Тарифи передплати «Твій» (2021) (загальнодоступні) (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

ТарифТвій ВибірТвій Оптимум
Вартість пакету послуг на 4 тижні225 грн300 грн
Мобільний інтернет25 ГБ50 ГБ
Мобільний інтернет у роумінгу в 27 країнах5.5 ГБ7.3 ГБ
Дзвінки в мережі КиївстарБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні по Україні та за кордон (Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай та Індія)200 хв300 хв
SMS по Україні-200 шт
1 Суперсила на вибірДопомога ЗСУ; Київстар ТБ; +5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі та за кордон; Відео на ходу; SIM для планшета; SIM для другого телефона; +2 ГБ у роумінгу; Соцмережі та месенджериДопомога ЗСУ; Домашній Інтернет (до 100 Мбіт/с); Київстар ТБ; +5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі та за кордон; Відео на ходу; SIM для планшета; SIM для другого телефона; +2 ГБ у роумінгу; Соцмережі та месенджери
Держава в смартфоніВключеноВключено
Знання без межВключеноВключено
 
Причина: Зміни з 29.04.2024
Останнє редагування:

Валентин Д

Активний користувач
Реєстрація
05.05.19
Місто
Одеська обл.
Телефон
POCO X3
Чи активується новий стартовий пакет "твій оптимум" за кордоном у роумінгу?
Post automatically merged:

*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Це єдина перевага перед старими тарифами в якіх дають (безлім на кс, 10хв на ворогів та 100мб)?
 
Останнє редагування:

Kevin

Заблокирован
Реєстрація
04.04.15
Місто
Киев
Твій Максимум доступен в продаже на esim в интернет-магазине Киевстар, на обычной sim-карте не доступен:
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
з 11 листопада 2022 року абонентам передплати будуть доступні нові тарифи, які ще краще враховують актуальні потреби наших клієнтів. Тому підключення тарифів ТВІЙ Старт, ТВІЙ Вибір та ТВІЙ Оптимум буде доступним новим клієнтам до 10 листопада включно. Потім можна буде вибрати один з оновлених тарифів.
 
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
Хочу придбати ТВІЙ Старт до 10 листопада включно, де перший пакет послуг включено. Одразу буду підключати Без гігабайтів. Тоді, коли закінчаться 4 тижні, не поповнюючи рахунок, буде активовано новий варіант тарифу, щоб на майбутніх поповненнях користуватися пакетом за 100 грн?
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Если старые тарифы точно будут менять, то ничего с этим не поделаешь. Но по анонсу просто вводят новые тарифы, а эти как-бы не трогают. По крайней мере пока! Поэтому, схема рабочая.
 

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Хочу придбати ТВІЙ Старт до 10 листопада включно, де перший пакет послуг включено. Одразу буду підключати Без гігабайтів. Тоді, коли закінчаться 4 тижні, не поповнюючи рахунок, буде активовано новий варіант тарифу, щоб на майбутніх поповненнях користуватися пакетом за 100 грн?
Якщо хочете Твій старт то треба прийти в магазин і попросити продавця тариф без першого місяця може і буде і вам запропонують. Є ж балванка за 100 грн.
 
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
Хочу придбати ТВІЙ Старт до 10 листопада включно, де перший пакет послуг включено. Одразу буду підключати Без гігабайтів. Тоді, коли закінчаться 4 тижні, не поповнюючи рахунок, буде активовано новий варіант тарифу, щоб на майбутніх поповненнях користуватися пакетом за 100 грн?
Якщо хочете Твій старт то треба прийти в магазин і попросити продавця тариф без першого місяця може і буде і вам запропонують. Є ж балванка за 100 грн.
У пакетах Твій Старт і Love UA за 100 грн вже включено перші 4 тижні.
 
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
А чому в шапці відсутній тариф "Твій максимум"?
Тому що "Твій Максимум" - тариф для спецпропозиції, знаходиться в шапці цієї теми.
Його можна побачити в МКС, у мене на всіх номерах з різною інтенсивністю використання.
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
А чому в шапці відсутній тариф "Твій максимум"?
Тому що "Твій Максимум" - тариф для спецпропозиції, знаходиться в шапці цієї теми.

Тут написано:
Якщо ви наш абонент, знайдіть цей тариф у додатку Мій Київстар або зателефонуйте на 477*1

Щоб стати нашим абонентом, придбайте SIM-карту із цим тарифом та активуйте його (інструкція є на звороті пакета). Після того як активуєте, ви отримаєте все, що є у тарифі, без плати за перші 4 тижні.

Саме через додаток перейшов як я, так і ще двоє моїх знайомих. Ніяких "спеціальних пропозицій"...
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Тому що "Твій Максимум" - тариф для спецпропозиції, знаходиться в шапці цієї теми.
Здається що він був тільки на початку акційним, а потім його Київстар переніс в загальнодоступні. Я теж вважаю що йому місце тут.
До того ж, стартові пакети "Твій Максимум" є у вільному продажу.
 
Останнє редагування:

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Здається що він був тільки на початку акційним, а потім його Київстар переніс в загальнодоступні. Я теж вважаю що йому місце тут.
Але за новинами, якщо з 11.11 тарифи "Твій Старт", "Твій Вибір" та "Твій Оптимум" стають архівними, "Твій Максимум" залишається доступним для підключення. Якщо так дійсно буде, в такому разі логічніше буде перемістити його в нову тему актуальних тарифів, а в цій темі залишаться архівні тарифи "Твій".
 

Kevin

Заблокирован
Реєстрація
04.04.15
Місто
Киев
Тому що "Твій Максимум" - тариф для спецпропозиції, знаходиться в шапці цієї теми.
Здається що він був тільки на початку акційним, а потім його Київстар переніс в загальнодоступні. Я теж вважаю що йому місце тут.
До того ж, стартові пакети "Твій Максимум" є у вільному продажу.
Первоначально были доступны в продаже только на esim.
 
Зверху