Тарифный план "life:) 25"

Реєстрація
28.01.13
Місто
Киев - Тернополь
Телефон
LG X Power
Состояни счёта `0` на основном , 0,20 на бонусном, звонить на лайф даёт!, 0,20 остаются на месте! На *121# безлимит на лайф за 0,25 в день.
 
Реєстрація
26.08.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18
Мені 14.05.2015 дали 1000 хв безкоштовно на 1 день. Я не на території тарифу, але ці хвилини використовувалися. Що це за акція? Оператор нормальної відповіді не дав, сказав, шо просто так нарахувалися. Лайф ніколи не давав нічого просто так, а тут 1000 хв на 1 день.
 

karloson

Заблокирован
Реєстрація
29.05.09
Місто
город Литын
Телефон
Nokia E61
Есть ли у лайфа какой то тариф чтоб полностю бесплатно звонить на лайф, без абонплаты?
 
Реєстрація
21.04.15
Місто
Киев
Телефон
Note 4
даже если есть- очень сомневаюсь, что останутся в скором будущем
 

Kristal

Заблокирован
Реєстрація
05.11.09
Місто
Київ, (Черкаси): Україна
Телефон
LG gx300 (lifecell і Vodafone); LG gx300 (Київстар + Київстар 29+)
karloson, є тп просто дешевше 2013 для Луганської, Донецької та Запорізької областей.

Добавлено через 29 минут
karloson, є тп просто дешевше 2013 для Луганської, Донецької та Запорізької областей.

Ага похвалився, і тут же прийшло смс мені
З 27.05 ви надалі зможете дзвонити по 0 коп на лайф за 5 грн на місяць. бла-бла і так далі
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.09.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Iphone XR , Iphone 7
karloson, є тп просто дешевше 2013 для Луганської, Донецької та Запорізької областей.

Добавлено через 29 минут


Ага похвалився, і тут же прийшло смс мені


Мне тоже сегодня такое пришло))
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi
Наскільки я розумію, тариф вже закрили для підключення? на оф.сайті його вже немає... А в тих, в кого він залишився, буде далі доступна послуга 50 мб за 1 грн? Бо в новому тарифі ВІЛЬНИЙ life+ дається 50 мб за 3(!) грн
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Наскільки я розумію, тариф вже закрили для підключення? на оф.сайті його вже немає... А в тих, в кого він залишився, буде далі доступна послуга 50 мб за 1 грн? Бо в новому тарифі ВІЛЬНИЙ life+ дається 50 мб за 3(!) грн

В мене взагалі почало брати 6 грн. за 50 мб. Подав заявку оператору на перевірку, сказали чекати до 4 днів. Тепер сиджу без інтернету і 0 на рахунку.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi
В мене взагалі почало брати 6 грн. за 50 мб. Подав заявку оператору на перевірку, сказали чекати до 4 днів. Тепер сиджу без інтернету і 0 на рахунку.
оце поворот, якщо так буде, то послуга подорожчала на 600%.. Але надіємось що це було помилкою тарифікації (хоча варіант за 3 грн мене також явно не влаштовує, так що поки використовуватиму Київстар з його 3g, незважаючи на гіршу якість голосового зв'язку)... До речі, послугу "Інтернет за копійку" закрили і не планують відновлювати?
 
Реєстрація
10.09.10
Місто
Кривой Рог
Телефон
LG-E975
Питання: після всіх змін тарифікаціі через введення 3G,
замовляти пакетні МБ можна з бонусного рахунку?
 

kenWood

На світі є одна Країна...
Реєстрація
01.09.13
Місто
Симферополь, Украина
Состояни счёта `0` на основном , 0,20 на бонусном, звонить на лайф даёт!, 0,20 остаются на месте! На *121# безлимит на лайф за 0,25 в день.



Такая же Фигня на счетах по Нулям . На лайф звонит только прикол в том, что звонит по 1-3 мин в день ... потом говорит денег не достаточно ... Но например если звонил с Утра то вечером снова может дать позвонить на 1 мин .... Если же нет то на след. день 100 % звонит .....:dash1:
 
Реєстрація
09.11.08
Місто
Рівне
Вибачте через не обизнанність. Перша карточка лайф, сьогодні попала в руки. Не нараховуються бонуси за вхідні? На рах. було 10 бонусів, успішно видзвонив, залишилось 0,43грн. Рахунок ніколи не поповнював. Потрібно поповнити рахунок і на скільки, щоб активувати послугу бонус за вхідні?
 
Зверху