Тариф передплати «Єдиний»

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Тариф «Єдиний»

Дзвінки на номери мережі lifecell2,00 грн/хв*
Дзвінки на номери мережі фіксованого зв’язку2,00 грн/хв
Дзвінки на номери інших операторів мобільного зв’язку України2,00 грн/хв
Інтернет1 МБ/0,50 грн
SMS по Україні1 SMS - 2,00 грн

* Вартість 1 сек. - 0,0334 грн.

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (електронної комунікаційної послуги передавання інформації голосом) здійснюється в першу секунду кожної хвилини електронної комунікаційної послуги. У рахунок вартості першої секунди кожної хвилини електронної комунікаційної послуги надаються наступні 59 секунд (з 2 по 60) без додаткової тарифікації.

При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 1,00 грн за дзвінок.

Вартість заміни тарифного плану складає 75 грн.

Умови тарифного плану наведено станом на 22.02.2023 р.

 
Причина: Зміни з 22.02.2023
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
21.04.11
Місто
Дніпр.область
Телефон
xiaomi redmi 10
Теж лежав на поличці номер Лайфа з цим пакетом..Сьогодні пропонують перейти на тариф за 130 грн...за 10 гриваків..У мене інше питання підкажіть,я не лайфселовець не в курсі,які і за скільки можна замовити пакети інтернет в тарифі єдиний.Дякую
 
Реєстрація
06.04.21
Місто
Миколаїв
Теж лежав на поличці номер Лайфа з цим пакетом..Сьогодні пропонують перейти на тариф за 130 грн...за 10 гриваків..У мене інше питання підкажіть,я не лайфселовець не в курсі,які і за скільки можна замовити пакети інтернет в тарифі єдиний.Дякую
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-06-25-16-29-56-421_com.life.my-edit.jpg
    Screenshot_2024-06-25-16-29-56-421_com.life.my-edit.jpg
    297.9 КБ · Перегляди: 63

Я

радіоаматор
Реєстрація
15.08.09
Місто
sumy.ua
Телефон
Redmi note 8 pro
Трясця! А я два Єдиних змарнував, не поповнив на 10₴ вчасно!
Міг би грошей заробити, а так сьогодні о 9 ранку знову на роботу доведеться йти...
Мабуть, ніколи я не стану казково багатим(((
Бляха, я щось пропустив?! Що в тому Єдиному такого цінного що всі його так хочуть??? Відсутність абонки? Там же хвилина 2 грн!!! Якщо щось секретне то напишіть будь ласка в приват. Дякую.
Абонки немає і посекундна тарифікація.
Так, 2 грн/хв це дорого. Але можна замовити пакет хвилин чи мегабайт.
А тарифікація в першу секунду кожної хвилини це не похвилинно?
 
Реєстрація
03.05.13
Місто
харьков
Телефон
Galaxy SM J530FM
Трясця! А я два Єдиних змарнував, не поповнив на 10₴ вчасно!
Міг би грошей заробити, а так сьогодні о 9 ранку знову на роботу доведеться йти...
Мабуть, ніколи я не стану казково багатим(((
Бляха, я щось пропустив?! Що в тому Єдиному такого цінного що всі його так хочуть??? Відсутність абонки? Там же хвилина 2 грн!!! Якщо щось секретне то напишіть будь ласка в приват. Дякую.
Напишите и мне плиз добрые люди. На форуме много лет. Помню, что то отдаленно похожее делал с простым мтэсом.
 
Зверху