Тарифи передплати «LOVE UA» (2022) (для спецпропозиції) (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

ТарифLOVE UA БазаLOVE UA Свобода 2022LOVE UA Безлім 2022
Вартість пакету послуг на 4 тижні75 грн125 грн225 грн
Мобільний інтернет1 ГБ7 ГББезлім (40 ГБ, далі - шейп)
Мобільний інтернет після використання пакетних ГБ5 грн/пакет 50 МБ5 грн/пакет 50 МБ5 грн/пакет 50 МБ
Дзвінки на КиївстарБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні75 хв125 хв100 хв
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні після використання пакетних хвилин5 грн/10 хв5 грн/10 хв5 грн/10 хв
SMS по Україні5 грн/пакет 10 SMS5 грн/пакет 10 SMS5 грн/пакет 10 SMS
Знання без межВключеноВключено-
Держава в смартфоніВключеноВключено-
1 суперсила (на вибір)+100 хвилин на інші мережі та міські номери; +5 ГБ; 100 SMS по Україні; SIM для планшета; SIM для другого телефона+100 хвилин на інші мережі та міські номери; +5 ГБ; 100 SMS по Україні; Відео на ходу; SIM для планшета; SIM для другого телефонаДопомога ЗСУ; Київстар ТБ; +100 хвилин на інші мережі та міські номери; 50 хв за кордон; 100 SMS по Україні; SIM для планшета; SIM для другого телефона; Роумінг

Як знімається плата за тариф?
Щоб підключився цей тариф, з вашого рахунку зніметься XX грн. Далі ця плата зніматиметься раз на 4 тижні вночі (з 00:00 до 03:00).

Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу недостатньо, знімуться 20 грн за денний пакет послуг і ви отримаєте безлім на Київстар та інтернет на швидкості до 0,8 Мбіт/с.

Якщо в цей же день, коли знялися 20 грн, ви поповните рахунок, то зніметься різниця.

Якщо на рахунку 0 грн та жодна оплата не знімалася, ви не зможете користуватися послугами, доки не поповните рахунок.

Поповнювати рахунок можна на сайті або в додатку Мій Київстар без комісій.

Як зрозуміти, чи знялась плата за 4 тижні, на день або щось інше?
  • Якщо ви щойно перейшли на цей тариф, одразу знімається оплата за тариф, тобто XX грн. Наступна оплата — через 4 тижні. Вона знімається опівночі (00:00).
  • Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу було недостатньо, знімається 20 грн за пакет послуг на один день і ви отримаєте безлім на Київстар та інтернет на швидкості до 0,8 Мбіт/с.
  • Якщо в цей же день, коли знялась оплата 20 грн, ви поповните рахунок, то зніметься різниця.
  • Якщо ви декілька днів сплачували за денний пакет, то в різницю буде рахуватися тільки останній день.
  • Якщо на рахунку 0 грн та жодна оплата не знімалася, ви не зможете користуватися послугами, доки не поповните рахунок.
  • Дізнатися наступну дату нарахування плати та поповнити рахунок можна в додатку Мій Київстар.

Як поновити пакет послуг у тарифах?
Не треба чекати наступної оплати, просто поповніть рахунок і замовте свій пакет самостійно.

Є кілька способів, як замовити самостійно:
  • у додатку Мій Київстар
  • через запит *578#
  • за номером 477*202
Також можна поповнити рахунок без комісії зручним способом:
Щойно нарахується пакет послуг в новому обсязі, невикористані хвилини і гігабайти — анулюються.
 
Причина: Зміни з 25.06.2024
Останнє редагування:
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
Це ціна за sim карту, чи за послуго за місяць ?
Воно все одно не підключається
Ну не знаю... пішов в магазин КС, і забрав свою БЕЗКОШТОВНУ sim. Задавши три запитання, на які отримав відповіді що мене влаштовують, сквзав: "добре підключаемо", назвав код з смс, і мені вручили sim без номеру. Через 5 хвилин всунув її в кнопкофон - все працює...
На рахунку весь цей час 0.01 грн.
Само собою я розумію, що безкоштовна лише sim, а послуга за гроші інакше це був би якийсь сюр або глюк... але поки працює...
і VoLTE також...
 
Реєстрація
12.03.11
Місто
Київ
Телефон
POCO F3
Love.UA свобода.
з 4 липня припиняє працювати роумінг.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Не розумію, навіщо відключати роумінг взагалі?
Розумію, що "роумінг як вдома" їм дорого в цьому тарифі, але ж є платні дорогі пропозиції, на яких би вони добре заробили...
Як свобода стала несвободою...
 
Реєстрація
01.03.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 12, AW3, iPad m2
Маю тариф «Love UA На максимум». Користуюся ним другий місяць. Згідно тарифу при оплаті АП на 175грн. я маю на рахунку 150хв на інші мережі. Але по факту крім цих хвилин, я маю ще якихось 300хв. Супер сила не активована (до речі там також можна ще 300хв. замовити). Питання, що це за хвилини, які нараховуються вже другий місяць?
 

smk

Реєстрація
06.11.18
Місто
Київська область
Телефон
realme gt neo 3
Маю тариф «Love UA На максимум». Користуюся ним другий місяць. Згідно тарифу при оплаті АП на 175грн. я маю на рахунку 150хв на інші мережі. Але по факту крім цих хвилин, я маю ще якихось 300хв. Супер сила не активована (до речі там також можна ще 300хв. замовити). Питання, що це за хвилини, які нараховуються вже другий місяць?
Супер сила втричі більше, підключались автоматом до 31 травня
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
На номері, у якого некоректно відображається інформація (наступна абонплата 11 грудня, начебто є хвилини і мегабайти, але по факту нічого немає)
Screenshot_2024-06-11-20-27-58-433_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
Є пропозиція перейти на Базовий (як колись давно). Пропозиція діє до 13 червня.
Screenshot_2024-06-11-20-28-19-647_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
Як краще це зробити, якщо абонплата зараз не сплачена?
Взагалі то не віриться, що це справжня пропозиція, думаю, що це глюк, як і 11 грудня.
 
  • Wow
Реакції: idea

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Останнє редагування:

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Усім привіт. Користуюсь тарифом Твій Новий надійшла пропозиція перейти за 1 грн на тариф Базовий (за 75 грн в 28 днів без суперсил). Пропозиція до 20 червня 2024 року. Кількість днів до зняття абон. плати на сьогодні ще 17 днів. Собівартість колишнього тарифу залишилось 17*3,5714285714285=~60 грн 71 копійка (17 днів проплачених які згорять при переході). Як на вашу думку пропозиція нормальна? Ще вказана інформація про Укрпошту та розетку знижки. Як це працює хтось користувався опцією знижки 7% від Розетки. Та половини вартості за доставку своєї посилки від Укрпошти? Ці дві опції пил в очі чи насправді? І вони індивідуальні чи всім загальнодоступні при переході на цей тариф?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Розетка, 7% на покупку від 200 грн., на акційні товари теж діє. Промокод одноразовий, індивідуальний, кожного 1-го числа місяця будуть присилати новий.

Ну а за тариф, вам вирішувати, чи варта втрата оплати 17 днів, за перехід на новий тариф.
 

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Суперсили - це добре, але настане час і їх приберуть. Не скоро але можуть. Краще вибирати тариф де їх немає щоб самому потім не засмучуватись. Бо можуть і прикривати деякі і нові пропонувати. Як було раніше акції один чи 2 номери по знижці дзвінки в певний час або за допомогою 100 хв (2001-2005) потім акції в тарифах 100 хв в середині мережі по зниженій вартості (2005-2008). Далі з 2008 в тарифи по 3 тисячі хвилин в середині мережі за поповнення на суму (2008-2012). Тарифи з мінімальними абонплатами (безліміт в середині мережі і від мінімальні хвилини на інших операторів) (2012-2022). Абонплата+ вибір суперсили (2022-по даний час). Цікаво що ще вигадають? Зверніть увагу тарифів 2005 - 2018 років вже немає (ACE, BASE, Простий старт, День та ніч, Дві мережі, Новорічний, Класичний, Щасливий, Базовий, Онлайн і т.д). Тільки професіонал або тарифи утримання які прирівнюють до нових тарифів.
 
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Усім привіт. Користуюсь тарифом Твій Новий надійшла пропозиція перейти за 1 грн на тариф Базовий (за 75 грн в 28 днів без суперсил). Пропозиція до 20 червня 2024 року. Кількість днів до зняття абон. плати на сьогодні ще 17 днів. Собівартість колишнього тарифу залишилось 17*3,5714285714285=~60 грн 71 копійка (17 днів проплачених які згорять при переході). Як на вашу думку пропозиція нормальна? Ще вказана інформація про Укрпошту та розетку знижки. Як це працює хтось користувався опцією знижки 7% від Розетки. Та половини вартості за доставку своєї посилки від Укрпошти? Ці дві опції пил в очі чи насправді? І вони індивідуальні чи всім загальнодоступні при переході на цей тариф?
Ще і 17днів будуть пропонувати, не спішіть
 
Зверху