Тарифный план "Базовий +"

Статус
Закрита.
Реєстрація
01.09.12
Місто
Знаменка
Re: Базовий +

Valerson, ну я когда писал , надеялся , что человек соображает , что делает и все-таки не позвонит...
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Re: Базовий +

Це рідкісний випадок, коли податок в ПФ не береться.
Також в "Бізнес life" абонплата не передбачає збір до ПФ окремо, тому на СБЛ-10 10 грн., а не 10.63 чи скільки там.
 
Реєстрація
09.11.08
Місто
Рівне
Re: Базовий +

Из-за таких вот звонков, сделают 2.50 - чтоб не звонили......
Лучше б сразу затирали такие сообщения...

Навіщо затирати, я просто для інфи. Для мене було дивно що 2 грн а не 2,13. Я вірю червоному! Остані повідомлення можна стерти і це теж.
 

Titan

Заблокирован
Реєстрація
06.08.12
Місто
Вышгород
Телефон
Samsung G S3-G S2
Re: Базовий +

якась дивна закономірність: чим ближче до півночі обмінював бонуси, тим швидше вони приходили на рахунок... принаймні в мене було так...

да, не первый раз сам такое наблюдаю.
 

ant

atheos
Реєстрація
20.07.11
Місто
Unna, DE
Телефон
юзаю телефоны
Re: Базовий +

якась дивна закономірність: чим ближче до півночі обмінював бонуси, тим швидше вони приходили на рахунок... принаймні в мене було так...
обмениваю всегда ближе к полуночи. иногда обналичиваются днём, иногда поздно вечером.
утверждение будет верным, если вы обменивали на одних номерах, скажем утром, а на других ближе к полуночи, и те, которые ближе к полуночи обналичились раньше. и так несколько раз. иначе вывод безоснователен.
 

Олежан

Критик-аналитик
Реєстрація
01.03.12
Місто
Івано-Франківська обл.
Телефон
Note10+
Re: Базовий +

ant, все, поїхав купляти нові сп - буду тестувати :skuter:
а якщо серйозно, то висновки напрошуються самі: по всіх обмінах які я проводив ближче до 24.00 гроші завжди приходили швидше, аніж по "ранніх" обмінах + не я один це помітив. Значить щось в тому є. :zek:
 

ant

atheos
Реєстрація
20.07.11
Місто
Unna, DE
Телефон
юзаю телефоны
Re: Базовий +

ant, все, поїхав купляти нові сп - буду тестувати :skuter:
а якщо серйозно, то висновки напрошуються самі: по всіх обмінах які я проводив ближче до 24.00 гроші завжди приходили швидше, аніж по "ранніх" обмінах + не я один це помітив. Значить щось в тому є. :zek:
ещё раз: делаю заявку на десятке пакетов всегда после 23 часов, получаю в любое время (сегодня в 12, вчера около 22) на всех одновременно
 

Олежан

Критик-аналитик
Реєстрація
01.03.12
Місто
Івано-Франківська обл.
Телефон
Note10+
Re: Базовий +

добре... в 13.00 одночасно зробив заявки на обмін на різних пакетах. Такі заявки, зроблю і в 23.00 - завтра дізнаємось чи є якась залежність


Короче прийшли гроші після обіду. Ті, що замовляв о 23.00 прийшли швидше... аж на 10 хв. ( з таким інтервалом прийшли смс, та й час нарахування, що вказаний в смс також відрізняється на 10 хв).
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: ant

episode

Экстрасенс
Реєстрація
10.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 5
Re: Базовий +

а может вся ваша "проблема" в том, что
основной счет будет пополнен на следующий день
и что заказав обмен в 7:00, что в 23:00 все равно получаем деньги только после 0:00?
А соответственно ожидание с 7:00 до 7:00 - это много, а с 23:00 до 7:00 - значительно меньше
или я чего то недопонимаю в вашей дискуссии
 

Олежан

Критик-аналитик
Реєстрація
01.03.12
Місто
Івано-Франківська обл.
Телефон
Note10+
Re: Базовий +

episode, та ні... суть в тому, що замовивши обмін в 07.00 гроші прийдуть наступного дня в 23.00. відповідно продати використати їх можна буде аж на третій день. ;)

... ну це все умовно
 
Реєстрація
29.06.12
Місто
Люботин
Re: Базовий +

Олежан раз уже пишете такое, так пишите под хайдом! а то из-за таких умников потом в итоге страдают все...
 
Реєстрація
05.12.12
Місто
Львів
Телефон
Gnusmas Duo$
Re: Базовий +

Гаечка., а що там ховати і кому страдати просто в КСа як завжди всьо роблять через *опу наоборот.
 
  • Like
Реакції: ant

Олежан

Критик-аналитик
Реєстрація
01.03.12
Місто
Івано-Франківська обл.
Телефон
Note10+
Re: Базовий +

Гаечка.,що я пишу "такое" і яких "таких умников"? Керуючись вашою логікою весь маркет потрібно під трьохповерховий хайд закинути, щоб навіть адміни не змогли прочитати :preli4ie:
 

AL1

Реєстрація
22.12.09
Місто
Запорожье
Телефон
Samsung A50
Re: Базовий +

Уже 19 марта, а доплата с международки продолжает капать.
Оставили все как есть или должно работать до 19 включительно, а менять условия доплаты будут с 20?
 
Статус
Закрита.
Зверху