Тариф передплати «Єдиний»

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Тариф «Єдиний»

Дзвінки на номери мережі lifecell2,00 грн/хв*
Дзвінки на номери мережі фіксованого зв’язку2,00 грн/хв
Дзвінки на номери інших операторів мобільного зв’язку України2,00 грн/хв
Інтернет1 МБ/0,50 грн
SMS по Україні1 SMS - 2,00 грн

* Вартість 1 сек. - 0,0334 грн.

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (електронної комунікаційної послуги передавання інформації голосом) здійснюється в першу секунду кожної хвилини електронної комунікаційної послуги. У рахунок вартості першої секунди кожної хвилини електронної комунікаційної послуги надаються наступні 59 секунд (з 2 по 60) без додаткової тарифікації.

При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 1,00 грн за дзвінок.

Вартість заміни тарифного плану складає 75 грн.

Умови тарифного плану наведено станом на 22.02.2023 р.

 
Причина: Зміни з 22.02.2023
Останнє редагування модератором:

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
  • Like
Реакції: drmz

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
Перешла на тариф Единый+поставила Бип, на счету 0 грн, и 2 Гб от Лайфа. Попробовала позвонить через Бип- звонок не проходит. Что нужно сделать, чтобы бесплатно звонить в Бипе через BiP Out вызов? Сколько минимум денег держать на счету? Функцию BiP SOS-пакет уже попробовала- там только 100 минут на день, успела наколядовать 2 Гб. Подскажите пожалуйста, как оптимально использовать тариф Единый в связке с Бипом.
1. надо интернет, чтобы звонить через BIP
2. 3 пакета по 100мин. примерно 10Gb
 

bbeliy

початковий рилосвин 💙💛
Реєстрація
05.08.19
Місто
Полтава
Телефон
Redmi 9T|STK-L21|B525
В этом тарифе есть возможность продлить неиспользованные ГБ?
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Хочу перейти в этот тариф с 4 Безлимита.В веб-версии mylifecell его нет в списке. В приложении mylifecell не удаётся зайти.После ввода пароля и капчи приходит смс, вы авторизовались и остается на экране ввода пароля, его поле заполнено звездочками и внизу кнопка пiдтвердити. И вроде как грузится страница. Слева внизу экрана крестик для остановки зарузки.
Подскажите, как можно перейти на Единый.Способ с переходом на гаджет безпека и оплатой 30 грн не подходит.
Спасибо.
Попробуйте сбросить единый пароль или войти по суперпаролю.
 
Реєстрація
02.12.10
Місто
Амбер
Уже неактуально, перевели в чате без вопросов бесплатно.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.03.17
Місто
Запорожье
Телефон
Samsung Galaxy A51
Только-только перешел на полочном номере с "Льготного" на "Единый" за 0₴, загрузив для этого приложение "Мой ЛС". Привлекло отсутствие абонки.
Ну а дальше будет видно...
 

4aba

404 not found
Реєстрація
13.04.10
Місто
Одесса
Я думаю люди которые не платили в других тарифах продолжат не платить в едином. А кто платил, продолжат платить больше. Врятли процент людей которые ушли на единый и стали фармить минуты и мегабайты выше допустимой погрешности.
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
З метою на єдиний був придбаний старпак Універсальний, але каже що я не можу обрати Гаджет за 75 грн. Що роблю не так?
Плз хелп.
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
То я просто написав так, як бачив у МЛС на кнопці.
Був неуважний - бо у темі писали, що треба через ЮССД переходити, а я пробував в МЛС тиснути "підключити".
Дійшов емпірчно - там знизу є "про підключення".
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
gtc, открывайте от сердца 75 грн., используйте, далее переходите. Спросите Элефанта, он дока в этом ТП.
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
Бурун, та я ще вчора зробв норм за 30.
Просто там по-смузіхльобські юзерфрендлі інтерфейс - не дає вибрати в МЛС кнопкою. А в веб-версії за 30 взагалі немає.
Тільки через ЮССД або через меню телефона, або (сюрпрайз) через shop.lifecell.ua.
 
Реєстрація
02.12.10
Місто
Амбер
Подскажите, после перехода в этот тариф нужно отключать что-то типа мелоринга. Или просто будут деньги лежать и ничего не будет снимать?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Подскажите, после перехода в этот тариф нужно отключать что-то типа мелоринга. Или просто будут деньги лежать и ничего не будет снимать?
Просто деньги будут лежать и ничего не будет снимать.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Подскажите, после перехода в этот тариф нужно отключать что-то типа мелоринга. Или просто будут деньги лежать и ничего не будет снимать?
Просто деньги будут лежать и ничего не будет снимать.
За 4джо зніматимуть
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Подскажите, после перехода в этот тариф нужно отключать что-то типа мелоринга. Или просто будут деньги лежать и ничего не будет снимать?
Просто деньги будут лежать и ничего не будет снимать.
За 4джо зніматимуть
Значит если смартфон, то переключить режим передачи данных с 4G (LTE) на 3G/2G.
 
Зверху