Тарифи передплати «4G Smart» для спецпропозиції

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Тарифи доступні для підключення тільки абонентам, які отримали спеціальну пропозицію.

Тариф4G Smart Light4G Smart XS4G Smart XS+4G Smart S+4G Smart M4G Smart XLДенні тарифи
Вартість пакету послуг на місяць80 грн100 грн120 грн170 грн195 грн350 грн15 грн/щодня
Мобільний Інтернет3 ГБ5 ГБ8 ГБ20 ГБ25 ГБ70 ГБкожні 200 МБ за 10 грн
Дзвінки в мережі Vodafone УкраїнаБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні150 хв200 хв250 хв200 хв250 хв250 хв1 грн/хв
Дзвінки за кордон25 грн/день за кожні 15 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 30 грн/день за кожні 5 хв в одну з 14 країн
SMS на всі мобільні мережі по Україні50 шт. за 1,50 грн/в день користування
SMS за кордон6 грн/шт
Підключення пакета послуг на місяць*101*444#
Послуга «Подвійні хвилини»30 грн/міс30 грн/міс30 грн/міс0 грн/міс0 грн/міс0 грн/міс-
Рік без Абонплат880 грн1100 грн1320 грн1870 грн2145 грн3850 грн

Базові умови
До моменту підключення пакета послуг на місяць діятимуть базові тарифи:

Дзвінки в мережі Vodafone Україна та на інші мережі по Україні1 грн/хв.
SMS абонентам по Україні та за кордон1 грн/шт.
Швидкість мобільного Інтернетуобмежено до 8 кбіт/с.

Для підключення пакета послуг на місяць, будь ласка, переконайтеся, що на рахунку є достатня сума коштів, і наберіть *101*444#

Послуга «Подвійні хвилини»
Подвоюйте хвилини для спілкування з абонентами інших операторів України у своєму тарифі.

Підключити*250#
Перевірити статус*250*1#
Відключити*250*0#
Перевірити залишок хвилин*101*4#

Послуга доступна за умови, якщо у вас підключений пакет на місяць. XXX хвилин будуть нараховані додатково до залишка хвилин у вашому пакеті послуг на місяць, і діяти вони будуть до тієї ж дати, що і ваш місячний пакет.

Вартість – XX грн/міс., знімається одразу при підключенні. Починаючи з наступного місяця ця вартість буде зніматися разом з платою за місячний пакет послуг у вашому тарифі. Тобто на момент зняття абонплати на вашому рахунку має бути XX грн, і тоді вам буде підключено пакет на місяць вже з подвоєними хвилинами для дзвінків по Україні.

Відключити послугу можна після наступного оновлення місячного пакета послуг, при цьому додаткові хвилини залишаться та будуть доступні для використання аж до закінчення терміну дії вашого місячного пакета послуг.
 
Причина: Додано вартість за послугою РБА
Останнє редагування:

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Реєстрація
21.05.23
Місто
Бахмут
Підкажіть, будь ласка. В мене зараз тариф 4G Smart XS, пишу в техпідтримку ВФ бажання поміняти на більш дешевший 4G Smart Light. На що відповів консультант, що це технічно неможливо зробити, лише оператор може подзвонити та запропонувати цей тариф. На всі мої скарги ігнорує і до побачення. Немає в мене ніякого вибору крім щомісячного голодування та шантажу МНП?
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Реєстрація
27.07.12
Місто
Львів
Підкажіть, будь ласка. В мене зараз тариф 4G Smart XS, пишу в техпідтримку ВФ бажання поміняти на більш дешевший 4G Smart Light. На що відповів консультант, що це технічно неможливо зробити, лише оператор може подзвонити та запропонувати цей тариф. На всі мої скарги ігнорує і до побачення. Немає в мене ніякого вибору крім щомісячного голодування та шантажу МНП?
75 грн. абонплати на 65 грн. хіба це причина для того щоб не користуватися і так майже халявного пропозицією. Так варто напрягатися коли тариф коштує від 150 грн.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Підкажіть, будь ласка. В мене зараз тариф 4G Smart XS, пишу в техпідтримку ВФ бажання поміняти на більш дешевший 4G Smart Light. На що відповів консультант, що це технічно неможливо зробити, лише оператор може подзвонити та запропонувати цей тариф. На всі мої скарги ігнорує і до побачення. Немає в мене ніякого вибору крім щомісячного голодування та шантажу МНП?
75 грн. абонплати на 65 грн. хіба це причина для того щоб не користуватися і так майже халявного пропозицією. Так варто напрягатися коли тариф коштує від 150 грн.
Чувак мабуть планував багатоходовочку – не поповнювати 4G Smart Light, щоб його перевели на Joice.
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Підкажіть, будь ласка. В мене зараз тариф 4G Smart XS, пишу в техпідтримку ВФ бажання поміняти на більш дешевший 4G Smart Light. На що відповів консультант, що це технічно неможливо зробити, лише оператор може подзвонити та запропонувати цей тариф. На всі мої скарги ігнорує і до побачення. Немає в мене ніякого вибору крім щомісячного голодування та шантажу МНП?
Думаю, кетодіета допоможе, сам хотів уходити, один із заблочених харків'ян, сказав потримайся, через тиждень дали рба за 250грн, а це вже дуже дешево, КС таке не надасть, витримки вам і розсудливості.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Підкажіть, будь ласка. В мене зараз тариф 4G Smart XS, пишу в техпідтримку ВФ бажання поміняти на більш дешевший 4G Smart Light. На що відповів консультант, що це технічно неможливо зробити, лише оператор може подзвонити та запропонувати цей тариф. На всі мої скарги ігнорує і до побачення. Немає в мене ніякого вибору крім щомісячного голодування та шантажу МНП?
Купите симку с этим тарифом и не парьтесь, если он так вам нужен.
 
Реєстрація
02.12.20
Місто
Украина
Подскажите какая тарификация на звонки с 4g smart xs из Украины на 4g smart xs, который находится в Польше?
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Комусь пропонували на "4G Smart Light" адекватний чи взагалі якийсь РБА? Теж перевівся на цей тариф, поки не поповняв. Думаю як це краще зробити (чи не робити), щоб отримати пропозицію РБА. Що підкажете?:unsure:
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Комусь пропонували на "4G Smart Light" адекватний чи взагалі якийсь РБА? Теж перевівся на цей тариф, поки не поповняв. Думаю як це краще зробити (чи не робити), щоб отримати пропозицію РБА. Що підкажете?:unsure:
Сиди чекай.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Комусь пропонували на "4G Smart Light" адекватний чи взагалі якийсь РБА? Теж перевівся на цей тариф, поки не поповняв. Думаю як це краще зробити (чи не робити), щоб отримати пропозицію РБА. Що підкажете?:unsure:
4G Smart Light на базових чи повних умовах? Якщо не базових, то вирогідність отримання пропозиції РБА дуже низька.
 
  • Like
Реакції: Lorn
Реєстрація
30.05.13
Місто
Киев
Я звісно не поповнював і не користався акцією.
А що правда ВФ за мене міг активувати цей "подаруночок"? Як від цього вберегтися? Тепер от перейду на xs+ а вони знов подарунок подарять?

І це вже не перший раз ВФ таке витворяє з моїм номером. Перед цим (років 3 тому) я коли змінив тариф (був 3Д центр наче) ВФ активували місячний пакет просто тому що "припереході місячний пакет активується автоматично", що звісно ж не так. Був змушений ще раз переходити.
Після декількох сеансів спілкування зі службою підтримки (деякі співробітники геть неадекватні) вдалося повернути собі базові умови не змініючи тариф.
Водафон визнав, що активація пакету відбулася некорректно і без моєї згоди на подаруночок.

Чесно кажучи я й не сопдівався на такий результат. Хотів вже просто з'ясувати що і як саме сталося щоб по можливості уникати такого в майбутньому.
 
Реєстрація
23.05.23
Місто
Kyiv
Доброго дня.
Нещодавно телефонували і впарювали мені тариф "4G Smart Light" за 65 грн. зараз в мене "4G Smart XS+" за 95. я читаю і ніби все те ж саме, тільки дешевше. але от це наполягання, що "цей тариф вам краще підходить" і тд. наштовхує на думку про якісь підводні камені.

може десь щось мілким шрифтом вказано? підкажіть, будь ласка.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
andriy_cs5,
меньше интернета и ценник 65 грн/ пакет... все ровно, за исключением отсутствия базовых - в случае непополнения в течении определенного периода скинут на джойс :zek:
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
andriy_cs5,
В цій же темі писали про один "підводний камінь": якщо перейти на 4G Smart Light і НЕ оплатити абонплату протягом місяця - то можуть примусово перевести на тариф Joice Start за 180 грн. Тому варто уточнювати, чи нема таких умов.
"цей тариф вам краще підходить"
Так кажуть, бо, можливо, ви не використовуєте весь об'єм послуг поточного тарифу 4G Smart XS+. Або це просто мовний зворот, якого навчили :)
я читаю і ніби все те ж саме, тільки дешевше
хех, 1 ГБ проти 4 ГБ і 150 хв проти 200 хв, а так дійсно, "ніби все те ж саме" :)
Якщо 1 ГБ інтернет-трафіку вистачає - то можна перейти на дешевший тариф і, опціонально, підключити послугу "подвійні хвилини" (+150 хв) за додаткові 15 грн щомісяця. Таким чином, будете платити 80 грн (65 + 15) та за менші гроші отримувати менше ГБ, але більше хвилин на інші мережі.
Post automatically merged:

Некрасивих абонентів Водафону скидали на Джойс 2023, а красивих - на Джойс 2019 ;)
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
останнє фото дивись
Про зміну тарифу на Joice за відсутності поповнення - так це не перший випадок, так було завжди з цим тарифом.
Мне пришло аналогичное предложение.
1. Я правильно понимаю, что речь идет только о первом подключении пакета за 65? Если дальше не пополнять, то это условие уже не сработает?
2. Из лайта доступен переход выше в XS, XS+ и т.д.?
 
Зверху