Телеканали

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
целевая аудитория мертвечуковских телепомоек переключится на ютуб

Статистика
Post automatically merged:

Ну я на зике не раз видел великую борчиню с русскоговорящими кассирами Ларису Ницой и свободовцев. И даже великого патриота пояркова.
То похвали ще кацап-тб, бо туди Цимбалюка запрошують.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
monter, будний день, утро, многие уже на работе или в пути, большая часть еще не вкурила новость. Посмотрим вечерние рейтинги, а лучше через пару дней.
 

andyz

Заблокирован
Реєстрація
16.04.19
Місто
Киев
Телефон
Nokia 210, LG Classic L18
когда в 17-м заблокировали вконтакт с одноглазиками, количество украинских пользователей ТОРа где-то за неделю взлетело с 10+ тысяч до 300+ тысяч -- там такой график был веселый... :)
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
monter, будний день, утро, многие уже на работе или в пути, большая часть еще не вкурила новость. Посмотрим вечерние рейтинги, а лучше через пару дней.
Ну не факт, что аудитория пойдёт именно в интернет и именно на лайвы, а не на записи.
А те кто смотрел на спутнике, пойдут смотреть на кнопку с Киселёвым, где риторику нацрада уже не контролирует.
Так что сомнительная перемога, как по мне
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
когда в 17-м заблокировали вконтакт с одноглазиками, количество украинских пользователей ТОРа где-то за неделю взлетело с 10+ тысяч до 300+ тысяч -- там такой график был веселый... :)
І де Аднакласнічкі і Кантактіки зараз?)
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ну я на зике не раз видел великую борчиню с русскоговорящими кассирами Ларису Ницой и свободовцев. И даже великого патриота пояркова
То есть они уже сформировали видение у costa и еще 73% части публики, что Ницой и свободовцы это представители патриотического лагеря и оппоненты медведчуковско-региональных гнид, а не клоуны для ваты.
Все к лучшему, значит :)
Пожалуй стоит на время горячую дискуссию прикрыть)
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Про це «Детектору медіа» повідомили одразу чотири джерела. За їхніми словами, співробітників закритих «каналів Медеведчука» запрошують стати співвласниками нового каналу в рівних частинах.

Раніше відповідний лист до співробітників ZIK, NewsOne і «112» за підписом президента медіахолдингу «Новини» Єгора Бенкендорфа вже опублікували Говноисточник. «Детектор медіа» намагається отримати підтвердження того, що лист є справжнім.

Джерела також зазначають, що канал подаватиме документи на отримання ліцензії на мовлення до Нацради. У коментарі «Детектору медіа» перший заступник голови Національної ради з питань телерадіомовлення Валентин Коваль розповів, що теоретично надання ліцензії такому каналу є цілком реальним, якщо йому вдасться зібрати всі необхі'дні документи та якщо серед засновників не буде осіб, що підпадають під санкції.

«За законом ми маємо розглядати всі заявки щодо видачі нових ліцензій. Є законні терміни і процедури, за якими ми вивчаємо нові компанії, що претендують стати ліцензіатами. Заявку розглядати будемо, але треба розуміти, що надання ліцензії залежить від того, як будуть складені документи, а це не така проста справа. Але теоретично це можливо, якщо новий канал не буде пов’язаний із особами, щодо яких введено санкції», – сказав він.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
У ефірі «Прямого» Порошенко розповів, чому купив канал у Володимира Макеєнка: «Вчора я мав вечерю з послом однієї з країн “Великої сімки”. І в мене зірвався телефон, він став червоним. З усіх джерел – 19 числа проти пана Макеєнка будуть запроваджені санкції, канал буде закритий “Прямий”.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
А я думаю почему Порошенко за последнюю неделю так много на Прямом
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
не совсем так. лично там Он был довольно редко за последнюю неделю был 2 раза в прямом эфире. это гораздо чаще чем обычно
 
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
У ефірі «Прямого» Порошенко розповів, чому купив канал у Володимира Макеєнка: «Вчора я мав вечерю з послом однієї з країн “Великої сімки”. І в мене зірвався телефон, він став червоним. З усіх джерел – 19 числа проти пана Макеєнка будуть запроваджені санкції, канал буде закритий “Прямий”.
Ну хоть один тільки "сивочолий гетьман" щоб глядачам картинка була не мильна, розщедрився на HD 720p в Т2
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
У ефірі «Прямого» Порошенко розповів, чому купив канал у Володимира Макеєнка: «Вчора я мав вечерю з послом однієї з країн “Великої сімки”. І в мене зірвався телефон, він став червоним. З усіх джерел – 19 числа проти пана Макеєнка будуть запроваджені санкції, канал буде закритий “Прямий”.
Ну хоть один тільки "сивочолий гетьман" щоб глядачам картинка була не мильна, розщедрився на HD 720p в Т2
Воно давно в 720
 
Реєстрація
09.12.20
Місто
Херсонская обл.
Нет Прямий HD в Т2 стал в 2018 или 17
Если быть точным, то с 28 июля 2018 года: https://satsat.info/3091552-post516.html

Да и вещание в HD у него с видеопотоком как для канала SD (около 2 Мбит/сек). Для "говорящих голов" в студии может и нормально, но для динамической картинки этого потока маловато.
 
Зверху