Телефон под брендом МТС с пожизненной гарантией и без контракта

Реєстрація
17.01.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 10T Pro
alexsher, А отключение КС-ом не помешает?
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Зараз у "Ельдорадо" акція: мобільний телефон LG KP108 RED за тією ж самою ціною, що і сабжевий телефон. Кому треба - купуйте.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
;) если будет интересное предложение по ТП от МТС на Новый Год ;) - IMHO, надо брать,а то Запас на гоД заканчивается! ;)
 

alexsher

Beeline fan
Реєстрація
01.11.07
Місто
Volyn
Телефон
Puntech Burst 16 Gb Titanum
Сьогодні за 109 грн. придбав motorola wx 161 нову в одному з побутових магазинів (не буду рекламувати краще), з однієї сторони дуже зрадів, а з іншої - дуже засмутився і ось чому - телефон під брендом мтс 236 який я придбав не так і давно, що зараз найбільше із всієї техніки більше 100 грн, що я купував в своєму житті жалкую, ну яка муха мене тоді вкусила, що я його придбав :dash1:
Так ось, чому я так жалію - по перше - ціна телефонів - МТС - біля 240 грн разом із стартовим який я змушений був придбати для отримання бонусу і який мені зараз ... нада, оскільки тариф "супер мтс всі мережі 2 нулі" мене не влаштовує платити по 35 грн в місяць (ато 37 як часто вже в магазинах беруть за карточку) щоб розмовляти з абонентами мтс безкоштовно, якби була помірна ціна після цього місяця на дзвінки мтс, то ладно, ато з такими тарифами...
Ціна мотороли 109грн!

Комплект мотроли:
телфон, коробка, документи, зарядка, наушники!


По дизайну я згідний телефон цей незначно, але уступає мтс, але для мене це можна сказати взагалі не відіграє роллі. В телефоні є функції - ЛІХТАРИК І ФМ РАДІО, ЗАРЯДКА - МІНІ USB!!, що наразі дуже мені сподобалось - це і зарядкаж від пк - підключив шнур міні юсб на юсб, ця зарядка від мотороли оскільки вона має міні юсб вхід підходить і до плеєрів, та до вього, що має міні юсб - тобто універсальність, гляньте на розміри цієї зарядки мотороли і гляньте нижче на розміри тієї бандури мтс - це ж жах зарядка мтс, розмірами грандіозно поступається і незрозумілим входом для зарядки - що якщо вона поламається, то дуже важко буде знайти на ринку таку, а до мото любий міні юсб кабель підійде! В моторолли батарея Li-Ion 750 мАч, в МТС 720! В мотороли екран - монохромний, в мтс - кольоровий, але при його функція той кольоровий екран ролі взагалі ніякої не іграє, ще наоборот більше енергії їсть, одне чим поступається, то в мото - це 1.3, а в мтс 1.4., але я скажу що 1.4 також є дуже малим як на мтс. Звук ну однозначно в мото кращий на відміну від мтс, при розмові по тел. немає прогалин - в мтс в мене мілісікунди, але є всетаки розриви зі звязком, що не сильно і вже заважає, але неприємно, в мото цього на тій же карточкі мтс немає цього!
МТС 236 залочений, а моторола - ні.

Разом із мото wx161 (109 грн) я придбав по акції за 99 грн. флешку kingston 8gb (фото знизу) і це все мені вийшло 208 грн!, на відміну від мтс 236 який обійшовся в 240грн. (+(-) 10 грн оскільки точно не помню) мтс також по акції і із стартовим для отримання 199 грн бонусних які можна було тільки на дзвінки фактично київстар мені тратити, оскільки на лайф, білайн це не поширювалось, мтс і так був той місяць безкоштовний, оскільки я при купівлі стартового з тел я мусив придбати поповнення на 35, на всіляки їхні послуги ці гроші теж не поширювалися, одним словом ті 199 грн бонусних мені мало пригодилися...




























Так, що краще ті хто ще можливо буде купувати мтс 236 подумайте спочатку і навчіться на чужих помилках!
 

pavel_good

Венки-террористы
Реєстрація
11.11.08
Місто
Запорожская область
Телефон
HTC Hero
alexsher, поддерживаю, я тоже купил недавно мобильный телефон по аномальной низкой цене, но уже другой - Alcatel OT-105 в одном супермаркете бытовой техники. Цена - 111 грн. По сравнению с МТС 236, уступает незначительно функционально. А по цене разница в 2 раза
 

alexsher

Beeline fan
Реєстрація
01.11.07
Місто
Volyn
Телефон
Puntech Burst 16 Gb Titanum
alexsher, поддерживаю, я тоже купил недавно мобильный телефон по аномальной низкой цене, но уже другой - Alcatel OT-105 в одном супермаркете бытовой техники. Цена - 111 грн. По сравнению с МТС 236, уступает незначительно функционально. А по цене разница в 2 раза

Согласен, а этот что я купил, то намного даже лучше, я радуюсь и не нарадуюсь им - наушниками, фм радио, фонариком, действительно нормальной универсальной зарядке...
 
D

DesKV

Guest
Спасибо за пост, я тоже на моторолку эту облизываюсь. Но пока что собрал из "разборки" алькател 310-й, перепаял зарядное от самсунга к нему, а аккумулятор вроде бы от моторолы. Пока живёт, здравствует. А так бы прикупил моторчих, нравится он очень.
 
Реєстрація
17.10.09
Місто
Ровно
Телефон
Samsung J3 2016
alexsher, признавайся где брал?:) И как у него со слышимостью, когда говоришь, голос собеседника не звенит, не дребезжит?
з.ы.Знаю что Алькател ОТ-105 в Комфи продается за 111 грн.
 

alexsher

Beeline fan
Реєстрація
01.11.07
Місто
Volyn
Телефон
Puntech Burst 16 Gb Titanum
alexsher, признавайся где брал?:) И как у него со слышимостью, когда говоришь, голос собеседника не звенит, не дребезжит?
з.ы.Знаю что Алькател ОТ-105 в Комфи продается за 111 грн.

Не принимайте за рекламу, ну раз притають - в "фокстроті" акція з сьогоднішнього дня на тиждень, но не знаю чи в інших містах теж, в нас Луцьку так... А по поводу дзенчить - говорив вже на телефоні хвилин 10 так ще не дзинчало нічого )
 

Lexim

мобильный странник
Реєстрація
03.05.09
Місто
Сахара :)
Я его на прошлой неделе быстренько посмотрел. Но пластик такое ге.... и для просмотра экрана очки надо брать. Кстати там календарь есть?
 

alexsher

Beeline fan
Реєстрація
01.11.07
Місто
Volyn
Телефон
Puntech Burst 16 Gb Titanum
Є календарь, що до екрана маловатий - згідний, але я його порівнював із мтс 236, то там в 2, ато і в 2.5 рази меньший шрифт в меню, для порівняння можу даже фото скинути, при мому пока 100% зорі все дуже добре видно, так, що що до цього з вами не погоджусь...
Що до пластика - то не скрепить, нічого такого, подобається, що матовий - не царапається... Але і погоджусь, що якість пластику не дуже... Телефон на відміну від мтс 236 на мою думку значно кращий, при тому, що мтс в 2 рази дорожчий! І на ту ціну, що я його придбав він вартий. це однозначно, так, що не будемо порівнювати з дорожчими моделями за мтс 236
 
Останнє редагування:

Lexim

мобильный странник
Реєстрація
03.05.09
Місто
Сахара :)
Эх пойду завтра куплю наверное, "щоб було" :) :D
 

THORN

Заблокирован
Реєстрація
27.09.08
Місто
Киев
Телефон
LG A290(050 Новогод.+097 Б20+063),HTC One M7(094 Б30+MSIM)
Купил тестю тоже Моторолу в Фокстроте, Алкатель в Комфи за 111грн не впечатлил кнопками.ИМХО через год-два на Алкателе юзер получит клавиатуру без единой цифры и буквы, все сотрется.А то и пару кнопок может в придачу оторваться, тк они там вроде резиновые.
 

Lexim

мобильный странник
Реєстрація
03.05.09
Місто
Сахара :)
THORN, Там вроде и навигационные клавиши не подсвечиваются
 
Реєстрація
04.01.11
Місто
Galicia
Моторола :respekt:У меня Моторола С115 с 2005г-клавиши затерлись,на корпусе живого места нет от падений,а до сих пор работает отменно(жаль выбрасывать,держу на черный день)
 

alexsher

Beeline fan
Реєстрація
01.11.07
Місто
Volyn
Телефон
Puntech Burst 16 Gb Titanum
Моторола :respekt:У меня Моторола С115 с 2005г-клавиши затерлись,на корпусе живого места нет от падений,а до сих пор работает отменно(жаль выбрасывать,держу на черный день)

У меня в отца c200 с 2003 года - тоже телефон уже затертый, сколько падал, и топился это уже не перечислить, сначала он был у брата, потом у меня, потом отцу отдали и ещё до сих пор работает - вот динамик меняли - после очередного купания, ну и батарею - с 2003 все время работает до сих пор - то это понятно что нужно было сделать...
А так корпус хотя потертый, но краска ничуть нигде не стерта, кнопки то уже затерлись...
 
Зверху