Тариф передплати «Vodafone Light» (2016) (архівний)

Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр - Полтава
Час від часу знімає 5грн та нараховує 100мб інтернету, хоча в налаштуваннях телефону мобільні дані по замовчуванню інша сім-карта.
Можна відключити інтернет на рівні оператора?
Краще виставити у налаштуваннях сітки онлі 3ж-2ж, і повинно настати щастя.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
mongol, воно то так. Але деякі телефони після оновлення чи зміни сім, можуть знову вмикати 4g на сімках. Й самому цікаво, чи можна на рівні оператора вимкнути підтримку 4g
 

OSV

Реєстрація
23.11.10
Місто
Харків
Телефон
С номеронабирателем...
Час від часу знімає 5грн та нараховує 100мб інтернету, хоча в налаштуваннях телефону мобільні дані по замовчуванню інша сім-карта.
Можна відключити інтернет на рівні оператора?
Так
*109*80# - перевірка статуса
*109*81# - блокування
*109*82# - розблокування
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Это заблокирует весь интернет. И его не будет полностью. Если нужны только звонки, то это выход из Вашей ситуации!
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
А яке наповнення в цьому тп дають при підключенні послуги Рік без абонплат? Бо щось шукаю, і ніде не знаходжу...
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
А яке наповнення в цьому тп дають при підключенні послуги Рік без абонплат? Бо щось шукаю, і ніде не знаходжу...
меня всегда очень смешило это их предложение, плата вообще ни за что, как по мне. Безлим в их сети мне не нужен.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
меня всегда очень смешило это их предложение, плата вообще ни за что, как по мне. Безлим в их сети мне не нужен.
От тому, і йдуть гуляти лісом. Ще якби інтернет якийсь дали, то можна було б розглянути пропозицію. А так ...
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
raptor, а що прийшла пропозиція на акційне рба в лайті ?? Бо в мене вже роки з 1.5-2 не приходить, а номер голодний роками
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
А яке наповнення в цьому тп дають при підключенні послуги Рік без абонплат? Бо щось шукаю, і ніде не знаходжу...
меня всегда очень смешило это их предложение, плата вообще ни за что, как по мне. Безлим в их сети мне не нужен.
Отличный тариф в паре с КС "Звонки без границ" для пенсионеров с кнопочниками.
За 70 грн. в месяц полный безлимит на Водафон и КС.
И самое главное для пенсионера - никогда не попадут на деньги.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, а що прийшла пропозиція на акційне рба в лайті ?? Бо в мене вже роки з 1.5-2 не приходить, а номер голодний роками
Та прийшла. За 330 грн. Але я ним 1-2 рази на місяць користуюся, треба дзвонити на Водафон, відповідно й знімає 1,5 грн/день. Тому й підгодовую його час від часу на 20-30 грн.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Реєстрація
25.09.16
Місто
Киев
А якщо рік без абонплат, то скільки мобільного інтернету туди входить? Або треба платити ще окремо?
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
А якщо рік без абонплат, то скільки мобільного інтернету туди входить? Або треба платити ще окремо?
написано же выше, РБА в цем тарифе дает только безлимит на звонки в сети ватафона. Инет всегда за деньги ))

рба тут бессмысленен в принципе.
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
написано же выше, РБА в цем тарифе дает только безлимит на звонки в сети ватафона. Инет всегда за деньги ))

рба тут бессмысленен в принципе.

В смысле бессмысленен?
РБА + 3х4Gb очень даже ничего.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
написано же выше, РБА в цем тарифе дает только безлимит на звонки в сети ватафона. Инет всегда за деньги ))

рба тут бессмысленен в принципе.

В смысле бессмысленен?
РБА + 3х4Gb очень даже ничего.
Связка на любителя! Нет звонков на врагов в ГБА и интернета очень мало!
 
Зверху