Тарифи передплати «Твій» (2021) (для спецпропозиції)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
ТарифТвій Новий
(архівний)
Твій Улюблений
(архівний)
Твій Проривний
(архівний)
Твій МаксимумТвій Безлім
Вартість пакету послуг на 4 тижні100 грн150 грн175 грн350 грн500 грн
Мобільний інтернет5 ГБ9 ГБ15 ГББезлім
(100 ГБ, далі – шейп)
Безлім
(шейп відсутній)
Мобільний інтернет у роумінгу в 27 країнах--4.3 ГБ5 ГБ
Дзвінки в мережі КиївстарБезлімБезлімБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні по Україні100 хв120 хв160 хв300 хв700 хв
SMS по Україні---300 шт350 шт
1 Суперсила на вибір+5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі по Україні; +100 SMS по Україні+5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі по Україні; +100 SMS по Україні; Відео на ходу; Соцмережі та месенджери+5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі по Україні; +100 SMS по Україні; Відео на ходу; Соцмережі та месенджери; +2 ГБ у роумінгуДопомога ЗСУ; Домашній Інтернет (до 100 Мбіт/с); Київстар ТБ; +300 хвилин на інші мережі та за кордон; SIM для планшета; SIM для другого телефона; +2 ГБ у роумінгуДопомога ЗСУ; Київстар ТБ; 300 хвилин на інші мережі та за кордон; SIM для планшета; SIM для другого телефона
Держава в смартфоніВключеноВключеноВключено
Знання без межВключеноВключеноВключено

Як зрозуміти, чи знялась плата за 4 тижні, на день або щось інше?
Якщо ви щойно перейшли на тариф, одразу знімається оплата за тариф, тобто 55/95/135/350/500 грн. Наступна оплата — через 4 тижні. Вона знімається опівночі (00:00).

Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу було недостатньо, знімається 10 грн за пакет послуг на один день. Якщо на вашому рахунку менше 10 грн, знімається вся сума, яка є у залишку, і ви отримаєте цей пакет за спеціальною ціною.

Якщо на рахунку 0 і ви поповнились на 55/95/135/350/500 грн, дочекайтеся SMS, що рахунок поповнено і вам нараховано пакет послуг.

Коли знімається плата на день і що до неї входить?
Наприклад, ви поповнили рахунок 11 листопада, наступного разу ви маєте поповнитися до 23:59:59 8 грудня, тобто через 4 тижні. Якщо ви цього не зробили або поповнилися на недостатню суму, з вашого рахунку 9 грудня зніметься 10 грн і ви отримаєте:
  • безлім у мережі Київстар;
  • 100 МБ мобільного інтернету;
Все це надається на 1 день. Те, що ви не використали в цей день, анулюється.

Також ви можете телефонувати на номери Київстар за 3 грн в день, якщо вночі з рахунку нічого не знялося.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
25.12.14
Місто
Украина,Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi
совсем "голодным" номерам дают скидку 100% на первую АП, малоиктивным 50% (28грн соответсвенно)
нет
у меня два номера с одинаковыми условиями пополнения в день и на один дали бесплатно переход, а на другой за 28 грн
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Черкассы
в смс было упоминание о бесплатном переходе ?
совсем "голодным" номерам дают скидку 100% на первую АП, малоиктивным 50% (28грн соответсвенно)
У меня номер "совсем голодный" в смс предложение о бесплатном переходе и в подарок первая абонплата бесплатна.
В МКС- ничего нет
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
в смс было упоминание о бесплатном переходе ?
совсем "голодным" номерам дают скидку 100% на первую АП, малоиктивным 50% (28грн соответсвенно)
У меня номер "совсем голодный" в смс предложение о бесплатном переходе и в подарок первая абонплата бесплатна.
В МКС- ничего нет
напишите в ЛС детали, попробуем помочь )
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Черкассы
в смс было упоминание о бесплатном переходе ?
совсем "голодным" номерам дают скидку 100% на первую АП, малоиктивным 50% (28грн соответсвенно)
У меня номер "совсем голодный" в смс предложение о бесплатном переходе и в подарок первая абонплата бесплатна.
В МКС- ничего нет
напишите в ЛС детали, попробуем помочь )
Не-не ...Это просто констатация факта. Спасибо всех, кто откликнулся, но я помощи не прошу. Могу перейти по звонку 477.
Но переход мне не выгоден, пока будет жить мой тариф, где в дневную АП включены 10 минут на чужих.
Там кто-то выше по ветке просил помощи, потому как не может звонить 477
 
Реєстрація
24.12.20
Місто
Украина, Киев
Сегодня КС бомбим смсами с предложением перейти в Твой новый. На 4 номера пришло персональное предложение (4 гб интернета, безлим КС, 60 минут на другие мобильные, первый пакет без АП, далее 55грн/4 недели). Предложение пришло на ТП - Без границ lite и Звонки без границ.
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
На сайте:
Я ж не перший, хто прочитав "твій противний"?
 

Васька

Заблокирован
Реєстрація
12.07.21
Місто
Киев
Сегодня КС бомбим смсами с предложением перейти в Твой новый. На 4 номера пришло персональное предложение (4 гб интернета, безлим КС, 60 минут на другие мобильные, первый пакет без АП, далее 55грн/4 недели). Предложение пришло на ТП - Без границ lite и Звонки без границ.
Переход не работает облом
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Сегодня КС бомбим смсами с предложением перейти в Твой новый. На 4 номера пришло персональное предложение (4 гб интернета, безлим КС, 60 минут на другие мобильные, первый пакет без АП, далее 55грн/4 недели). Предложение пришло на ТП - Без границ lite и Звонки без границ.
Переход не работает облом
Все корректно работает
 

Васька

Заблокирован
Реєстрація
12.07.21
Місто
Киев
Сегодня КС бомбим смсами с предложением перейти в Твой новый. На 4 номера пришло персональное предложение (4 гб интернета, безлим КС, 60 минут на другие мобильные, первый пакет без АП, далее 55грн/4 недели). Предложение пришло на ТП - Без границ lite и Звонки без границ.
Переход не работает облом
Все корректно работает
У меня нет ..Жаль
 
Реєстрація
03.04.14
Місто
Kyiv
У меня сработало со второго раза, там где было со скидкой 28 грн.
 
Реєстрація
03.04.14
Місто
Kyiv
Бесплатный переход сработал корректно, правда в мкс не показывает гигабайты, только по 112.
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Сегодня КС бомбим смсами с предложением перейти в Твой новый. На 4 номера пришло персональное предложение (4 гб интернета, безлим КС, 60 минут на другие мобильные, первый пакет без АП, далее 55грн/4 недели). Предложение пришло на ТП - Без границ lite и Звонки без границ.
Переход не работает облом
Все корректно работает
У меня нет ..Жаль
Что именно не работает ?
Напишите в ЛС, разберёмся
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
На цих нових тарифах знімає денну абонку за акційною ціною, яка дорівнює залишку? Хтось пробував?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
stone, це інше. Мав на увазі платіж за денний пакет, який знімає "під нуль" вночі.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
rvk220, якшо менше 3 грн, то певно нічого не зніматиме, але не ясно як буде з двінками на КС. Боротьба з копійочниками :)
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
От власне, що хотілося б знати "точно". Бо перейду з архівного тарифу, де все в цьому плані чудово, на Твій Новий, і може виявитись так, що це буде незворотньою помилкою (і як тоді жити далі?)😂
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
rvk220, оцього точно, навіть самі менеджери кс не знають, бо новий білінг живе своїм життям. Будете першопроходцем :)
 
Зверху