Тарифи передплати «Vodafone SuperNet Pro+ 2021» та «Vodafone SuperNet Turbo 2021» (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

ТарифиVodafone SuperNet Pro+ 2021Vodafone SuperNet Turbo 2021
(регіональний)
Пакет послуг на місяць250 грн155 грн
Мобільний інтернет22 ГБ30 ГБ + послуга Video PASS
Дзвінки в мережі VodafoneБезліміт-
Дзвінки на інші мережі України150 хв800 хв (на всі мережі України)
Дзвінки у 16 країн50 хв-
SMS на мобільні мережі України50 SMS за 1,50 грн/день50 SMS – 50 шт. за 1,50 грн/день

Територія дії спеціальних умов Vodafone SuperNet Turbo 2021:
У тарифі Vodafone SuperNet Turbo 2021 діють спеціальні умови на обмеженій території з 09.06.2020 р. на постійній основі.
  • Вінницька область
  • Житомирська область
  • Хмельницька область
  • Тернопільська область
  • Івано-Франківська область
  • Одеська область
  • Черкаська область
  • Львівська область
  • Кіровоградська область
    (Світловодський район)
  • Полтавська область
    (м. Кременчук, Кременчуцький район)
  • Дніпропетровська область
    (м. Кривий Ріг, Криворізький, Апостолівський, Софіївський і Широківський райони)
  • Донецька область
    (м. Маріуполь, Маріупольський, Мангушський, Нікольський райони)
  • Запорізька область
    (м. Мелітополь, Василівський, Веселівський, Мелітопольський, Михайлівський, Приазовський і Токмацький райони)
  • Волинська область
    (Володимир-Волинський, Горохівський, Іваничівський район, Камінь-Каширський, Локачинський, Любомльський, Маневицький, Ратнівський, Старовижівський, Турійський і Шацький райони)
  • Чернігівська область
    (м. Чернігів, Чернігівський, Бахмацький, Бобровицький, Борзнянський, Городнянський, Ічнянський, Козелецький, Коропський, Куликівський, Менський, Ніжинський, Носівський, Ріпкинський, Сновський і Сосницький райони)
  • Рівненська область
    (м. Рівне, Рівненський, Березнівський, Володимирецький, Гощанський, Демидівський, Дубенський, Дубровицький, Здолбунівський, Корецький, Костопільський, Млинівський, Острозький, Радивилівський, Рокитнівський і Сарненський райони)
Спеціальні умови в тарифі діють для відповідних терріторій згідно з адміністративно-територіальним устроєм України на момент введення тарифу.

Умови тарифу за межами території дії спеціальних умов Vodafone SuperNet Turbo 2021:
З 20.04 на період воєнного стану по всій території Україні, крім тимчасово окупованих територій і територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень або здійснюють їх не в повному обсязі, діють спеціальні умови тарифу.

Спеціальні умови тарифу на період воєнного стану: 30 ГБ за 125 грн/міс.
Умови тарифу не на період воєнного стану: 1 ГБ/міс. Далі – 10 грн за кожен 1 ГБ/день (10 пакетів на добу).

Для перевірки залишку МБ, хв та SMS набирайте *101*4#

Дзвінки на інші мережі України та номери Vodafone – 800 хв/міс.
Дзвінки за кордон:
  • 20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
  • або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн.
Перевірити залишок хвилин для дзвінків за кордон – *101*5#

SMS по Україні (на всі мобільні мережі) – 50 шт. за 1,50 грн/день.
SMS за кордон – 3 грн/шт.
 
Причина: Зміни з 22.02.2024
Останнє редагування:

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Думаю, все зависит от сроков войны, если быстро закончится 1га вас не спасет, а ХС будет более кошерен за 55грн.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Думаю, все зависит от сроков войны, если быстро закончится 1га вас не спасет, а ХС будет более кошерен за 55грн.
Да, согласен. Но военное положение продлится до конца лета. До этого срока я и хотел попользоваться максимальными условия этого тарифа. А потом я имел намерения вернуться на лайф и успеть подключить интернет без границ по гарантированной самой низкой цене и тарифную подписку на год. Вообщем, такую схему хотел прокрутить. В принципе, схема рабочая, но уже с временным для меня тарифом Джойс.
 

ECW

Реєстрація
25.10.17
Місто
Маневичи
Я не зрозумів, так можна перейти з супер нет турбо 2019 за 140 грн на цей тариф за 100, через додаток. Живу у зоні дії тарифа
 

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Я не зрозумів, так можна перейти з супер нет турбо 2019 за 140 грн на цей тариф за 100, через додаток. Живу у зоні дії тарифа
Перейти на тариф Супер нет турбо 2019 було можливим до 2020 року. Тобто перехід на тариф "Vodafone SuperNet Turbo 2019" заблоковано з 2020 року він став архівним перехід на нього неможливий
 
Останнє редагування:

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Думаю, все зависит от сроков войны, если быстро закончится 1га вас не спасет, а ХС будет более кошерен за 55грн.
Да, согласен. Но военное положение продлится до конца лета. До этого срока я и хотел попользоваться максимальными условия этого тарифа. А потом я имел намерения вернуться на лайф и успеть подключить интернет без границ по гарантированной самой низкой цене и тарифную подписку на год. Вообщем, такую схему хотел прокрутить. В принципе, схема рабочая, но уже с временным для меня тарифом Джойс.
Думаю пролет у вас получится война к осени не закончится, в 20-х числах августа переходите в инет без границ, с сборкой 50 грн. в месяц, а если там.пдписка то ещё дешевле.
 

ECW

Реєстрація
25.10.17
Місто
Маневичи
Я не зрозумів, так можна перейти з супер нет турбо 2019 за 140 грн на цей тариф за 100, через додаток. Живу у зоні дії тарифа
А у вас додаток є?
Я зараз на тарифі супер нет турбо 2019 за 140. А це шо, і є цей тариф? Тоді чого ціна 100 грн?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11

ECW

Реєстрація
25.10.17
Місто
Маневичи
Я зараз на тарифі супер нет турбо 2019 за 140. А це шо, і є цей тариф? Тоді чого ціна 100 грн?
Ні, той що за 140 грн - це тариф Vodafone SuperNet Turbo 2019, а ця тема тарифу SuperNet Turbo (2020 року) і його ціна - 100 грн.
Перейти можна на нього?
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Перейти можна на нього?
Якщо в додатку не має в доступних до переходу, то тільки через MNP та місяцем на іншому операторі. Або перейти одразу, з послугою заміна номера, але це ризиковано і можна втратити номер.
 

ECW

Реєстрація
25.10.17
Місто
Маневичи
Перейти можна на нього?
Якщо в додатку не має в доступних до переходу, то тільки через MNP та місяцем на іншому операторі. Або перейти одразу, з послугою заміна номера, але це ризиковано і можна втратити номер.
Є
 

Вкладення

  • Screenshot_20220527_222316_ua.vodafone.myvodafone.jpg
    Screenshot_20220527_222316_ua.vodafone.myvodafone.jpg
    164.8 КБ · Перегляди: 55
Реєстрація
11.12.17
Місто
Kyiv
Новий тариф SuperNet Turbo 2022 року стартує вже 01.07

125грн/28д
Безліміт (30гб - шейп)
800хв

Використання поза регіоном призводить до зменшення дата трафіку до 10гб

Регіони дії:
Волинська область
Львівська область
Івано-Франківська область
Рівненська область
Тернопільська область
Хмельницька область
Вінницька область
Житомирська область
Одеська область
Черкаська область
Чернігівська область
Кривий Ріг та Криворіжський район
Кременчук та Кременчуцький район
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Лозовая
С минутами в домашней сети ничего нельзя поделать ? После подорожания пакета с 100 грн. до 125 грн. убрали безлимит в сети водафон (всё для людей, лозунг). Оставили 800 минут на все сети, это проблема.
 
Зверху