Тариф «Yezzz» (2024)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Тариф «Yezzz» (2024) / yezzz.ua

Абонплата130 грн/4 тижні
Дзвінки абонентам Yezzz! та Vodafone УкраїнаБезлім
Мобільний інтернет13 ГБ + Online PASS та безлім на ресурси Сільпо
Facebook, Twitter, Viber, WhatsApp, Skype, Telegram-
Дзвінки абонентам інших операторів в Україні130 хв
SMS абонентам усiх операторів в Україні130 шт

Мобільний інтернет10 грн за кожні 200 МБ/день (20 пакетів на добу)
Дзвінки на міські номери, номери інших мобільних операторів по Україні0,60 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі України0,50 грн/шт
Дзвінки за кордон25 грн/день за кожні 15 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн
SMS за кордон6 грн/шт
Вартість пакета послуг
(незалежно від користування)
15 грн/щодня
Дзвінки абонентам тарифів Vodafone Україна та Yezzz!Безліміт
Мобільний інтернет10 грн за кожні 200 МБ/день (20 пакетів на добу)
Дзвінки на інші мережі України0,60 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі України50 шт за 1,50 грн/день
В рамках тарифів не діють програми лояльності.

Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається в першу секунду кожної хвилини розмови.

Вартість вказано в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5 % вартості послуг без урахування ПДВ станом на 09.01.2024.

Строк дії номера – 30 днів після першого дзвінка та 180 днів після кожного поповнення рахунку від 5 грн одним платежем (крім послуги «Переказ грошей»).

Номер і баланс на рахунку зберігаються протягом двох місяців з моменту закінчення строку дії номера.

Тариф Yezzz 2023 (закрито)
 
Останнє редагування:

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Кому цікаво. Зайдіть у Сільпо. Пакет стартовий даний за 20 грн всього. Може це в деяких магазинах, але стартовий пакет 20 грн (не 60 грн не 80 грн) тариф, який на місяць 80 грн (може буде скоро 100 грн або закриють і переведуть на 4 SMART тарифи) це нормально. Активація до 01.04.2024 року
Кому цікаво. Зайдіть у Сільпо. Пакет стартовий даний за 20 грн всього. Може це в деяких магазинах, але стартовий пакет 20 грн (не 60 грн не 80 грн) тариф, який на місяць 80 грн (може буде скоро 100 грн або закриють і переведуть на 4 SMART тарифи) це нормально. Активація до 01.04.2024 року
Підтверджую, в своєму Сільпо знайшов багато таких до 2024 року по 20 грн. І один до 2023 року по якійсь іншій ціні.

Це був квест поповнити цей номер)
На упаковці написано, що поповнювати можна не відкриваючи і що дають бонусні бали Власного Рахунку за поповнення. Вирішив перевірити...

Касир не знала що це таке взагалі і як це зробити, покликала охоронця, він також ніколи про це не чув, зателефонував менеджеру, назвав цей пакет "Вєз", менеджер також не сильно в курсі.

Я настояв, сказав, давайте все ж таки спробуємо. Мені сказали, що картку власного рахунку не треба показувати, я все ж таки вмовив, сказав, що бонуси ж повинні бути. Потім мені сказали, що оплатити це можна тільки окремим чеком, а не разом з продуктами (це правда?), я згодився. Потім сказали що можна тільки готівкою, я кажу, давайте карткою чи додатком Сільпо я сплачу, а вони ні, тільки готівкою у них в системі зазначено. Це правда?

В кінці всі видихнули, у касира очі по 5 копійок були))

Доречі, по МНП з цієї штуки можна перейти і чи відрізняється алгоритм від звичайного ВФ?
 
Реєстрація
01.03.12
Місто
Харьков
Телефон
мэйзу с9
Мо
Кому цікаво. Зайдіть у Сільпо. Пакет стартовий даний за 20 грн всього. Може це в деяких магазинах, але стартовий пакет 20 грн (не 60 грн не 80 грн) тариф, який на місяць 80 грн (може буде скоро 100 грн або закриють і переведуть на 4 SMART тарифи) це нормально. Активація до 01.04.2024 року
Кому цікаво. Зайдіть у Сільпо. Пакет стартовий даний за 20 грн всього. Може це в деяких магазинах, але стартовий пакет 20 грн (не 60 грн не 80 грн) тариф, який на місяць 80 грн (може буде скоро 100 грн або закриють і переведуть на 4 SMART тарифи) це нормально. Активація до 01.04.2024 року
Підтверджую, в своєму Сільпо знайшов багато таких до 2024 року по 20 грн. І один до 2023 року по якійсь іншій ціні.

Це був квест поповнити цей номер)
На упаковці написано, що поповнювати можна не відкриваючи і що дають бонусні бали Власного Рахунку за поповнення. Вирішив перевірити...

Касир не знала що це таке взагалі і як це зробити, покликала охоронця, він також ніколи про це не чув, зателефонував менеджеру, назвав цей пакет "Вєз", менеджер також не сильно в курсі.

Я настояв, сказав, давайте все ж таки спробуємо. Мені сказали, що картку власного рахунку не треба показувати, я все ж таки вмовив, сказав, що бонуси ж повинні бути. Потім мені сказали, що оплатити це можна тільки окремим чеком, а не разом з продуктами (це правда?), я згодився. Потім сказали що можна тільки готівкою, я кажу, давайте карткою чи додатком Сільпо я сплачу, а вони ні, тільки готівкою у них в системі зазначено. Це правда?

В кінці всі видихнули, у касира очі по 5 копійок були))

Доречі, по МНП з цієї штуки можна перейти і чи відрізняється алгоритм від звичайного ВФ?
Можна, переходив на лайфсел.
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Це був квест поповнити цей номер)
На упаковці написано, що поповнювати можна не відкриваючи
На яку суму поповнили і навіщо цей квест був потрібен?
60 грн, як вказано на конверті. 1 грн на рахунку була.
Хто ж знав що це буде квест, хто ж знав що у магазині Сільпо не знають про свого віртуального мобільного оператора взагалі.

1. Так на касі Сільпо дійсно цей тариф можна тільки за готівку поповнювати?
2. Обов'язково окремим чеком?
 
  • Like
Реакції: fnm

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Це був квест поповнити цей номер)
На упаковці написано, що поповнювати можна не відкриваючи
На яку суму поповнили і навіщо цей квест був потрібен?
60 грн, як вказано на конверті. 1 грн на рахунку була.
Хто ж знав що це буде квест, хто ж знав що у магазині Сільпо не знають про свого віртуального мобільного оператора взагалі.

1. Так на касі Сільпо дійсно цей тариф можна тільки за готівку поповнювати?
2. Обов'язково окремим чеком?
1. Да, пополняют любые телефоны, не только Езз, только налом.
2. Да, обычно оплата отдельным чеком.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Да, кажется услуга ограничена! Она просто старая. Ещё, возможно не было пассов в то время, когда её вводили!
 

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
А в Еззз можно подключить услугу Video Pass?
В послугах є Безлім Відео Yezzz! Підключення: https://yezzz.ua/poslugy.html
Video Pass підключити не має можливості. Загалом Yezzz! - це взагалі інший оператор, але в мережі Vodafone . На прикладі коли був МТС і Vodafone у 2015-2016 році. У кожного з операторів були свої послуги, або послугу відкривали для 2 операторів разом або створювали суміжну послугу.
 
Останнє редагування:

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Від завтра 09.01.2023 в тарифах 2018-2019 року стартує нова вартість РБА. Тобто буде передивлятись собівартість 1 місяця (до 16 або до 23 січня). В цьому тарифі РБА немає. Тариф з 2015 року. Коли намічалась нова лінійка у літку 2018 році тариф підняли вартість з 60 до 80 грн.Цікаво піде тариф на підвищення по вартості і наповненню? Якщо так то буде в скоро нова лінійка)))
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.12.20
Місто
Украина
А в нем можно раздавать безлим на мессенджеры и безлим видео? (если использовать тел как точку доступа)
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Безліми актуальні лише при використанні безпосередньо у пристрої з сімкою. На роздачу це не поширюється. Ніде.
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
Безліми актуальні лише при використанні безпосередньо у пристрої з сімкою. На роздачу це не поширюється. Ніде.
Почему? Если грамотно сделать, то все получается. Я не говорю именно за этот тариф(не проверял), не пользуюсь, а на Vodafone SuperNet Start легко.
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Безліми актуальні лише при використанні безпосередньо у пристрої з сімкою. На роздачу це не поширюється. Ніде.
Почему? Если грамотно сделать, то все получается. Я не говорю именно за этот тариф(не проверял), не пользуюсь, а на Vodafone SuperNet Start легко.
на некоторых других тоже можно
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
Elephant,
ПАССи в Супернетах можна роздавати? Бо безліміти на Джойсі 100% - ні.
Соррі за оффтоп.
Я всегда делаю, что второе устройство это телефон в настройках реестра. Единственное в некоторых тарифах рубают uTorrent. Я 99,99% уверен, что в Yezzz! можно это делать!
 
Зверху