Телеканали

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Требование текущего законодательства - на любом языке только живая трансляция, все, что в записи, обязательно синхронный перевод. Кстати, то же самое наблюдал в соседней РФ, правда, не знаю, законодательно это или еще как. Но всегда раздражало, когда дублировали вполне понятную мне украинскую речь корявым переводом.
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Можна було б внизу екрана українські субтитри пустити, і ніяких нарікань не було б, що жахливий дубляж, або на контент мовою агресора. Наприклад 1+1 роками крутить турецькі серіали. Йому варто взятти приклад з ATR -там "турецький" контент йде в оригіналі , з українськими субтитрами. Субтитрування іноземного контенту (фільмів, програм, серіалів) - давно поширена практика в Західній Європі та інших регіонах і країнах світу. Візьміть наприклад шведське чи голандське тб - там іноземний контет (незалежно який - англійський, французький, китайський чи корейський) йде в оригіналі, з субтирами. Навіть по тб наших сусідів - угорців чи румун. Болгарське, грецьке тв теж з субтитрами. Я вже не кажу про арабське тб, чи з Південно-Східної Азії. Де Дискавері Fox, AXN, TNT, National Geographic, та купа інших світових каналів хоча б з українськими субтитрами? Лише гвавт і нарікання про відсутність україномовного контенту. Хоча б спочатку субтитрували українською мовою вищезгадані світові канали, а не впарювали дебільний, пострадянський, совковий (і пропагандонський) контент по загальнонаціональним каналам, на які ще й підписку робити треба.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
АТР, який майже банкрот, транслює на турецькій мові, бо його дивляться татари. Я наприклад не люблю дивитись фільм і одночасно читати субтитри, можна пропустити важливі моменти.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Можна було б внизу екрана українські субтитри пустити
Ніт, а що робити тим, як я наприклад, хто "дивиться" контент саме так в лапках, у фоні, в основному слухаючи, іноді відволікаючись на екран, одночасно займаючись більш важливим справами та роботою, тому що не можу собі дозволити постійно дивитись та читати ті субтитри. Мають бути в цифровому світі перемикачі - аудіо або субтитри, або одночасно, або взагалі вимкнути, кому не потрібно.
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Мають бути в цифровому світі перемикачі - аудіо або субтитри, або одночасно, або взагалі вимкнути, кому не потрібно.
Згоден, але це надто дорого для наших телеканалiв. Хоча по принципу телетексту можна було б зробити хоча б вмикання/вимикання субтитрiв на росiйськомовному контентi.
 
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
Мають бути в цифровому світі перемикачі - аудіо або субтитри, або одночасно, або взагалі вимкнути, кому не потрібно.
КварталТВ так и сделал с первых дней - каждый выберет что считает нужным. И остальные могут так-же сделать, я так понимаю на стоимости трансляции это не сказывается (нло до сих пор две одинаковые дорожки передает, еще со времен южного парка в оригинале)
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
КварталТВ так и сделал с первых дней - каждый выберет что считает нужным. И остальные могут так-же сделать, я так понимаю на стоимости трансляции это не сказывается (нло до сих пор две одинаковые дорожки передает, еще со времен южного парка в оригинале)
КварталТВ – лютая херня плохой пример. Его вообще следовало бы расстрелять погасить, даже в том случае, если они переозвучат переснимут весь свой контент людською мовою.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Кхм, а что не есть "плохой пример"?
Не нравится - не смотри.
Мне не нравится, и я не смотрю, ни Квартал, ни СТБ, ни Прямой.
При чем тут "не нравится"? Я тоже не смотрю СТБ, Прямой и проч.
"Плохой" пример в этом контексте означает "не являющийся показательным".
Хороший (показательный) пример – UA:Перший, UA:Культура.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Побольше бы снимали такого контента:
Видимо, хотят сделать что-то вроде:
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
«Інтер» готує спецпрограмування на 23 лютого для тих, «хто залишився вірним своїй Батьківщині»

Телеканал «Інтер» готує низку спецпоказів на 23 лютого, у цей день в Росії відзначають «День захисника Вітчизни», а в Радянському Союзі це був День радянської армії. Про це повідомляється на сайті каналу.

«Інтер» анонсує спецпрограмування під назвою «Усім, хто залишився вірним своїй Батьківщині, присвячується». Зазначимо, що з 2014 року День захисника України відзначають 14 жовтня, на Покрову.

Канал планує показати два радянських фільми – «В зоне особого внимания» та «Ответный ход», а також серіал « Захват», виробництва «07 Продакшн».


 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
«Інтер» готує спецпрограмування на 23 лютого для тих, «хто залишився вірним своїй Батьківщині»

Телеканал «Інтер» готує низку спецпоказів на 23 лютого, у цей день в Росії відзначають «День захисника Вітчизни», а в Радянському Союзі це був День радянської армії. Про це повідомляється на сайті каналу.

«Інтер» анонсує спецпрограмування під назвою «Усім, хто залишився вірним своїй Батьківщині, присвячується». Зазначимо, що з 2014 року День захисника України відзначають 14 жовтня, на Покрову.

Канал планує показати два радянських фільми – «В зоне особого внимания» та «Ответный ход», а також серіал « Захват», виробництва «07 Продакшн».


Запроданці.
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Горіла шина палала... Нічого недавня історія не вчить "Інтер". Ну це ix справа, такий у них стиль роботи останнiх 6 рокiв - провокувати протести i як наслiдок пiдпали свого офiсу. Але до каналу 112 в здiйсненнi провокацiй Iнтеру ще далеко (по офiсу Iнтера ще не стрiляли з гранатомету, як по 112, хоч i в пiзнiй нiчний час)
 
Останнє редагування:

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Интересно у Интера получается, помимо джинсы во всех новостных блоках ещё и открытая "совковость" в концертах.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Горіла шина палала... Нічого недавня історія не вчить "Інтер". Ну це ix справа, такий у них стиль роботи останнiх 6 рокiв - провокувати протести i як наслiдок пiдпали свого офiсу. Але до каналу 112 в здiйсненнi провокацiй Iнтеру ще далеко (по офiсу Iнтера ще не стрiляли з гранатомету, як по 112, хоч i в пiзнiй нiчний час)
Ничего удивительного, один хозяин - кум путина.
 
Зверху