Тарифи передплати «Безлім» (2018) (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

ТарифБезлім СоцмережіБезлім МесенджериБезлім Відео
Вартість пакету послуг на 4 тижні135 грн160 грн250 грн
Мобільний інтернет4000 МБ8000 МБ20000 МБ
Мобільний інтернет у роумінгу в 27 країнах--3000 МБ
Коли використаєте всі мегабайти тарифу10 грн/пакет 100 МБ10 грн/пакет 100 МБ20 грн/пакет 500 МБ
Дзвінки в мережі КиївстарБезлiмБезлiмБезлiм
Дзвінки на мобільні по Україні та за кордон (Польща та Італія)60 хв60 хв150 хв
Коли використаєте всі хвилини тарифу5 грн/пакет 3 хв5 грн/пакет 3 хв5 грн/пакет 3 хв
SMS по Україні--150 шт
Коли використаєте всі SMS тарифу5 грн/пакет 10 шт5 грн/пакет 10 шт5 грн/пакет 10 шт
Суперсили+5 ГБ; 100 хвилин на інші мережі+5 ГБ; 100 хвилин на інші мережі+5 ГБ; 100 хвилин на інші мережі
SIM для планшета--Включено
Київстар ТБ ЛегкийВключеноВключеноВключено
Київстар ТБ Легкий старт--Включено
Знання без межВключеноВключеноВключено
Держава в смартфоніВключеноВключеноВключено
Соцмережі та месенджери без обмеженьВключеноВключеноВключено
Вільна музика-ВключеноВключено
Відео на ходу--Включено
Ігри без обмежень--Включено
 
Причина: Зміни з 27.04.2023
Останнє редагування:
Реєстрація
11.02.23
Місто
Львів
А щодо тарифу Безлім Соцмережі 2022. Хто що знає? Яка його подальша доля?
Поки живе, а далі побачим.
А далі це коли. Бо коли мої родичі відказувались від супер сил, то йшла мова що цей варіант тарифу чи ця ціна до грудня або листопада 2023. Точно, не знаю.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
А щодо тарифу Безлім Соцмережі 2022. Хто що знає? Яка його подальша доля?
Поки живе, а далі побачим.
А далі це коли. Бо коли мої родичі відказувались від супер сил, то йшла мова що цей варіант тарифу чи ця ціна до грудня або листопада 2023. Точно, не знаю.
Тут ходять чутки, що синяки на осінь хочуть підняти ціни, так що не дивно коли мова йде про листопад місяць.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
А щодо тарифу Безлім Соцмережі 2022. Хто що знає? Яка його подальша доля?
Поки живе, а далі побачим.
А далі це коли. Бо коли мої родичі відказувались від супер сил, то йшла мова що цей варіант тарифу чи ця ціна до грудня або листопада 2023. Точно, не знаю.
Тут ходять чутки, що синяки на осінь хочуть підняти ціни, так що не дивно коли мова йде про листопад місяць.
Лапайте спецтарифи, хоча б місяць не заплатіть.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
А щодо тарифу Безлім Соцмережі 2022. Хто що знає? Яка його подальша доля?
Поки живе, а далі побачим.
А далі це коли. Бо коли мої родичі відказувались від супер сил, то йшла мова що цей варіант тарифу чи ця ціна до грудня або листопада 2023. Точно, не знаю.
Тут ходять чутки, що синяки на осінь хочуть підняти ціни, так що не дивно коли мова йде про листопад місяць.
Лапайте спецтарифи, хоча б місяць не заплатіть.
Я вже більше як півроку синякам не плачу, але адекватних тарифів я в них не бачив, за який не візьмись всі всерединімережеві пішли лісом хай ходять голодні.
 
Реєстрація
11.02.23
Місто
Львів
Якби ж то мій номер був, то давно б сидів на голодовці. А це тітки. Тут так не вийде.
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
У тарифі "Безлім Соцмережі" - З 07.12.2022 користувачі цього ТП будуть отримувати без доплат Суперсили 5 ГБ та 100 хв на інші мережі. Вартість ТП при цьому залишиться попередня - 100 грн/4 тижні
Далі в період з 07.12.2022 по 31.01.2023 (включно) Ви можете обрати:
Залишити Суперсили та з 01.02.2023 оплата в тарифі буде - 135 грн/4 тижні
Або відмовитися від Суперсил та зберегти вартість 100 грн/4 тижні ще на рік - до 30.11.2023.
До запланованого в КС "оновлення" тарифу залишилось мало часу, тому вже мали б надійти СМС по змінах, але чомусь на форумі таких відомостей нема. Нова вартість сабжу показала б тенденцію зростання та могла б пригодитись багатьом для вирішення дилеми: залишатись на старих ТП чи змінювати на поки не закриті для переходу спецтарифи (якщо такі доступні😎). Тому, чекаєм повідомлень від користувачів, а такі начебто є на форумі:
А щодо тарифу Безлім Соцмережі 2022. Хто що знає? Яка його подальша доля?
Поки живе, а далі побачим.
А далі це коли. Бо коли мої родичі відказувались від супер сил, то йшла мова що цей варіант тарифу чи ця ціна до грудня або листопада 2023. Точно, не знаю.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
ютуб реально безлимит трафика или есть ограничения?
Реальний безлім обмеження по швидкості немає
Але їсть технічний та рекламний трафік. Інколи їсть все підряд - бувають глюки
Точка доступу internet ipv6?
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
ютуб реально безлимит трафика или есть ограничения?
Реальний безлім обмеження по швидкості немає
Але їсть технічний та рекламний трафік. Інколи їсть все підряд - бувають глюки
Точка доступу internet ipv6?
Були обидві. Помітив, ще на минулому тарифі, коли підключив другу сімку. Думав, що саме через неї такі проблеми. Відключив, але проблема інколи виникала все одно, доки не перейшов на інший тариф з безлімітним інтернетом
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
ютуб реально безлимит трафика или есть ограничения?
Реальний безлім обмеження по швидкості немає
а смотреть надо только с телефона или можно расшарить сеть и смотреть с компа?
На расшаривание ограничений не заметил. В этом тарифе интернет вообще ничем не ограничен.
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
На расшаривание ограничений не заметил. В этом тарифе интернет вообще ничем не ограничен.
тут вопрос не в ограничениях а в том что будет ли считать трафик если смотреть ютуб на ноуте через расшареный интернет?
 
Зверху