Тарифи передплати «SuperNet» (2022)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Тарифи
Start (Start+)​
ProPro+
(лише для нових підключень)
UnlimTurbo (регіональний)
Абонплата200 грн/місяць280 грн/місяць180 грн/місяць410 грн/місяць190 грн/4 тижні
Мобільний інтернет20 ГБ + додаткові 5 ГБ перші 6 місяців40 ГБ + додаткові 5 ГБ перші 6 місяців20 ГБ
(з них 2 ГБ доступні в 26 країнах роумінгу)
Безліміт (80 ГБ, далі - шейп 0,8 Мбіт/с)Безліміт (40 ГБ, далі - шейп 0,8 Мбіт/с)
Дзвінки в мережі VodafoneБезлімітБезлімітБезлімітБезліміт-
Дзвінки на інші мережі України200 хв300 хв150 хв
(та в 26 країнах роумінгу)
400 хв800 хв
(на всі мережі України)
Дзвінки у 16 країн50 хв50 хв50 хв50 хв-
SMS на мобільні мережі України50 SMS за 1,50 грн/день50 SMS за 1,50 грн/день50 SMS за 1,50 грн/день50 SMS за 1,50 грн/день50 SMS за 1,50 грн/день
Платіть менше з послугою «Відключення інтернету»175 грн/міс----
Рік без Абонплат2200 грн3080 грн-4510 грн1815 грн
Перехід*555*3#*555*2#-*444*8#-
 
Причина: SuperNet Turbo
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
У когось в Turbo показує у додатку залишок гб з 40 ? Бо в мене поки регіональні 10гб світиться

Upd. Оновили, тепер безлім.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.09.13
Місто
Черкассы
Телефон
Leeco le max2
Хтось користувався Unlim за кордоном, яка тарифікація в роумінгу в Туреччині? В додатку вказано що месенджерами користування не впливає на тарифікацію. Але при спілкуванні з оператором вони спростували цю інформацію.
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-02-25-23-17-15-340_ua.vodafone.myvodafone.jpg
    Screenshot_2024-02-25-23-17-15-340_ua.vodafone.myvodafone.jpg
    120.3 КБ · Перегляди: 221
Причина: Прибраний скрін у самому повідомленні
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
24.09.13
Місто
Черкассы
Телефон
Leeco le max2

Есенин, а що саме вони спростували і що саме вам не зрозуміло у вислові:
  • у 50 грн за 100 МБ включено безлімітний меседжинг у Viber, WhatsApp, Skype (текстові та графічні повідомлення);
Сказали що в роумінгу це не діє, що безлімітний меседжинг тільки на території України
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Есенин, з одного боку - їм видніше. З іншого, скажеш клієнту: безлімітний меседжинг - він зразу побіжить тік-токи дивиться...
 
Реєстрація
16.07.14
Місто
Киев
На мой основной номер на котором только закончился ГБА с тарифом "SuperNet Start" пришло предложение нового ГБА за 570 грн. до 4 марта . У кого было дешевле? Есть шанс дождаться более дешевой цены за ГБА? Номер хоть и основной, но пока пользуюсь запасным, там полгода за 200 грн получилось. Есть кто получал ГБА за последнее время?
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Vitaliy SA, сильно дешевле не будет (400 грн было неоднократно), да и не факт вообще что предложат еще раз. Если номер важен, я бы брал.
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
СМС. Андрію, отримайте 60 ГБ на 6 міс. за так! Як підключити; надішліть SMS будь-якого змісту на номер 7700 (це безкоштовно)
Post automatically merged:

Фігня, вони нарахували, але діють за умови сплаченого пакету послуг (n)
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
baha, мені сьогодні теж таке прислали. РБА не пропонують. Два дні назад знижка на 99% на один місяць при поповненні на 10 грн, але відмовився. Сьогодні ці 60 ГБ на 6 місяців.
 

Alekokot

MS DOS 6.22 forever
Реєстрація
21.05.15
Місто
Киев
Телефон
BB Z10 Mi MIX 2 Iphohe 11
Мне на ПРО РБА пришло аж 2460, 900 грн экономии))))
Post automatically merged:

baha, мені сьогодні теж таке прислали. РБА не пропонують. Два дні назад знижка на 99% на один місяць при поповненні на 10 грн, але відмовився. Сьогодні ці 60 ГБ на 6 місяців.
И это тоже было))
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
У меня старый Джойс 660грн РБА. Заканчивается в начале марта. Хочу перейти на Анлим Нет, не Джойсовый. Эта цена сработает на новом тарифе? Или акционная цена распространяется конкретно на действующий тариф?
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Или акционная цена распространяется конкретно на действующий тариф?
Так, на поточний. Є певні нюанси в описі послуги:
  • Для клієнтів Joice Start і Joice Pro при переході в інший тариф Vodafone Україна Передплата підключена послуга «Рік без абонплат» не зберігається. Виключення – при переході з тарифу Joice Max до Joice Pro послуга «Рік без абонплат» лишається активною.
  • Для клієнтів SuperNet при переході в інший тариф Vodafone Україна Передплата з однаковою або меншою сумою абонплати підключена послуга «Рік без абонплат» зберігається. При цьому нарахування пакета послуг здійснюється відповідно до умов підключеного тарифного плану на момент оновлення пакету послуг. В інших випадках, а також при переході в Joice Pro, Joice Max та у тарифи спеціальних пропозицій – відключається.
В вашому випадку, якщо підключити акційний РБА на Joice (2019) та перейти на SuperNet Unlim, то РБА анулюється. Якщо ж спочатку перейти на Unlim, то акційна пропозиція має зникнути. Колись на форумі писали, що встигали підключити акційний РБА і майже миттєво змінити тариф, допоки "система не роздуплилась". Але, як на мене, більше шансів виграти в російську рулетку :)
 
Реєстрація
14.02.24
Місто
Львів
Закінчився РБА на SuperNet Turbo. Чув що РБА прибрали з деяких тарифів, це стосується Turbo?
Є сенс кудись зараз переходити заради вигідного РБА для ~30Гб на місяць на випадок блекаутів?
 
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
Закінчився РБА на SuperNet Turbo. Чув що РБА прибрали з деяких тарифів, це стосується Turbo?
Є сенс кудись зараз переходити заради вигідного РБА для ~30Гб на місяць на випадок блекаутів?
РБА на SuperNet Turbo недоступний для нових підключень. На новому Vodafone Turbo (підключається лише з новим номером або по MNP) РБА також немає, зараз 40 ГБ в рамках безліміту, але після 30 березня має бути 20 ГБ.
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Тарнопіль
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Закінчився РБА на SuperNet Turbo. Чув що РБА прибрали з деяких тарифів, це стосується Turbo?
Є сенс кудись зараз переходити заради вигідного РБА для ~30Гб на місяць на випадок блекаутів?
Я перейшов на джойс старт з гарною ціною РБА.
 
Реєстрація
14.02.24
Місто
Львів
Закінчився РБА на SuperNet Turbo. Чув що РБА прибрали з деяких тарифів, це стосується Turbo?
Є сенс кудись зараз переходити заради вигідного РБА для ~30Гб на місяць на випадок блекаутів?
Я перейшов на джойс старт з гарною ціною РБА.
Свічнувся в Joice Pro. Якщо буде пропозиція хорошого РБА, то візьму.
Якщо ні, то просто піду в Лайф, де без танців з бубном прийнятна ціна.

Зараз менше по країні їжджу, тож думаю Лайф буде окнорм.
 
Зверху