Телеканали

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
ну то чого кабельний Воля і супутниковий Viasat транслюють канали TV1000 , VIP і тп, якщо нацрада не дала їм ліцензії, бо власники росіяни ? Багато провайдерів вимкнули ці канали, це як розуміти, одні рівніші за інших ? Їх не вимикають, бо як скаже Коломойський (Ткаченко, Пахольчук, Герасимюк), то так і буде ??
В аналоговом кабельном каналы Viasat недавно рубанули, заменили заглушкой, что нет разрешения Нацсовета.
Или это уже везде так?

А тем временем у оккупантов:
В марте 2023 г. у российских видеосервисов заканчиваются лицензионные контракты на показ сериалов и фильмов американской студии Disney, рассказали четыре топ-менеджера видеосервисов и подтвердил собеседник «Ведомостей», знакомый с условиями сделок. Сейчас контент Disney присутствует в библиотеках таких крупных онлайн-кинотеатров, как «Кинопоиск», «Иви», Okko, убедился корреспондент «Ведомостей». По истечении срока действия контрактов контент Disney планируется убрать с платформ, уточнили собеседники «Ведомостей» в видеосервисах.

 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
debugger, в Луцьку аналог Воля tv1000 є. Малі оператори повідключали раніше, а великі і далі порушують постанову.
Малі неугодні оператори бояться, що до них навідається сбу, як в Одесі, Вінниці , Тернополі. А коли навідаються до Viasat Коломойського ? Чи Волі/Датагруп здається з часткою Ахметова ?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Читаю новини Viasat
відповідно до рішення Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення від 02.02.23 канали Bloomberg (№557 в ЕПГ), Euronews Eng HD (№556 в ЕПГ) і KBS WORLD HD (№546 в ЕПГ) не увійшли у перелік іноземних каналів, які можна транслювати в Україні. Тому зазначені канали будуть вилучені з пакетів Viasat
Значить ми такі законослухняні відключимо Euronews Eng, бо нема в переліку нацради, а Tv1000 , VIP Comedy/hit не відключаємо , бо нам пох на нацраду стосовно цих каналів. Бо взамін нічого не можемо надати і втече знову частка абонентів від вмираючих операторів
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
debugger, у меня в кабеле исчез пока только Нейче. Хистори на месте.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Читаю новини Viasat
відповідно до рішення Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення від 02.02.23 канали Bloomberg (№557 в ЕПГ), Euronews Eng HD (№556 в ЕПГ) і KBS WORLD HD (№546 в ЕПГ) не увійшли у перелік іноземних каналів, які можна транслювати в Україні. Тому зазначені канали будуть вилучені з пакетів Viasat
Значить ми такі законослухняні відключимо Euronews Eng, бо нема в переліку нацради, а Tv1000 , VIP Comedy/hit не відключаємо , бо нам пох на нацраду стосовно цих каналів. Бо взамін нічого не можемо надати і втече знову частка абонентів від вмираючих операторів
Кому заважають фільмові канали? Там немає пропаганди чи політичних шоу. Вже й так втратили HBO.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Inn@, ну дуже спірне питання. Скажімо ти полюбляешь морозиво россійске. Воно вкусняче прям до неможу й це не танк і не куля, але на гроші з морозива можно і кулі і танки зробить. Ось ти купуєшь фільмовый контент у кабелі, а грощі куди йдуть?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Скажімо ти полюбляешь морозиво россійске.
Будь-яке російське морозиво (ну, окрім певних преміум-ексклюзивних сортів, які я не куштував) гівняне гівно.
Таке відчуття, що замість пальмової олії використовували віпрацьовану оливу з тепловозів.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Стоп. Там фільмів російських немає, про який бюджет йдеться.
Post automatically merged:

Як приклад, чому ми втратили зараз HBO, стара стаття на детектор https://detector.media/rinok/articl...tupnyy-kontent-rosiyskoi-kompanii-amediateka/

“Нагадаємо, навесні дозвіл на трансляцію в Україні отримали канали російської Amediateka A Classic, A First International та A Premier із латвійськими ліцензіями. Із проханням щодо внесення їх до списку адаптованих звернулася «Медіа Група Україна». «Права на контент HBO, FOX, Showtime, Starz, BBC, ABC Studios, Sony Pictures проходять через російські компанії. Але на цих каналах не буде російського контенту», — запевнив Федір Гречанінов, директор зі стратегії й розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна».”
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Стоп. Там фільмів російських немає, про який бюджет йдеться
Як то немає? Там раніше навіть заставка каналу стояла, коли заборонений фільм транслювали з московії
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Стоп. Там фільмів російських немає, про який бюджет йдеться
Як то немає? Там раніше навіть заставка каналу стояла, коли заборонений фільм транслювали з московії
Мабуть в мене ТВ 1000 інший канал, я говорю що зараз, а не те що було два чи три роки тому.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Кочевник, морозиво то аналогія. Не бурчи:)
Post automatically merged:

мене ТВ 1000 інший канал, я
А озвучка. В нас тут є свій звукач він краще знає кухню але озвучка там російська тому гроші в тому числі гроші ідуть туди
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Кочевник, морозиво то аналогія. Не бурчи:)
Post automatically merged:

мене ТВ 1000 інший канал, я
А озвучка. В нас тут є свій звукач він краще знає кухню але озвучка там російська тому гроші в тому числі гроші ідуть туди
Я тільки за український дубляж, але його дуже мало. На нетфлікс багато нових серіалів, фільмів без українського дублювання.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Я тільки за український дубляж, але його дуже мало
ну так тут же пряма залежність. його ніколи не буде більше, якщо і надалі купувати готовий контент ту росіян. Угорщина всього 10 млн населення, мова не ходова зовсім і складна, а озвучують все, бо така політика країни. Такі бідні країни європи як Сербія чи Болгарія щось таки озвучують. Наші і пальцем не поворохнуть, поки не заборонити в примусовому порядку російські версії каналів
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Кочевник, морозиво то аналогія. Не бурчи:)
Post automatically merged:

мене ТВ 1000 інший канал, я
А озвучка. В нас тут є свій звукач він краще знає кухню але озвучка там російська тому гроші в тому числі гроші ідуть туди
Я тільки за український дубляж, але його дуже мало. На нетфлікс багато нових серіалів, фільмів без українського дублювання.
Вон пираты на украинский переводят,пусть берут оттуда звуковую дорожку. Один хрен они претензии не предъявят.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
глянув всім відомий Eurosport. далеко не багаті країни мають звук Сербія, Болгарія, Греція, Румунія


або якщо не звук на певні канали, то хоча б субтитри.
Наприклад BBC Earth, навіть Македонія і то має субтитри. Македонія з 2 млн населення , мде
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Майже в тему нашого обговорення
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Але в Т2 новини, окрім єдиних, не пустимо.
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у телеграмі про те, що в сервісі «Дія.TV» з'явився телеканал CNN International.
«Давно мріяли додати до Дiя.ТV сам цей канал. Адже добре завжди мати під рукою якісні та перевірені міжнародні новини від топового медіа, яке дивляться 2 мільярди людей», — написав міністр.
Він зазначив, що цей проєкт реалізується завдяки домовленостям між Megogo та компанією Warner Brothers Discovery.
Аби подивитися CNN International у «Дії», користувачам потрібно лише авторизуватися у застосунку та знайти в розділі «Послуги» сервіс «Дія.TV». Там можна обрати CNN серед переліку доступних каналів та програм.
Трансляція телеканалу почнеться автоматично. Окрім цього, він може працювати у фоновому режимі.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Півмільярда на телеконтент: Dozorro підрахували, скільки державних коштів витратили на марафони і програми для «Дому»​


 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

BBC запросила в ефір російського пропагандиста Попова​




Медіагрупа «Україна» веде перемовини щодо прав на бібліотеку закритих каналів Ахметова​

 
Зверху