
О, я про це не знав, що таке є! Як отримати?
Так само як і знижку через менеджера, думаю ви зрозуміли як.
А багато можна отримати? Бо вже звик до суперсили втричі більше. З наступного місяця цього вже не буде. Пакет начебто великий, як на папері. Але буває, що не вистачає саме хвилин.
Кажете не вистачає хвилин і добавлять індивідуальний пакет
Якщо це безкоштовно, то добре! Дякую за корисну інформацію!
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Прямо просити. Я кажу, що мені в ЦОА порадили звернутися на гарячу лінію і попросити 15%. Далі дала мені вибір по обом номерам. Або 10% на рік, або 15% на півроку.
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Прямо просити. Я кажу, що мені в ЦОА порадили звернутися на гарячу лінію і попросити 15%. Далі дала мені вибір по обом номерам. Або 10% на рік, або 15% на півроку.
Той що у мене за 150 контракт,коли і на скільки по ньому зміниться абонплата і т.і.?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Прямо просити. Я кажу, що мені в ЦОА порадили звернутися на гарячу лінію і попросити 15%. Далі дала мені вибір по обом номерам. Або 10% на рік, або 15% на півроку.
Той що у мене за 150 контракт,коли і на скільки по ньому зміниться абонплата і т.і.?
Думаю, його не чіпатимуть, тому що він пропонується для підключення.
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Maxno, гадаєш хтось знає?
Як його приберуть з підключень публічних, от тоді теж може бути по 200грн
Зараз за 150 грн - 60 гб та 3600 хв. Немає такої потреби,проте платити 300 і вище мені також не підійде
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Зараз за 150 грн - 60 гб та 3600 хв.
Це ж акція "Втричі більше" - вона діє до кінця березня. Продовжать дію акції чи буде щось аналогічне - поки що лише на рівні чуток. Але якщо ні - то тариф істотно "схудне" ;)
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
Зараз за 150 грн - 60 гб та 3600 хв.
Це ж акція "Втричі більше" - вона діє до кінця березня. Продовжать дію акції чи буде щось аналогічне - поки що лише на рівні чуток. Але якщо ні - то тариф істотно "схудне" ;)
Мені базові умови достатньо,номер змінив в березні 23р., збільшення ап не входило до плану.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Зараз за 150 грн - 60 гб та 3600 хв.
Це ж акція "Втричі більше" - вона діє до кінця березня. Продовжать дію акції чи буде щось аналогічне - поки що лише на рівні чуток. Але якщо ні - то тариф істотно "схудне" ;)
Мені базові умови достатньо,номер змінив в березні 23р., збільшення ап не входило до плану.
Будуть чіпати більш старі тп, типу смарт, кс онлайн, ваш вибір і тд.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Зараз за 150 грн - 60 гб та 3600 хв.
Це ж акція "Втричі більше" - вона діє до кінця березня. Продовжать дію акції чи буде щось аналогічне - поки що лише на рівні чуток. Але якщо ні - то тариф істотно "схудне" ;)
Мені базові умови достатньо,номер змінив в березні 23р., збільшення ап не входило до плану.
Будуть чіпати більш старі тп, типу смарт, кс онлайн, ваш вибір і тд.
А що чутно про тариф ваш регіон?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Зараз за 150 грн - 60 гб та 3600 хв.
Це ж акція "Втричі більше" - вона діє до кінця березня. Продовжать дію акції чи буде щось аналогічне - поки що лише на рівні чуток. Але якщо ні - то тариф істотно "схудне" ;)
Мені базові умови достатньо,номер змінив в березні 23р., збільшення ап не входило до плану.
Будуть чіпати більш старі тп, типу смарт, кс онлайн, ваш вибір і тд.
А що чутно про тариф ваш регіон?
Ну це я до прикладу написав, а там як воно буде побачим.
 
Зверху