Тариф передплати «Київстар Комфорт» (2019) (архівний)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівний тариф, його не можна підключити.

Тариф «Київстар Комфорт»

Абонплата175 грн/місяць
Мобільний Iнтернет12 ГБ
Мобільний інтернет у роумінгу в 27 країнах4.3 ГБ
Дзвінки в мережі КиївстарБезлiм
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні180 хв
Знання без межВключено у тариф
Держава в смартфоніВключено у тариф
1 Суперсила на вибір+5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі по Україні; +100 SMS по Україні; Відео на ходу; 2 ГБ у роумінгу

Як знімається плата за тариф?
Щоб підключився цей тариф, з вашого рахунку зніметься 175 грн. Далі ця плата зніматиметься раз на 4 тижні опівночі (00:00).

Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу недостатньо, знімуться 20 грн за денний пакет послуг і ви отримаєте безлім на Київстар та інтернет на швидкості до 0,8 Мбіт/с.

Якщо на рахунку 0 грн та жодна оплата не знімалася, ви не зможете користуватися послугами, доки не поповните рахунок.

Поповнювати рахунок можна на сайті або в додатку Мій Київстар без комісій.
 
Причина: Зміни з 29.04.2024
Останнє редагування:

Theos

Заблокирован
Реєстрація
05.08.18
Місто
Харків
Телефон
Ulefone Armor 3t
Как говорится-нет слов. Вышенаписанная проблема с опцией Платите, когда пользуетесь у моей родственницы.Она сама сегодня дозвонилась к оператору выяснить проблему.И оператор заявил ,что ей еще в декабре приходила смс со сменой условий в пакете(я так понимаю декабрь не спроста-ведь найти смс за декабрь в телефоне не реально)) Что за бред..Обычно за 2 недели а не за полгода должны предупреждать. И на сайте киевстара никаких изменений нет насчет опции платите когда пользуетесь. Кстати на втором идентичном пакете у меня дома все пока работает..
В обычном Киевстар комфорт доступна опция платите когда пользуетесь.
Звёздные шлюшки рассказывают, что "вы вселохи" и ее отключили в декабре, а то что она была активной до пакращень - то просто глюки
 

ant

atheos
Реєстрація
20.07.11
Місто
Unna, DE
Телефон
юзаю телефоны
Так виходить вашій родичці змінили тариф ще у грудні разом із пкк?
Она сама сегодня дозвонилась к оператору выяснить проблему.И оператор заявил ,что ей еще в декабре приходила смс со сменой условий
из-за сертификации похоже слетела эта опция в тарифе "комфорт" и началось пожирание запасов бабла. у меня два без денег. на одном пкп слетело, на втором нет
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Так виходить вашій родичці змінили тариф ще у грудні разом із пкк?
Она сама сегодня дозвонилась к оператору выяснить проблему.И оператор заявил ,что ей еще в декабре приходила смс со сменой условий
из-за сертификации похоже слетела эта опция в тарифе "комфорт" и началось пожирание запасов бабла. у меня два без денег. на одном пкп слетело, на втором нет
Злетіло на новому чи на старому білінгу?
 
Реєстрація
06.04.21
Місто
Миколаїв
Так виходить вашій родичці змінили тариф ще у грудні разом із пкк?
Она сама сегодня дозвонилась к оператору выяснить проблему.И оператор заявил ,что ей еще в декабре приходила смс со сменой условий
из-за сертификации похоже слетела эта опция в тарифе "комфорт" и началось пожирание запасов бабла. у меня два без денег. на одном пкп слетело, на втором нет
Злетіло на новому чи на старому білінгу?
Добрый вечер. Мне тоже интересно у меня самого есть сим-карта с этим тарифом не хотелось бы по терять деньги.
 

Theos

Заблокирован
Реєстрація
05.08.18
Місто
Харків
Телефон
Ulefone Armor 3t
Так виходить вашій родичці змінили тариф ще у грудні разом із пкк?
Она сама сегодня дозвонилась к оператору выяснить проблему.И оператор заявил ,что ей еще в декабре приходила смс со сменой условий
из-за сертификации похоже слетела эта опция в тарифе "комфорт" и началось пожирание запасов бабла. у меня два без денег. на одном пкп слетело, на втором нет
Злетіло на новому чи на старому білінгу?
У мене злетіло з початку квітня, 1 чи 2, з моменту синього покращення білінгу.
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Theos, первая волна была 1-4 числа, когда "смачным безлимам", с нулевым остатком, поначисляли недомесячный пакет за красивые глазки.
Звёздные шлюшки рассказывают, что "вы вселохи" и ее отключили в декабре, а то что она была активной до пакращень - то просто глюки
История повторяется. https://red-forum.com/posts/1658086
Theos, заявку составлял на возврат? Пока есть старая морда, шли себе на мыло выписку за проблемный период. Чтоб им сложнее было сослаться на пешее эротическое путешествие
 

Theos

Заблокирован
Реєстрація
05.08.18
Місто
Харків
Телефон
Ulefone Armor 3t
Нет, не составлял. Не вижу смысла. Номер будет теперь просто на входящие и ни копья не получит.
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
На одному номері, який мігрував у новий білінг 1.04, загубилась підключена послуга "плати коли користуєшся".
На іншому, що мігрував 14‐15/05, послуга успішно перенесена.
 
  • Sad
Реакції: drmz
Реєстрація
21.04.11
Місто
Дніпр.область
Телефон
xiaomi redmi 10
Тепер і на телефоні матері після білінгових всяких покращень прийшло смс-Для поновлення умов вашого тарифу поповніть рахунок і дочекайтесь смс про надання пакету.В неї Опция "Платіть коли користуєшся".Хоча якщо набрати *940*1# То пише що підключено
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
21.04.11
Місто
Дніпр.область
Телефон
xiaomi redmi 10
Підкажіть будь-ласка у мене тарифний плат з щомісячною оплатою 75 грн.Але чомусь нема додаткових 30 хвилин на інші мережі.Написано о хвилин і 100 мб.Нікуди після поповнення не звонив.
 

ant

atheos
Реєстрація
20.07.11
Місто
Unna, DE
Телефон
юзаю телефоны
Підкажіть будь-ласка у мене тарифний плат з щомісячною оплатою 75 грн.Але чомусь нема додаткових 30 хвилин на інші мережі.Написано о хвилин і 100 мб.Нікуди після поповнення не звонив.
пару недель назад так же было (на комфорт 2018). минуты не отображались, но за звонки на внешку деньги не снимались, пока не закончились 30 минут.
- вы минуты видите?
- нет.
- а они есть )
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
21.04.11
Місто
Дніпр.область
Телефон
xiaomi redmi 10
На рахунку після зняття коштів абонки 0.27 гривень.На інші мережі дзвінок робобаба говорить недостатньо коштів
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
А сьогодні вже 1800 хвилин дали.Що хочуть те і роблять)
Если вам дали вместо 30 минут 1800 минут. Срочно уже звонить на все враги водафон лайф и утк
Так это временный глек и они это исправят но вы хоть наговаритесь от души.
 
Реєстрація
21.04.11
Місто
Дніпр.область
Телефон
xiaomi redmi 10
Я просто хочу щоб оператор виконував свої обовязки по тарифу.А не від фонаря коли йому заманеться начисляв ці хвилини.Коли мені вони були мені потрібні їх не було...
 
  • Like
Реакції: GREY
Зверху