Тарифи передплати «Без меж 2019» (для спецпропозиції) (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

Тариф
Без меж lite+
(регіональний)
Абонплата75 грн/4 тижні75 грн175 грн75 грн
Мобільний Інтернет1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
15000 МБ
+5000 МБ з Суперсилою
1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
Дзвінки в мережі КиївстарБезлімБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні по Україні75 хв75 хв100 хв +100 хв з Суперсилою100 хв
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні після використання5 грн/3 хв
(у всіх тарифах)
Мобільний інтернет після використання мегабайтів10 грн/пакет 100 МБ
(у всіх тарифах)
SMS по Україні, пакети 10 SMS5 грн/пакет
(у всіх тарифах)
Держава в смартфоніВключено в тарифВключено в тарифВключено в тарифВключено в тариф
Знання без межВключено в тарифВключено в тарифВключено в тарифВключено в тариф
 
Причина: Зміни з 11.12.2023

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Ricardo. Знижка непогана, якщо при 75 грн буде 47.73. Але тариф Без меж lite і так 50 грн. Загалом виходить те що, вони дають знижку аж 2 грн 27 копійок на місяць.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
Останнє редагування:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Вот такое сообщение я ночью обнаружил в "Мой Киевстар" (абонплата была сняла в прошлый вторник)
photo5246703938688892918.jpg
photo5246703938688892919.jpg
То есть я до конца сентября не смогу использовать свой оплаченный пакет услуг?
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Sanyok77, може просто регіоналість з початком війни відключили, а повідомлення залишили?
 
Реєстрація
11.08.21
Місто
Івано-Франківськ
Вот такое сообщение я ночью обнаружил в "Мой Киевстар" (абонплата была сняла в прошлый вторник)
То есть я до конца сентября не смогу использовать свой оплаченный пакет услуг?
Все мало би бути гаразд. Користуватись зможете до закінчення 4х тижнів, на які підключений пакет. Принаймі у мене так було минулого місяця. А ось чи підключиться новий за 40 грн., а не буде зніматись десятка щодня, я не перевіряв, просто встиг повернутись в регіон дії тарифу і оплатити наступні 4 тижні.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Но звоночек нехороший! Нужно теперь быть внимательным на всякий случай относительно даты снятия следующей абонплаты!
 
Реєстрація
01.01.17
Місто
Харків
Телефон
Redmi Note 8T
Я описывал свою ситуацию прошлым летом.
У бабули телефон всегда находится в квартире. Даже из комнаты не выносится. Всегда на одной БС. И это не на границе домашнего региона! Но в какой-то момент начали регулярно приходить смс о "не домашнем" регионе.
В какой-то момент это совпало со снятием абонки и начало снимать по 10 грн.
Что либо доказать оператору нереально!
Ситуация с вылетом из домашнего региона прошла сама со временем. Причем наблюдал такое ещё на 2х номерах, но они не пополнялись.
Видимо были какие-то глюки сети.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Я ніби зараз не в домашньому регіоні, але смс ніяких немає, про зміну регіону. Абонк не плачу на цьому lite+, нет за 100 тільки. Правда можливо регіон став домашній після зміни районів, я хз як воно в кс
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Ну я сейчас в Киеве, а для Без меж лайт+ домашний регион - Николаев.
Причём раньше я не пополнялся и никаких сообщений не приходило.
А тут вот такое пришло. Наверное придётся пополнять lifecell или Тримоб, раз КС так шалит.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Sanyok77, так по периметру Київа багато районів домашніх для тарифу: Чернігівська, Полтавська область, etc
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Я боролся с тех. поддержкой о правильности региона в Запорожье почти год. Миссия невыполнима! Сроки переносили десятки раз и всё, что говорили сделать с технической точки зрения было бредом. Вообщем, если это вопрос биллинга, то он явно запорчен до основания. В киевстаре эпоха региональный тарифов для меня закончена!
 

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
Щоб нічого не знімало через глюки білінгу треба просто не мати грошей на рахунку взагалі. Та і взагалі це добрі манери кожного свинорила. У мене регіон домашній, але такі sms про виїзд та повернення надходили регулярно. Не звертаю жодної уваги, не сварюся, нікуди не скаржуся, бо рахунок пустий.
 

IgorBVS

Заблокирован
Реєстрація
18.09.20
Місто
Украина г.Ровно
Ну я сейчас в Киеве, а для Без меж лайт+ домашний регион - Николаев.
Причём раньше я не пополнялся и никаких сообщений не приходило.
А тут вот такое пришло. Наверное придётся пополнять lifecell или Тримоб, раз КС так шалит.
2022-10-02_18-12-30.jpg
Спілкувався сьогодні. Хочете вірте, хочете ні. :)
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Я так понимаю 5гигов за 30грн это самое дёшевое, что предлагает Киевстар на сегодня? Поправьте, если что. А то отстал от новостей, не того сейчас. Дома не был 8 месяцев уже.
 
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Я так понимаю 5гигов за 50грн это самое дёшевое, что предлагает Киевстар на сегодня? Поправьте, если что. А то отстал от новостей, не того сейчас. Дома не был 8 месяцев уже.
В без меж лайт так і було 3гб, якщо додатково заказувати 5гб, тут вірно 50грн послуга.
 
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
Очепятка, я имел ввиду 5гигов за 30грн, ну если перезаказывать пакет раз в неделю, например.
Проще каждые 4 недели покупать новый Лав ua. За 100. И меть видео без разницы в придачу.
 
Зверху