Тарифи контракту «LOVE UA» (2023) (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

ТарифLOVE UA КонтрактLOVE UA Магніт Контракт 2023LOVE UA Світло Контракт 2023
Пакет послуг на місяць150 грн150 грн175 грн
Мобільний інтернет15 ГБ15 ГБ15 ГБ
Мобільний інтернет у роумінгу в 27 країнах2000 МБ-5 ГБ
Мобільний інтернет після використання пакетних ГБ20 грн/пакет 500 МБ20 грн/пакет 500 МБ20 грн/пакет 500 МБ
Дзвінки на Київстар1200 хв на Київстар, інші мобільні та міські по Україні, після закінчення - безлім на Київстар1200 хв на Київстар, інші мобільні та міські по Україні, після закінчення - безлім на КиївстарБезлім
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні--150 хв
+за кордон
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай, Індія, Іспанія, Молдова, Румунія)
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні після використання пакетних хвилин1,50 грн/хв1,50 грн/хв1,50 грн/хв
SMS по Україні-100 шт100 шт
SMS по Україні після використання пакетних5 грн/ пакет 10 шт5 грн/пакет 10 шт5 грн/ пакет 10 шт
Держава в смартфоніВключеноВключеноВключено
Знання без межВключеноВключеноВключено
Київстар ТБДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді СуперсилиДоступно у вигляді Суперсили
2 Суперсили на вибірКиївстар ТБ, +15 ГБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, 100 SMS по Україні, SIM для планшета, SIM для другого телефона, Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)1 Суперсила на вибір:

Київстар ТБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, +100 SMS по Україні, 50 хвилин за кордон, SIM для планшета, SIM для другого телефона, Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)
Київстар ТБ, +15 ГБ, Соцмережі та месенджери, Відео на ходу, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, 100 SMS по Україні, SIM для планшета, SIM для другого телефона
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.12.10
Місто
Миколаївська обл.
Добрий день! Підскажіть будь ласка. Послуга Київстар ТБ у вигляді суперсили з яким пакетом підключається, Київстар ТБ Базовий, чи Сімейний?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Ютуб в видео на ходу действительно безлимитный или есть ограничения? Тариф за 150
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Підкажіть будь ласка.
Маю пакет Смачний за 125. Думаю перейти на Love ua контракт за 150 ( ще до 1 числа можна перейти).
Переходити планую через Мій Київстар.
За Смачний 30 числа має знятись АП.
Як (коли) правильно зробити перехід.
І чи варто зв'язатись з котиками перед цим, може якість плюшки бувають?
Дякую.
Post automatically merged:

Доречі, чомусь для мого номера Love ua контракт нема в МКС. Для іншого номера є.
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
SerjTD, я переходив транзитом через Ваш Вибір. Плюшек не буде
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Підкажіть будь ласка.
Маю пакет Смачний за 125. Думаю перейти на Love ua контракт за 150 ( ще до 1 числа можна перейти).
Переходити планую через Мій Київстар.
За Смачний 30 числа має знятись АП.
Як (коли) правильно зробити перехід.
І чи варто зв'язатись з котиками перед цим, може якість плюшки бувають?
Дякую.
Post automatically merged:

Доречі, чомусь для мого номера Love ua контракт нема в МКС. Для іншого номера є.
Можна, але ви повністю за цей місяць заплатите 150грн.
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Kladoff,
Транзитом як саме? Як з оплатою?
Post automatically merged:

Morino,
Тобто якщо я в понеділок 29 числа, наприклад замовлю перехід, то одразу знімається 150, а з 1 числа 5 кожного дня?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Morino, нет пропорционально количеству дней
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung S23+|OnePlus 6T

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
не варіант, бо не встигне змінити на Love UA до 1.06
Як то не встигне? Переходе зараз та в туж мить оформлює перехід на червень
Post automatically merged:

Roman_UA, тобто мігрував 15 зняло 90 та відразу оформив перехід на Лав з червня
 
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
В мене припейд.

Тобто переходжу на Ваш вибір, оплачую за дні, які залишились (3-4). Після цього з'являється в МКС Love ua контракт, і переходжу на нього, знову оплачую дні, які залишились.

Переходити буду через МКС
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung S23+|OnePlus 6T
Kladoff, я вище написав чому я так вважав) Тобто ти з передплати перейшов у Ваш вибір і з рахунку мало зняти 175 (або 100 по акції) грн, далі подана заявка на зміну тарифу з 01.06 і при зміні знову знімуть повну вартість 150грн? Тобто залишок АП за тарифом Ваш вибір просто пропаде, правильно я зрозумів?
Post automatically merged:

SerjTD, спробуй звернутись до johnlife , можливо, транзитний перехід у Ваш вибір не знадобиться ;)
До речі, за словами співробітника ЦОА, перехід через МКС за допомогою BankID можливий лише при наявності ID-картки.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Roman_UA, чогоб йому пропадати це абонка за травень на Ваш Вибір Контракт. Мігрував на нього частково сплатив травень тому що міграція 15. Далі по повній.
Post automatically merged:

-картки немає, але є дія.
Не треба картки. Через Приват авторизація твій підпис і все
Post automatically merged:

SerjTD, я б не тягнув до кінця місяця. Якщо конче потрібно не тягни так надінеше
Post automatically merged:

речі, за словами співробітника ЦОА, перехід через МКС за допомогою BankID можливий лише при наявності ID-картки.
Бреше
 
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung S23+|OnePlus 6T
Kladoff, я мігрував з передплати на Love UA 5го травня, списало 100 грн (перший платіж за місяць акційний) всією сумою, а далі, якщо я правильно розумію логіку, має з 5.06 (не з 1.06) знімати вже щодобово по 5 грн.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Roman_UA, я відразу оформив подальший перехід на червень, тому в червні теж буде повна 150 (перший місяць після заміни будь-якого тарифу теж повний)
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung S23+|OnePlus 6T
Kladoff, схоже, ти не зрозумів мене або я тебе) Ти спочатку перейшов з передплати на контракт Ваш вибір, так? Коли це сталось? І скільки грошей пішло на АП?
 
Зверху