Тариф передплати «Vodafone Joice» (2019) (архівний)

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Тариф передплати «Vodafone Joice» (2019) (архівний)

Це архівний тариф, його не можна підключити.

Joice Базовий
Пакетне наповненняПонад пакет
Ціна200 грн/міс15 грн/день
Дзвінки1000 хв. на всі мережі України0.60 грн/хв
Інтернет18 Гб
безліміт на YouTube, Megogo, SweetTV Netflix, Apple Music, Deezer, YouTube Music, SoundCloud, Shazam, Instagram, Facebook, Viber, Skype, WhatsApp, Snapchat, Telegram, Pinterest, LinkedIn, Twitch, App Store, Play Store, Steam, Apple TV, Coursera, Duolingo, Reddit і Canva.
Після використання в сукупності 30 ГБ у безлімітних додатках та сервісах, швидкість інтернету для них буде до 2,5 Мбіт/с.
200 Мб/15 грн
До 20 пакетів по 200 Мб на добу. Понад 20 пакетів - обмеження швидкості до 0.15 Мбіт/сек
SMS за кордон1 шт. за 3 грн1 шт. за 3 грн
SMS по Україні50 шт. за 1.50 грн/день50 шт. за 1.50 грн/день
Рік без Абонплат2200 грн-

Joice Maxx (додаткова послуга до тарифу) закрито для нових підключень

Додаткова інформація:
Безліміт для додатку Дія (функціонал для документів) разом з Дія Радіо доступний незалежно від підключення пакета послуг на місяць; безліміт для Дія ТВ доступний тільки при підключеному пакеті послуг на місяць.

Безліміт на месенджери не поширюється на аудіо- та відеодзвінки в додатках: Telegram, Facebook Messenger, а також меседжинг (текстові та графічні повідомлення) в додатках: Google Meet, Microsoft Teams, Skype for Business – вони будуть тарифікуватися згідно з твоїм тарифним планом.

Базовий пакет послуг не включає в себе вартість підписки в інтернет-додатках (сервісах): Apple Music, YouTube Premium, YouTube Music Premium, Netflix, MEGOGO, Google Play Music, Deezer, Spotify.

Додаток Google Play тотожний додатку Play Market і може змінювати назву на Play Market залежно від версії операційної системи телефона.

Більшість сервісів і додатків використовують не тільки власні, але й сторонні ресурси, які можуть використовувати ГБ твого основного пакета. Для коректної роботи рекомендуємо стежити за залишком ГБ в основному пакеті (у додатку My Vodafone).

Безлімітний трафік на улюблені додатки надається лише за умови використання сервісу через офіційні додатки iOS або Android і через офіційні веб-версії в смартфонах. При використанні неофіційних додатків або Lite-версій трафік може бути не ідентифіковано в мережі та буде тарифікуватися згідно з твоїм тарифним планом.

В межах базового пакету послуг ти отримуєш безлімітний трафік у перелічених додатках, за виключенням технічного трафіку, який може тарифікуватися, наприклад:

  • показ реклами, що здійснюється під час перегляду потокового відео
  • оголошення та рекламні посилання, які відображаються в додатках
  • зовнішні посилання та навігація на інші сайти, програми, новини, блоги, карти тощо
  • подкасти
  • RRS-канали
  • оновлення програмного забезпечення
  • відео та вміст, розміщені на інших сайтах, які відтворюються в додатку
Безлімітний трафік, що надається для використання у зазначених вище додатках та сервісах, не підлягає роздачі. Трафік підключеного пристрою при використанні телефона як точки доступу до інтернету (в режимі модема) або в разі використання в модемах, завантаження трафіку за допомогою служб стиснення даних (Onavo, KickBit та інші) або VPN тарифікується відповідно до умов тарифного плану.
 
Останнє редагування модератором:

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
В Мій Водафон в акціях з'явилась пропозиція перейти з Joice з РБА на SuperNet Start, оператор мол підібрав для мене цей тариф.
У них там все гаразд?
мені таке саме прийшло на 4ж смартіксел з РБА.
 
Реєстрація
01.09.12
Місто
Знаменка
В Мій Водафон в акціях з'явилась пропозиція перейти з Joice з РБА на SuperNet Start, оператор мол підібрав для мене цей тариф.
У них там все гаразд?
мені таке саме прийшло на 4ж смартіксел з РБА.
мне такое пришло на смарт хс с гба. похоже, отправляют тупо либо-куда случайным образом
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Доброї ночі...Можливо вже хтось і запитував... але підкажіть прийшла смс даруємо 180 за поповнення 10... як не попасти на дену плату 15грн... поповнити після опівночі. В 00.00..год... чи як..Дякую)))
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
як не попасти на дену плату 15грн... поповнити після опівночі. В 00.00..год... чи як..
Так, з 00:00 до 08:00 поповнитись на 10, отримати 180, далі спробувати самостійно замовити місячний пакет послуг через комбо *101*444#. Якщо за запитом не списує - дочекатися 08:00: якщо не зняло місячну - писати до підтримки, щоб вручну підключили.
Ну й для довідки: денну все одно може списати перед місячною, тому я б поповнювався на 15, а не 10 грн.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
як не попасти на дену плату 15грн... поповнити після опівночі. В 00.00..год... чи як..
Так, з 00:00 до 08:00 поповнитись на 10, отримати 180, далі спробувати самостійно замовити місячний пакет послуг через комбо *101*444#. Якщо за запитом не списує - дочекатися 08:00: якщо не зняло місячну - писати до підтримки, щоб вручну підключили.
Ну й для довідки: денну все одно може списати перед місячною, тому я б поповнювався на 15, а не 10 грн.
Дякую)))
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Доброї ночі...Можливо вже хтось і запитував... але підкажіть прийшла смс даруємо 180 за поповнення 10... як не попасти на дену плату 15грн... поповнити після опівночі. В 00.00..год... чи як..Дякую)))
А як ви можете попасти на денну 15, якщо поповнити на 10? Чи у вас є ще гроші?
Я завжди роблю так: поповнюю на необхідну суму, після цього одразу виводжу всі гроші, що можна, а пакет за бонуси сам підключається через хвилин 5 чи меньше. Роблю це після 00-00, але, можливо останього разу навіть і до 00-00 зробив і все норм було, але точно не пам'ятаю час.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Доброї ночі...Можливо вже хтось і запитував... але підкажіть прийшла смс даруємо 180 за поповнення 10... як не попасти на дену плату 15грн... поповнити після опівночі. В 00.00..год... чи як..Дякую)))
А як ви можете попасти на денну 15, якщо поповнити на 10? Чи у вас є ще гроші?
Я завжди роблю так: поповнюю на необхідну суму, після цього одразу виводжу всі гроші, що можна, а пакет за бонуси сам підключається через хвилин 5 чи меньше. Роблю це після 00-00, але, можливо останього разу навіть і до 00-00 зробив і все норм було, але точно не пам'ятаю час.
6 гривень на рахунку..Дякую зрозумів .. спробую вночі.)))
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
Тариф з підключеним онлайн спротивом після 3 місяців знімає 185 ?
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Тариф з підключеним онлайн спротивом після 3 місяців знімає 185 ?
Фрешш, Да. 😄. Если оплата была вовремя в течение 3 месяцев. Если нет. То будет 170 грн. Отключается услуга.На опыте своём. В январе проверял.
Что ещё доступно?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Тариф з підключеним онлайн спротивом після 3 місяців знімає 185 ?
Фрешш, Да. 😄. Если оплата была вовремя в течение 3 месяцев. Если нет. То будет 170 грн. Отключается услуга.На опыте своём. В январе проверял.
Что ещё доступно?
Не відключається нічого... послуга буде активна хто підключив... користуюся зараз ...все працює.. 2000хв..20 гб нету...
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Dj Sirius, Значит у меня глюк. Я купил в ноябре. Не пополнил Я январе. Просто забыл. И сразу пришла смс. Джойс Макс отключена. Повторное приключения невозможно. Стоимость услуг теперь 135 грн.
Спасибо что пользуетесь услугами водафон. ☹️. Такой горький опыт.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Dj Sirius, Значит у меня глюк. Я купил в ноябре. Не пополнил Я январе. Просто забыл. И сразу пришла смс. Джойс Макс отключена. Повторное приключения невозможно. Стоимость услуг теперь 135 грн.
Спасибо что пользуетесь услугами водафон. ☹️. Такой горький опыт.
Мабуть глюк... в чат попробуйте написати якщо Вам потрібна ця послуга... можливо допоможуть..)))
 
Реєстрація
03.05.13
Місто
харьков
Телефон
Galaxy SM J530FM
А я не понял шо за фигня пришло на этот тариф гба 399 гр. до 1 мая. А после 1 мая уже ничего не приходит. Непорядок, жду что-то интересное. Чувстую не дождусь. Тем более в этом тарифе нет пакета звонков в штаты. Там жена с дочкой. Ляжет этот номер на полку еще на год.
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Чомусь на оф. сайті зникла інформація про подорожчання з 22.02.2024 р. Вчора ще було. Може передумали?
 
Зверху