Тариф передплати «Інтернет Безмеж» (2021) (регіональний) (архівний)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівний тариф, його не можна підключити.

Тариф «Інтернет Безмеж» (регіональний)

ІнтернетБезліміт (50 Гб, далі - шейп)*
Мобільна точка доступу (роздача інтернету через пристрої)Безкоштовно
Дзвінки на lifecellБезліміт
Дзвінки на номери інших мобільних операторів по Україні250 хв
Звичайна Вартість175 грн
Якщо номер lifecell зареєстровано/персоніфіковано150 грн
Якщо номер перенесено до lifecell100 грн

Корисні USSD коди
Перехід (підключення можливе лише при активації стартового пакету «Інтернет БЕЗМЕЖ»)*747#
Замовлення повторного пакету послуг на 4 тижні*700#
Підключення та управління послугою «Тарифна підписка»*490#
Керування пакетом послуг*103#

Безлімітний інтернет*
За умовами тарифного плану надається необмежений обсяг інтернет-трафіку на період дії пакету послуг.
Після використання перших 50 ГБ на максимально можливій швидкості в мережі швидкість інтернет-трафіку буде становити до 1 Мбіт/сек до кінця дії оплаченого пакету послуг на 4 тижні.

Регіон дії пакетів послуг
Пакет послуг (на 4 тижні/1 день) з наведеними умовами діють на території таких областей України:
  • Вінницька
  • Волинська (Камінь-Каширський, Ковельський, Луцький)
  • Дніпропетровська (Криворізький, Нікопольський, Новомосковський, Павлоградський, Синельниківський)
  • Донецька
  • Житомирська (Бердичівський)
  • Закарпатська
  • Запорізька
  • Івано-Франківська
  • Кіровоградська
  • Луганська
  • Львівська (Золочівський, Самбірський)
  • Миколаївська (Баштанський, Первомайський, Вознесенський)
  • Одеська (Березівський, Білгород-Дністровський, Болградський, Ізмаїльський, Подільський, Роздільнянський)
  • Полтавська
  • Рівненська
  • Сумська
  • Тернопільська
  • Харківська (Богодухівський, Ізюмський, Красноградський, Куп'янський, Лозівський)
  • Херсонська
  • Хмельницька
  • Черкаська
  • Чернівецька

Використання пакетів послуг за тарифом «Інтернет БЕЗМЕЖ» поза межами регіону дії
При користуванні пакетом послуг за межами регіону дії надається пакет послуг на 4 тижні, що включає виключно 10 ГБ та безліміт на номери lifecell по Україні.

Пакет послуг на 1 день
Якщо: сума на рахунку ≥ 20 грн
  • Інтернет: 500 МБ
  • Дзвінки на всі номери по Україні: 50 хв
  • Безліміт на lifecell, який надається після використання хвилин на всі номери по Україні, наданих за пакетом послуг на 1 день
  • Вартість пакету послуг на 1 день: 20 грн
Якщо: 10 грн ≤ сума на рахунку < 20 грн
  • Інтернет: 100 МБ
  • Дзвінки на всі номери по Україні: 10 хв
  • Безліміт на lifecell, який надається після використання хвилин на всі номери по Україні, наданих за пакетом послуг на 1 день
  • Вартість пакету послуг на 1 день: 10 грн
Якщо: сума на рахунку < 10 грн
  • застосовується стандартна тарифікація

Стандартна тарифікація
Стандартна тарифікація застосовується, якщо:
  • не оплачено пакет послуг на 4 тижні або на 1 день;
  • вичерпався обсяг окремої послуги у межах пакету послуг на 4 тижні або на 1 день до закінчення періоду його дії;
  • використовуються послуги, не включені до пакетів послуг на 4 тижні або 1 день.
Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, lifecell)2 грн/хв
SMS по Україні10 SMS за 5 грн в день користування

Інтернет (МБ надаються до кінця дня):
Якщо на рахунку більше ≥ 15 грн500 МБ / 15 грн
Якщо на рахунку < 15 грн250 МБ / 7,5 грн
Якщо на рахунку < 7,5 грн1 МБ / 0,50 грн
Після оплати 45 грн впродовж днябезліміт 2.5G

Інші умови тарифного плану
За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,033334 грн).

Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про електронні комунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

При переході на будь-який інший тарифний план на умовах усного договору переносяться усі невикористанні об’єми послуг по тарифу на строк, до завершення періоду на який їх було нараховано.

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 0,50 грн за дзвінок.

Умови тарифного плану наведено станом на 22.02.2023 р.

Дата введення тарифного плану в дію ─ 02.09.2021 р.

Тарифний план діє на всій території України. Пакети послуг із зазначеними вище умовами діють у вказаних вище регіонах. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Я звонил на перенесённый номер с Тримоба в Лайф. Меня смутил одинаковый ответ от оператора и голосом и текстом. Я понимаю, что оба могут ошибаться. В чате оператор мне написал про звонки на городские. Наверное, обратил внимание на код 091. Но понял, что номер портирован в Лайф, через несколько минут выдал мне текст, что при использовании Бип региональность сохранена!. Сегодня заходил в один из пунктов Лайселл в городе. Там сидит ничего не соображающая женщина. Разговор не получился. Вообщем, попробую ещё пополнить на 1-2грн и поэкспериментирую. Но уже ясно, что может заглючить в самый неблагоприятный момент!
У зв"язку з тим, що кілька днів пропрацювало безплатно, то таки є надія, що вдясться стабілізувати такий стан. Пробуй.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Я звонил на перенесённый номер с Тримоба в Лайф. Меня смутил одинаковый ответ от оператора и голосом и текстом. Я понимаю, что оба могут ошибаться. В чате оператор мне написал про звонки на городские. Наверное, обратил внимание на код 091. Но понял, что номер портирован в Лайф, через несколько минут выдал мне текст, что при использовании Бип региональность сохранена!. Сегодня заходил в один из пунктов Лайселл в городе. Там сидит ничего не соображающая женщина. Разговор не получился. Вообщем, попробую ещё пополнить на 1-2грн и поэкспериментирую. Но уже ясно, что может заглючить в самый неблагоприятный момент!
А я с бипа на лайф. И "наказали" на денежку...
И ответ оператора тот же - региональность, что вы хотите ...
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Я воспользовался советом и положил на счёт 2грн. Действительно, несколько дней всё работало бесплатно. А вчера сняло эти 2грн за звонок и через 2 мин оборвало связь. Перенабор номера включил автоответчик, что недостаточно денег на счету для осуществления звонка. Вот я и начал сперва звонить оператору, затем писать в чат, чтобы прояснить ситуацию. Оба ответа - региональность в бип не отменена! Я рассчитывал на этот бип, а теперь не знаю что делать.

А те, що кілька днів працювало безплатно, нічого не смущає? Гроші зняло при дзвінку на мобільний чи на міський номер?
Бо є нюанс: гроші знімає, якщо дзвонити на міський номер. Якщо дзвонити на мобільні, то гроші не бере, і біп працює безплатно. І це не в мене одного так. Родич вже 2 роки знаходиться безвилазно в Іспанії. Відповідно, також користується лише біпом, в нього також ніяких грошей не бере і не вимагає, використовує пакетні хвилини.

Висновок такий: присутні глюки на частині номерів, в когось бере гроші в біп, в когось - ні. Х/з, в котрих з них глюки, а в котрих так і має бути. І невідомо, чи оператори колцентрів компетентно відповідають. Бувало не раз, коли один оператор говорить одне, а інший - зовсім протилежне.
Post automatically merged:

Якщо не користуватись бип або роумінгом у партнерську мережу - все ок. Регіональні обмеження відсутні. Що це не глюк з моїм номером тобі вже вище написали.
На рахунок глюків, я вже написав вище, але повторю ще тут: невідомо, в кого з нас глюк, а в кого так і має бути. І невідомо чи оператори колцентру компетентно відповідають. Принаймні, в мене і мого родича грошей роками не бере при користуванні біпом як в Україні, так і за кордоном.
Мені зовсім не цікаво з якого боку ті глюки...
Декілька раз таких глюків і виникає питання - а нащо мені та гра у рулетку з лайфом...
Сукупно за "такі гроші" є гарантоване рішення без "сюрпрайзів".
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Я звонил на перенесённый номер с Тримоба в Лайф. Меня смутил одинаковый ответ от оператора и голосом и текстом. Я понимаю, что оба могут ошибаться. В чате оператор мне написал про звонки на городские. Наверное, обратил внимание на код 091. Но понял, что номер портирован в Лайф, через несколько минут выдал мне текст, что при использовании Бип региональность сохранена!. Сегодня заходил в один из пунктов Лайселл в городе. Там сидит ничего не соображающая женщина. Разговор не получился. Вообщем, попробую ещё пополнить на 1-2грн и поэкспериментирую. Но уже ясно, что может заглючить в самый неблагоприятный момент!
У зв"язку з тим, що кілька днів пропрацювало безплатно, то таки є надія, що вдясться стабілізувати такий стан. Пробуй.
Та придётся - бип нужен! Если будет повтор глюка, то удалю!
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Мені зовсім не цікаво з якого боку ті глюки...
Декілька раз таких глюків і виникає питання - а нащо мені та гра у рулетку з лайфом...
Сукупно за "такі гроші" є гарантоване рішення без "сюрпрайзів".
Хазяїн - барін.
Та справжній свинорил з Реда ніколи не опускає рук і таки знаходить лозєйку.)))
 
Реєстрація
27.09.21
Місто
Кропивницький

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
kurinnyiihor, тогда не снимает и не даёт пользоваться всеми прелестями мою.связи. Но сейчас региональность сняли
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Мені зовсім не цікаво з якого боку ті глюки...
Декілька раз таких глюків і виникає питання - а нащо мені та гра у рулетку з лайфом...
Сукупно за "такі гроші" є гарантоване рішення без "сюрпрайзів".
Хазяїн - барін.
Та справжній свинорил з Реда ніколи не опускає рук і таки знаходить лозєйку.)))
Если есть лазейка, то буду искать! Действительно, чувствуешь себя нехорошо, если опускаешь руки!
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Мені зовсім не цікаво з якого боку ті глюки...
Декілька раз таких глюків і виникає питання - а нащо мені та гра у рулетку з лайфом...
Сукупно за "такі гроші" є гарантоване рішення без "сюрпрайзів".
Хазяїн - барін.
Та справжній свинорил з Реда ніколи не опускає рук і таки знаходить лозєйку.)))
Если есть лазейка, то буду искать! Действительно, чувствуешь себя нехорошо, если опускаешь руки!
Знайдете поділіться будь ласка :)
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Мені зовсім не цікаво з якого боку ті глюки...
Декілька раз таких глюків і виникає питання - а нащо мені та гра у рулетку з лайфом...
Сукупно за "такі гроші" є гарантоване рішення без "сюрпрайзів".
Хазяїн - барін.
Та справжній свинорил з Реда ніколи не опускає рук і таки знаходить лозєйку.)))
Если есть лазейка, то буду искать! Действительно, чувствуешь себя нехорошо, если опускаешь руки!
Знайдете поділіться будь ласка :)
Да, я не скрою от форума то, что и другим будет полезно. На то и форум!
 
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
Ihor-Zp, да, там такая вот фигня имеется, причем очень давно, и решать они ее не собираются.
Часто помогает такой "костыль" - вначале позвонить на любой номер обычным звонком, а потом БИП начинает правильно определять регион. Но это до конца суток работает только.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Это хороший костыль, но придётся напрягать кого из семьи, чтобы каждое утро совершать звонок дома с физической симки, чтобы у меня в поездке в бипаут всё правильно отрабатывало. Вообщем, получается напряг. Я, подключаясь на тариф на это не рассчитывал. Думал, о полном снятии региональности. Один оператор мне сказал, что перед отключением региональности приходили смс, в которых объяснялось, что на бипаут отключение не распространяется. Получал кто-нибудь такие сообщения?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Один оператор мне сказал, что перед отключением региональности приходили смс, в которых объяснялось, что на бипаут отключение не распространяется. Получал кто-нибудь такие сообщения?
Не було нічого такого. Але й з регіонільністю я ніколи не мав проблем.
 
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
64 грн/ 4тижні
Глюк чи акція якась? Номер не поповнювався з Травня (на зв"язку теж с травня не був)
 

Вкладення

  • LC.jpg
    LC.jpg
    100.3 КБ · Перегляди: 89
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***64 грн/ 4тижні
Глюк чи акція якась? Номер не поповнювався з Травня (на зв"язку теж с травня не був)
Видимо анонс)
Врядли будут анонсировать некруглую цену. Скорее индивидуальное предложение!
 
Реєстрація
02.01.21
Місто
Білозір'я
Зверху