Тариф контракту «Лайфхак» (2018)

Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
ТАРИФ ПЛАН «ЛАЙФХАК КОНТРАКТ» оф. сайт
Перехід с інших контрактних тарифнів *715# (з меньшої абонплати - 0грн, з більшої - 75 грн)
Підключення на контракт можливо без візита до ЦОА за допомогою Bank ID

Пакет послуг/30 днів
Абонплата, грн/30 днів300
Дзвінки на lifecellБезліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні250 хв
Інтернет20+* ГБ
SMS по Україні250 SMS
lifebox50 ГБ
Соц.мережі (Facebook, Instagram, Twitter, Messenger)Включено
Вартість повторного замовлення пакету послуг, грн300
Повторне замовлення пакету послуг /30 днів*700#
1.png
Перехід з інших тарифів*715#
1.png

*До вказаного об’єму інтернет трафіку додається об’єм, що був використаний в попередньому 30-денному пакеті послуг
Підключення та управління послугою «Тарифна підписка» *490# (6 пакетів знижка 10% або 12 пакетів послуг знижка 15%)
Пакет услуг на 1 день (Якщо не сплачена абонплата)
відключення або підключення добових пакетів *103#
Якщо сума на рахунку ≥ 20 грн
  • Інтернет: 500 МБ
  • Дзвінки на всі номери по Україні: 50 хв
  • Безліміт на lifecell, який надається після використання хвилин на всі номери по Україні, наданих за пакетом послуг на 1 день
  • Вартість пакету послуг на 1 день: 20 грн
Якщо сума на рахунку < 20 грн
  • Інтернет: 100 МБ
  • Дзвінки на всі номери по Україні: 10 хв
  • Безліміт на lifecell, який надається після використання хвилин на всі номери по Україні, наданих за пакетом послуг на 1 день
  • Вартість пакету послуг на 1 день: 10 грн
Якщо сума на рахунку < 10 грн
  • застосовується стандартна тарифікація
Стандартна тарифікація
Дзвінки на всі номери по Україні (міські, мобільні, lifecell) 2 грн/ хв
МБ надаються до кінця дня:
Якщо на рахунку більше ≥ 15 грн 500 МБ/ 15 грн
Якщо на рахунку < 15 грн 250 МБ/ 7,5 грн
Якщо на рахунку < 7,5 грн 1 МБ/ 0,50 грн
Після оплати 45 грн впродовж дня - безліміт 2.5G
SMS по Україні в день користування 10 SMS/ 5 грн
Обов'язковий щомісячний платіж
У проміжок часу з 1-го по 20-е число кожного календарного місяця на основний рахунок повинен бути внесений обов'язковий щомісячний платіж (далі - ОЩП) в розмірі 0,01 грн. У разі відсутності ОЩП в заданий проміжок часу вихідні послуги будуть тимчасово припинені, починаючи з 21-го числа поточного календарного місяця. Вхідні послуги будуть доступні протягом перших 3-х календарних місяців з моменту припинення надання вихідних послуг, після закінчення зазначеного терміну, надання таких послуг також буде припинено. Для відновлення можливості здійснення вихідних послуг достатньо внести мінімум 0,01 грн на основний рахунок.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
10.10.17
Місто
Украина
Телефон
Vernee Thor E
лайфхак рулит (y)
 

Вкладення

  • Снимок.PNG
    Снимок.PNG
    48.1 КБ · Перегляди: 188

Spring Bird

Заблокирован
Реєстрація
05.03.20
Місто
Харьков
Тут спрашивали про отличия от предоплаты.
А услуга Послушные минуты? Не работает? И Хомяк?
Выходит, если много звонить на другие сети и хомячить, то более дорогая предоплата окажется значительно насыщенней и выгодней.
 
Реєстрація
10.10.17
Місто
Украина
Телефон
Vernee Thor E
Так он через кого так швидкість просіла
это ваши половые проблемы, я заплатил за услугу и могу пользоваться как хочу. благо у меня в контракте чётко прописаны условия. а то что у кого-то из за этого проблемы или кому-то что-то не нравится мне как то фиолетово.
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Починаючи з 2 квітня 2020 року:
  • для тарифних планів ... Лайфхак Контракт ... стандартна вартість однієї вихідної та переадресованої хвилини на всі номери по Україні становитиме 1 гривню.
 

poma

Пан Наука
Реєстрація
18.02.08
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 5,Ipad Air2
Кто знает, можно вернуться обратно на предоплату(закрыть контракт) без посещения офиса лайфсел?
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9

Eskalibur

Заблокирован
Реєстрація
20.02.12
Місто
UA
Телефон
Redmi Note 10 pro
При звонках через ВIP на другие операторы , списываются минуты в рамках пакета?
 

Eskalibur

Заблокирован
Реєстрація
20.02.12
Місто
UA
Телефон
Redmi Note 10 pro
Переход через BankID сколько времени занимает?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Скажіть, а чому в смс приходить, що списали 124.99, а не 125?
и 1 коп ежемесячный платеж в этом тарифе, получается 125,00
Але були місяці, коли приходило рівно 125, тому мене це здивувало. І що окремо після 20го іде списання 1 копійки? Мені смс про це не приходило...
 

Eskalibur

Заблокирован
Реєстрація
20.02.12
Місто
UA
Телефон
Redmi Note 10 pro
Переход через BankID сколько времени занимает?
У меня было моментально все 2 раза. Никаких задержек не было.
Больше двух часов пытался перевести номер на конракт при помощи банк ид. Индентификацию проходит, бонус 50гр за регистрацию получен,на предпоследнем этапе вылетает ошибка.Через чат сказали поменять браузер, не помогло. Живой оператор помочь ничем не может,минут 20 проверяла данные, cказала - всё нормально,но почему выдаёт ошибку , не знает ,надо только ехать в СЦ. Пипец.
 
Останнє редагування:

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Переход через BankID сколько времени занимает?
У меня было моментально все 2 раза. Никаких задержек не было.
Больше двух часов пытался перевести номер на конракт при помощи банк ид. Индентификацию проходит, бонус 50гр за регистрацию получен,на предпоследнем этапе вылетает ошибка.Через чат сказали поменять браузер, не помогло. Живой оператор помочь ничем не может,минут 20 проверяла данные, cказала - всё нормально,но почему выдаёт ошибку , не знает ,надо только ехать в СЦ. Пипец.
Проблемы в браузере могут быть. У друга было такое. Только в 3м браузере получилось перейти
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Переход через BankID сколько времени занимает?
У меня было моментально все 2 раза. Никаких задержек не было.
Больше двух часов пытался перевести номер на конракт при помощи банк ид. Индентификацию проходит, бонус 50гр за регистрацию получен,на предпоследнем этапе вылетает ошибка.Через чат сказали поменять браузер, не помогло. Живой оператор помочь ничем не может,минут 20 проверяла данные, cказала - всё нормально,но почему выдаёт ошибку , не знает ,надо только ехать в СЦ. Пипец.
Проблемы в браузере могут быть. У друга было такое. Только в 3м браузере получилось перейти
Я с телефона двоих переводила
 

Eskalibur

Заблокирован
Реєстрація
20.02.12
Місто
UA
Телефон
Redmi Note 10 pro
2 браузера в ноуте, один в телефоне, не тяжело ещё десяток поставить, но думаю безсмысленно. Попробую позже, может получится.
PS не помогают другие браузеры.
Может не даёт перейти из за подключённой мульти сим интернет? Вторые сутки мучаюсь, во всех браузерах одна и та же ошибка.
Screenshot_2020-05-11-06-43-24-693_org.mozilla.firefox.jpg
PS Подал заявку на отключение мульти сим интернет, через полчаса смог перейти на контракт.
Вывод: или времени надо больше 24 часов после индентификации через банк id, если сразу не даёт перейти, или отключение мульти сим интернет(если она подключена).
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
Якщо перейти з пріпейдного Лайфхака на контрактний Лайфхак,буде нараховано збільшений об'єм гігабайт,чи лише 20?
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Зверху