Тарифи передплати «LOVE UA» (2023-2024)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
ТарифLOVE UA Свобода
(за спецпропозицією)
LOVE UA Магніт
(MNP або спецпропозиція)
LOVE UA Безлім
(за спецпропозицією)
LOVE UA СвітлоLOVE UA ПісняLOVE UA Сила
Вартість пакету послуг на 4 тижні125 грн175 грн225 грн200 грн250 грн330 грн
Мобільний інтернет15 ГБ20 ГББезлім (40 ГБ, далі - шейп)20 ГБ25 ГБ50 ГБ
Мобільний інтернет у роумінгу в 27 країнах--5.5 ГБ4.9 ГБ5 ГБ10 ГБ
Дзвінки на КиївстарБезлім1200 хв на Київстар, інші мобільні та міські по Україні, після закінчення - безлім на КиївстарБезлімБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні та міські по Україні125 хв-100 хв150 хв
+ за кордон (Бельгія, Індія, Іспанія, Італія, Канада, Молдова, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, США, Чехія, Швеція)
250 хв
+ за кордон (Бельгія, Індія, Іспанія, Італія, Канада, Молдова, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, США, Чехія, Швеція)
300 хв
+ за кордон (Бельгія, Індія, Іспанія, Італія, Канада, Молдова, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, США, Чехія, Швеція)
SMS по Україні3 грн/SMS3 грн/SMS3 грн/SMS3 грн/SMS3 грн/SMS3 грн/SMS
Суперсила "Економія"---500 МБ; Безлім дзвінки на Київстар; 0 хв дзвінки на інші мережі України та за кордон; 1 Суперсила без доплат на вибір за 150 грн/4 тижні--
1 Суперсила на вибір5 ГБ; 100 хвилин на інші мережі по Україні; 300 SMS по Україні; Відео на ходу; SIM для планшета; SIM для другого телефонаІнтернет безлім; Дзвінки безлім; SMS безлім; Київстар ТБ; Допомога ЗСУ; 50 хвилин за кордон; Відео на ходу; Соцмережі та месенджери; SIM для планшета; SIM для другого телефонаДопомога ЗСУ; Київстар ТБ; 300 хвилин по Україні; 50 хвилин за кордон; 300 SMS по Україні; 5 ГБ у роумінгу; SIM для планшета; SIM для другого телефонаІнтернет безлім (80 ГБ); Дзвінки безлім; SMS безлім; Київстар ТБ; Допомога ЗСУ; 300 хвилин на інші мережі та за кордон; 5 ГБ у роумінгу; Соцмережі та месенджери; SIM для планшета; SIM для другого телефонаІнтернет безлім (80 ГБ); Дзвінки безлім; SMS безлім; Київстар ТБ; Допомога ЗСУ; Відео на ходу; 5 ГБ у роумінгу; Соцмережі та месенджери; SIM для планшета; SIM для другого телефонаІнтернет безлім (80 ГБ); Дзвінки безлім; SMS безлім; Київстар ТБ; Допомога ЗСУ; Відео на ходу; 300 хвилин на інші мережі та за кордон; 5 ГБ у роумінгу; Соцмережі та месенджери; SIM для планшета; SIM для другого телефона; Домашній Інтернет (100 Мбіт/с)
Держава в смартфоніВключеноВключеноВключеноВключеноВключеноВключено
Знання без межВключеноВключеноВключеноВключеноВключеноВключено
 
Останнє редагування:
Реєстрація
28.08.15
Місто
Дніпро
Как и где увидеть сколько дней осталось до окончания акции 12 оплат по 100 грн, или самому считать дни ??
в мій Київстар є в послугах - знижка та до якого діє, можна самому рахувати, також, якщо не помиляюсь оператор теж підказує
 

Alcogolic

Stoned
Реєстрація
29.03.10
Місто
Обухів
Телефон
Google Pixel 8
Как и где увидеть сколько дней осталось до окончания акции 12 оплат по 100 грн, или самому считать дни ??
в мій Київстар є в послугах - знижка та до якого діє, можна самому рахувати, також, якщо не помиляюсь оператор теж підказує
Немає там информації до якого числа. Це чи самому рахувати чи питати котиків. Сам підключив і рахував до коли знижка.
 
Реєстрація
28.08.15
Місто
Дніпро
Как и где увидеть сколько дней осталось до окончания акции 12 оплат по 100 грн, или самому считать дни ??
в мій Київстар є в послугах - знижка та до якого діє, можна самому рахувати, також, якщо не помиляюсь оператор теж підказує
Немає там информації до якого числа. Це чи самому рахувати чи питати котиків. Сам підключив і рахував до коли знижка.
перевірів, дійсно немає, але на мій погляд було
 

Alcogolic

Stoned
Реєстрація
29.03.10
Місто
Обухів
Телефон
Google Pixel 8
Как и где увидеть сколько дней осталось до окончания акции 12 оплат по 100 грн, или самому считать дни ??
в мій Київстар є в послугах - знижка та до якого діє, можна самому рахувати, також, якщо не помиляюсь оператор теж підказує
Немає там информації до якого числа. Це чи самому рахувати чи питати котиків. Сам підключив і рахував до коли знижка.
перевірів, дійсно немає, але на мій погляд було
Не було. І мабуть не буде ніколи. На водафоні теж немає терміну акційних підключень. Все через котиків.
 
Реєстрація
01.09.12
Місто
Знаменка


Abonent, мне такое вот пишет в МКС
Post automatically merged:

как теперь дальше, что делать... тариф подключен, но услуга эта платная и надо идти в ЦОА
 

Вкладення

  • изображение_viber_2024-09-04_20-48-43-833.jpg
    изображение_viber_2024-09-04_20-48-43-833.jpg
    76.1 КБ · Перегляди: 51

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Якщо підключити тп світло прп + економія, то суперсила інтернет безлім не підключиться, майте на увазі
 
Реєстрація
16.01.16
Місто
Київ
Телефон
Galaxy S10


Abonent, мне такое вот пишет в МКС
Post automatically merged:

как теперь дальше, что делать... тариф подключен, но услуга эта платная и надо идти в ЦОА
Те саме і в мене, був в цоа там сказали що 70грн місяць
Оператор взагалі намолов, що потрібно цю суперсилу обрати при сплаті абонплати, але її не обрати без активації послуги яка платна.
Можливо потрібно купити болванку за 65грн але я все одно не розумію як безкоштовно отримати цю суперпослугу, вийде заплати за смартсім та за активацію цієї суперсили
 
Реєстрація
08.02.17
Місто
Киев
Комусь ще пропонують перехід на Свободу? На всіх моїх номерах, де раніше пропонували Свободу, вона зникла. На одному з номерів з Базовим була пропозиція переходу на Свободу до 11 вересня зі знижкою 50 грн на 12 оплат (сьогодні, 10 вересня, її вже немає).
 
Реєстрація
07.08.23
Місто
Одеса
Комусь ще пропонують перехід на Свободу? На всіх моїх номерах, де раніше пропонували Свободу, вона зникла. На одному з номерів з Базовим була пропозиція переходу на Свободу до 11 вересня зі знижкою 50 грн на 12 оплат (сьогодні, 10 вересня, її вже немає).
Пропонують, зі знижками на абонплату також
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
azteca, тоже исчезли (вчера, кажется), но уже вернулись. Свобода на 12 мес по 75, База-контракт и Безлим.
 
Реєстрація
07.01.18
Місто
Днепр
Если у меня закончились на Свободе мегабайты, могу ли я досрочно перезаказать новый пакет и как это зделать???
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Не треба чекати наступної оплати, просто поповніть рахунок і замовте свій звичний пакет самостійно.

Як замовити пакет самостійно?

Є кілька способів:

у додатку Мій Київстар
за допомогою запиту *579#
за номером 477*202
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 50 Pro
Хто на тарифі LOVE UA Свобода, чи доступна послуга 300 хвилин по Україні за 70 грн.?
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
чи доступна послуга 300 хвилин по Україні за 70 грн.?
Це свинорильський форум, тут люди не задумуються про те, щоб заплатити :)
Тим більше, що йдеться мова про таку велику суму ;)
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 50 Pro
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Xiaomi 11t + Vivo V29 L
jader, я не знаю, бо ніколи їй не користувався. Вона є серед доступних на "Свободі", це все що можу сказати.
1000035900.jpg
 
Реєстрація
26.12.21
Місто
Киев
Хто на тарифі LOVE UA Свобода, чи доступна послуга 300 хвилин по Україні за 70 грн.?
Так, вона доступна.
Послуга працює при неоплаченій абонці?
Повідомлення в темі "Акційні пропозиції Київстар" https://red-forum.com/threads/Акційні-пропозиції-Київстар.23167/post-2061633
 
Зверху