Тариф контракту «Київстар Родина» (2021) (архівний)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівний тариф, його не можна підключити.

Тариф контракту «Київстар Родина» (2021)

Абонплата100 грн/міс
Мобільний інтернет6000 МБ
Коли використаєте всі гігабайти тарифу10 грн/пакет 100 МБ
Дзвінки в мережі КиївстарБезлім
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні60 хв + за кордон
(Польща, Італія, Німеччина, Чехія)
Коли використаєте всі хвилини тарифу3 грн/пакет 3 хв
SMS по Україні60 SMS
Коли використаєте всі SMS тарифу3 грн/пакет 10 шт
Домашній Інтернет-
Київстар ТБ ЛегкийВключено в тариф
Соцмережі та месенджери без обмеженьВключено в тариф
Держава в смартфоніВключено в тариф
Знання без межВключено в тариф
 
Причина: Тарифи "Дзвінки для батьків" та "Інтернет для батьків" закриті з 1.05.2024
Останнє редагування:
Реєстрація
13.07.12
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M21
Як "Інернет для батьків" у Львові ? Чи варто з Волі на нього переходити?
 
Реєстрація
03.04.14
Місто
Kyiv
В этом тарифе можно подключить гигабит?
 
Реєстрація
03.04.20
Місто
Запорожье
Телефон
OnePlus 3T
Тоже интересно насчёт гигабита, можно его подключить для этого тарифа ?
 

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
В зв'язку з підвищенням плати за тариф виникло питання. Ось тут, у "шапці", де додаткова інформація, вказано:

На один паспорт можна підключити: для абонентів, яким виповнилося 60 років: до 2 номерів з тарифними планами Дзвінки для батьків та/або Інтернет для батьків.

То чи можу я в такому разі взяти особу поважного віку, яка потребує інтернет, та підключити тариф "Інтернет для батьків" на її адресу, а заразом і на свою адресу (іншу)? Чи я невірно зрозумів, і можливо тільки близьким родичам так підключатися?
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Lviv
В зв'язку з підвищенням плати за тариф виникло питання. Ось тут, у "шапці", де додаткова інформація, вказано:

На один паспорт можна підключити: для абонентів, яким виповнилося 60 років: до 2 номерів з тарифними планами Дзвінки для батьків та/або Інтернет для батьків.

То чи можу я в такому разі взяти особу поважного віку, яка потребує інтернет, та підключити тариф "Інтернет для батьків" на її адресу, а заразом і на свою адресу (іншу)? Чи я невірно зрозумів, і можливо тільки близьким родичам так підключатися?
можна

можеш оформити на будь-якого пенсіонера, грубо кажучи навіть на того якого вперше бачиш, нема привязки прописки пенсіонера до адреси підключення ДІ.
 

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
В зв'язку з підвищенням плати за тариф виникло питання. Ось тут, у "шапці", де додаткова інформація, вказано:

На один паспорт можна підключити: для абонентів, яким виповнилося 60 років: до 2 номерів з тарифними планами Дзвінки для батьків та/або Інтернет для батьків.

То чи можу я в такому разі взяти особу поважного віку, яка потребує інтернет, та підключити тариф "Інтернет для батьків" на її адресу, а заразом і на свою адресу (іншу)? Чи я невірно зрозумів, і можливо тільки близьким родичам так підключатися?
можна

можеш оформити на будь-якого пенсіонера, грубо кажучи навіть на того якого вперше бачиш, нема привязки прописки пенсіонера до адреси підключення ДІ.
Дяую. Але я маю на увазі дещо інше: чи може пенсіонер підключити собі тариф, на свою адресу, а також заразом і мені, на мою адресу? Тобто підключення на один паспорт двох номерів, на дві різні адреси.
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Lviv
В зв'язку з підвищенням плати за тариф виникло питання. Ось тут, у "шапці", де додаткова інформація, вказано:

На один паспорт можна підключити: для абонентів, яким виповнилося 60 років: до 2 номерів з тарифними планами Дзвінки для батьків та/або Інтернет для батьків.

То чи можу я в такому разі взяти особу поважного віку, яка потребує інтернет, та підключити тариф "Інтернет для батьків" на її адресу, а заразом і на свою адресу (іншу)? Чи я невірно зрозумів, і можливо тільки близьким родичам так підключатися?
можна

можеш оформити на будь-якого пенсіонера, грубо кажучи навіть на того якого вперше бачиш, нема привязки прописки пенсіонера до адреси підключення ДІ.
Дяую. Але я маю на увазі дещо інше: чи може пенсіонер підключити собі тариф, на свою адресу, а також заразом і мені, на мою адресу? Тобто підключення на один паспорт двох номерів, на дві різні адреси.
пів року назад таке можливе було, зараз навряд змінилося, якщо що 460
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
В зв'язку з підвищенням плати за тариф виникло питання. Ось тут, у "шапці", де додаткова інформація, вказано:

На один паспорт можна підключити: для абонентів, яким виповнилося 60 років: до 2 номерів з тарифними планами Дзвінки для батьків та/або Інтернет для батьків.

То чи можу я в такому разі взяти особу поважного віку, яка потребує інтернет, та підключити тариф "Інтернет для батьків" на її адресу, а заразом і на свою адресу (іншу)? Чи я невірно зрозумів, і можливо тільки близьким родичам так підключатися?
можна

можеш оформити на будь-якого пенсіонера, грубо кажучи навіть на того якого вперше бачиш, нема привязки прописки пенсіонера до адреси підключення ДІ.
Дяую. Але я маю на увазі дещо інше: чи може пенсіонер підключити собі тариф, на свою адресу, а також заразом і мені, на мою адресу? Тобто підключення на один паспорт двох номерів, на дві різні адреси.
пів року назад таке можливе було, зараз навряд змінилося, якщо що 460
Но не забывайте - это контракт.
Симку зарегистрируют на пенсионера, и в дальнейшем любые действия с симкой только через пенсионера.
И еще
Да, человек смертен, но это было бы ещё полбеды. Плохо то, что он иногда внезапно смертен, вот в чем фокус! (М.Булгаков, "Мастер и Маргарита")
дай Бог всем здоровья и долголетия, но это не стоит забывать, и как затем все переоформлять - загадка.
 

robster

Заблокирован
Реєстрація
27.12.21
Місто
Теплодар

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
В зв'язку з підвищенням плати за тариф виникло питання. Ось тут, у "шапці", де додаткова інформація, вказано:

На один паспорт можна підключити: для абонентів, яким виповнилося 60 років: до 2 номерів з тарифними планами Дзвінки для батьків та/або Інтернет для батьків.

То чи можу я в такому разі взяти особу поважного віку, яка потребує інтернет, та підключити тариф "Інтернет для батьків" на її адресу, а заразом і на свою адресу (іншу)? Чи я невірно зрозумів, і можливо тільки близьким родичам так підключатися?
можна

можеш оформити на будь-якого пенсіонера, грубо кажучи навіть на того якого вперше бачиш, нема привязки прописки пенсіонера до адреси підключення ДІ.
Дяую. Але я маю на увазі дещо інше: чи може пенсіонер підключити собі тариф, на свою адресу, а також заразом і мені, на мою адресу? Тобто підключення на один паспорт двох номерів, на дві різні адреси.
пів року назад таке можливе було, зараз навряд змінилося, якщо що 460
Но не забывайте - это контракт.
Симку зарегистрируют на пенсионера, и в дальнейшем любые действия с симкой только через пенсионера.
И еще
Да, человек смертен, но это было бы ещё полбеды. Плохо то, что он иногда внезапно смертен, вот в чем фокус! (М.Булгаков, "Мастер и Маргарита")
дай Бог всем здоровья и долголетия, но это не стоит забывать, и как затем все переоформлять - загадка.
Думал об этом. Но у меня номер, привязанный к ДИКС, больше никуда не подвязан. Он дополнительный как бы.
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Думал об этом. Но у меня номер, привязанный к ДИКС, больше никуда не подвязан. Он дополнительный как бы.
В дополнительной информации написано
На один паспорт можна підключити:
  • для абонентів, яким виповнилося 60 років: до 2 номерів з тарифними планами Дзвінки для батьків та/або Інтернет для батьків.
  • для людини з інвалідністю: 1 номер з одним із тарифів Дзвінки для батьків або Інтернет для батьків.
Это обыкновенный контракт, который подключается только на паспорт, а в данном случае, только на паспорт пенсионера.
 
Реєстрація
25.01.09
Місто
Київська обл.
Тоже интересно насчёт гигабита, можно его подключить для этого тарифа ?
Нереально, прозвонил котам 460, сказали - только 100 мегабит можно, на гигабит отдельные тарифы
Из информации по ссылке: добавиться 50 грн к АП и будет 1 гигабит скорость на любом тарифе с ДИКС. Или ошибаюсь?
 

robster

Заблокирован
Реєстрація
27.12.21
Місто
Теплодар
Тоже интересно насчёт гигабита, можно его подключить для этого тарифа ?
Нереально, прозвонил котам 460, сказали - только 100 мегабит можно, на гигабит отдельные тарифы
Из информации по ссылке: добавиться 50 грн к АП и будет 1 гигабит скорость на любом тарифе с ДИКС. Или ошибаюсь?
По 460 в КС сказали, что с этим тарифом Интернет для родителей такой финт не пройдёт, только для тарифов Домашнего интернета и Все вместе, а также во всей линейке тарифов, где доступна услуга с суперсилой на выбор в качестве домашнего интернета.
 
Останнє редагування:

robster

Заблокирован
Реєстрація
27.12.21
Місто
Теплодар
Доброго дня. Підкажіть, як знімається плата по тарифу "дзвінки для батьків"? Написано на сайті, перший місяць 75грн, а далі кожного дня рівними частинами. Як це правильно зрозуміти, по 2.50грн кожного дня?
За первый месяц - да, а далее сумма АП по контракту тарифа делится пропорционально количеству дней в календарном месяце.
Если средств на счету в день оплаты тарифа недостаточно, вы и дальше сможете звонить, пользоваться интернетом и т.д., а оплатить все позже без комиссий.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
а далее сумма АП по контракту тарифа делится пропорционально количеству дней в календарном месяце.
т.е. 75/31 = 2,42 грн/день?
я просто перешел на контракт в прошлом месяце и заплатил 75 грн до 19/12, а далее стало снимать по 2,50 в день хотя в месяце 31 день)
 

robster

Заблокирован
Реєстрація
27.12.21
Місто
Теплодар
а далее сумма АП по контракту тарифа делится пропорционально количеству дней в календарном месяце.
т.е. 75/31 = 2,42 грн/день?
я просто перешел на контракт в прошлом месяце и заплатил 75 грн до 19/12, а далее стало снимать по 2,50 в день хотя в месяце 31 день)
Совершенно верно, нужно АП 75 грн разделить на количество дней текущего месяца (28,29,30,31)
По всем тарифам контракта КС так начисляют. В минуса лучше не залезать, раньше помню на старом контракте давали уйти в минус до 12 грн, сейчас не знаю, ушёл на припейд, но на день в минус вроде можно.
А про эти тарифы знаю, потому что есть родственники пенсионного возраста, им предложил подключиться, по цене всё подошло, тем более тогда ТП «Звонки для родителей» стоил 60 грн/мес, и тариф так и остался, но новые подключения уже за 75 с мая этого года.
Еще здесь можно отключить доступ в интернет через USSD *106*30*0# , дабы случайно не улететь в минус, 100 мб инета очень мало, проще отрубить сразу.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Дякую всім за допомогу. А в мінуса великі можна залізти? І чи не можна вимкнути якось мінус? А то моя бабуся старенька, ще ненароком набере кудись, то економія з переходом на контракт виявиться не такою вже і економною.
включи бабце FDN по маске +3809, +3806, +3805 или что то в этом роде - и она просто не сможет набрать чёто не то. А можно вооще чисто нужные номера ей оставить и пусть жмёт шо угодно - враг не пройдёт.
 
Зверху