Тариф "Клик"

  • Автор теми maxs
  • Дата створення

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
проверяйте свои полочные клик 3g! на 2 моих полочных номера пришли смс с предложением протестировать сеть. странно конечно сети ещё нет, а тестировать уже предлагают.
 

Ярослав Уж

Заблокирован
Реєстрація
27.10.15
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy Ace 3 s7272
Припинення дії договору про надання послуг національного роумінгу у мережі «ТриМоб» та переведення абонентів з тарифних планів «Інтернет 3G» та «Клік 3G» на тарифний план «Київстар Планшет».
сьогодні

У зв'язку із припиненням 31 грудня 2015 року дії договору про надання послуг національного роумінгу, укладеного між Київстар та «ТриМоб», компанія «Київстар» надалі не надаватиме своїм абонентам послуги передачі даних у мережі «ТриМоб». Київстар активно будує власну мережу 3G, яка наразі охоплює майже 500 міст і селищ, тому компанія вирішила не продовжувати дію цього договору .

З 16 грудня 2015 року абоненти передплаченої форми обслуговування, що користуються послугою «Інтернет 3G», а також абоненти тарифного плану «Клік 3G» будуть переведені на тарифний план «Київстар Планшет». На новому тарифному плані абоненти отримують змогу користуватися як послугою передачі даних, так і голосовими послугами, а також сервісами SMS та MMS повідомлень.

http://www.kyivstar.ua/uz-15/press_center_new/news/?id=55284
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
значит кисту в топку! был единственный адекватный тариф для интернета, который до ухода на интер активно юзал живыми + бонусами ди для оплаты трафа.
 
Зверху