Тарифи передплати «4G Smart» для спецпропозиції

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Тарифи доступні для підключення тільки абонентам, які отримали спеціальну пропозицію.

Тариф4G Smart Light4G Smart XS4G Smart XS+4G Smart S+4G Smart M4G Smart XLДенні тарифи
Вартість пакету послуг на місяць80 грн100 грн120 грн170 грн195 грн350 грн15 грн/щодня
Мобільний Інтернет3 ГБ5 ГБ8 ГБ20 ГБ25 ГБ70 ГБкожні 200 МБ за 10 грн
Дзвінки в мережі Vodafone УкраїнаБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні150 хв200 хв250 хв200 хв250 хв250 хв1 грн/хв
Дзвінки за кордон25 грн/день за кожні 15 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 30 грн/день за кожні 5 хв в одну з 14 країн
SMS на всі мобільні мережі по Україні50 шт. за 1,50 грн/в день користування
SMS за кордон6 грн/шт
Підключення пакета послуг на місяць*101*444#
Послуга «Подвійні хвилини»30 грн/міс30 грн/міс30 грн/міс0 грн/міс0 грн/міс0 грн/міс-

Базові умови
До моменту підключення пакета послуг на місяць діятимуть базові тарифи:

Дзвінки в мережі Vodafone Україна та на інші мережі по Україні1 грн/хв.
SMS абонентам по Україні та за кордон1 грн/шт.
Швидкість мобільного Інтернетуобмежено до 8 кбіт/с.

Для підключення пакета послуг на місяць, будь ласка, переконайтеся, що на рахунку є достатня сума коштів, і наберіть *101*444#

Послуга «Подвійні хвилини»
Подвоюйте хвилини для спілкування з абонентами інших операторів України у своєму тарифі.

Підключити*250#
Перевірити статус*250*1#
Відключити*250*0#
Перевірити залишок хвилин*101*4#

Послуга доступна за умови, якщо у вас підключений пакет на місяць. XXX хвилин будуть нараховані додатково до залишка хвилин у вашому пакеті послуг на місяць, і діяти вони будуть до тієї ж дати, що і ваш місячний пакет.

Вартість – XX грн/міс., знімається одразу при підключенні. Починаючи з наступного місяця ця вартість буде зніматися разом з платою за місячний пакет послуг у вашому тарифі. Тобто на момент зняття абонплати на вашому рахунку має бути XX грн, і тоді вам буде підключено пакет на місяць вже з подвоєними хвилинами для дзвінків по Україні.

Відключити послугу можна після наступного оновлення місячного пакета послуг, при цьому додаткові хвилини залишаться та будуть доступні для використання аж до закінчення терміну дії вашого місячного пакета послуг.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
я подключил по звонку через 111, но можно было дождаться ночи (я так понял) и тоже бы сняло 35 бонусов на АП
На базовых - не сняло бы... без вариантов - только пинком через котиков ;)
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Где-то проскальзывало (могу ошибаться, но почему-то запомнилось), что ВФ на карантин даёт бесплатно Video PASS. В этой линейке это действует, или нет? Или я вообще ошибаюсь?
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Где-то проскальзывало (могу ошибаться, но почему-то запомнилось), что ВФ на карантин даёт бесплатно Video PASS. В этой линейке это действует, или нет? Или я вообще ошибаюсь?
Дает https://red-forum.com/threads/Новини-ВФ-Україна.30491/page-14#post-1566915 но не для данной линейки (на S не подключилось).
 
  • Like
Реакції: GAS

dirka

like.no.other
Реєстрація
14.08.08
Місто
Neverland
Переглянути вкладення 28967
Скажу за Лайф. Нажимаешь "Проверить статус заявки"
Post automatically merged:

Переглянути вкладення 28968
А потом, когда/если получишь приглашение на 4G Smart, жмешь "Отменить заявку".
Post automatically merged:

Это я в ЛАЙФСЕЛЛ возвращался. ;)
С 4G Smart XS с -20% на 3 месяца.
Вот так я люблю Лайфселл. :LOL:
А с такой манипуляцией можно спустится с тарифа М на S?
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Описанных случаев на форуме не нашёл. Думаю что можно, вопрос времени. По результату отпишитесь на форуме.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
Судя по предыдущему смс, то ровно 8 месяцев раздумывали))) За этот промежуток времени не было платных действий?
7 месяцев. Нужно считать с сентября, т.к. август был оплачен.
 
Реєстрація
05.04.10
Місто
Тернопіль
Допоможіть зрозуміти, принцип деної абонплати.
Я зараз на S тарифі. На основному рахунку 5.09грн. Тиждень тому закінчився місячний пакет. Прийшла смс= поповни від 10грн отримай бонусні 20грн.
Питання-- якщо я в обід поповню на 40грн, то який пакет підключиться денний чи місячний?
Як підключити місячний пакет за 45 + 20бонусів, і щоб з основного не злизало 10грн денного пакету?
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Автоматом слизует после полуночи вроде. Бонусы начисляют в течении суток но обычно достаточно 3...4часов. Если абонка не первая то ИМХО Ночью спишет бесь бонусный + что не хватает с основного. Если не успеют прийти бонусы то слижет дневную. Я бы посоветовал по приходу бонусов пнуть оператора на всякий случай.
 
Реєстрація
03.02.12
Місто
Знамянка

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Вопрос. Есть 50 бонусных грн (до 6 мая), есть оплаченный "живыми деньгами" пакет XS. Если я перейду на S, скажем, 1 мая, и пополню счёт на 15 грн - снимется ли абонка? Или надо будет оператора пинать?
 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
Вопрос. Есть 50 бонусных грн (до 6 мая), есть оплаченный "живыми деньгами" пакет XS. Если я перейду на S, скажем, 1 мая, и пополню счёт на 15 грн - снимется ли абонка? Или надо будет оператора пинать?
При смене тарифа доп. счет обнулится.
А на S ты как планируешь перейти?
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
А на S ты как планируешь перейти?
В кабинете есть возможность перейти, так и вроде ж с нижнего на высший (по стоимости) всегда можно было внутри линейки прыгнуть.
При смене тарифа доп. счет обнулится.
Жаль... Спасибо.
 
Реєстрація
05.04.10
Місто
Тернопіль
Автоматом слизует после полуночи вроде. Бонусы начисляют в течении суток но обычно достаточно 3...4часов. Если абонка не первая то ИМХО Ночью спишет бесь бонусный + что не хватает с основного. Если не успеют прийти бонусы то слижет дневную. Я бы посоветовал по приходу бонусов пнуть оператора на всякий случай.
я поповнив рахунок о 12.40.
Та до вечора зняли жлоби 10грн денного пакету, коли саме я не знаю, ніякого смс мені не прислали. Ось так втіхаря беруть грошики.
В чаті сказали, що треба було комбінацією вручну активовувати місячний пакет, Автоматом тільки вночі.
 
Зверху