Тема для флуду про чергове подорожчання зв'язку

Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

Пісівські що в b2, що в b25 не матимуть масово трубок. Під b39 треба переробляти
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

буде відтік , знайомій сказав що міняють умови , розказав нові умови , то вона хоче з тарифу за 75 на інтері перейти на тариф за 80 грн на лайці .і при цьому отримає у 8 раз більше хвилин і в 2,5 більше мегабайт на нормальній швидкості .
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

Для меня более приемлемо то, что урезали пакет, но оставили ценник. Нормальный выход.
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

пускай горит в огне и сгорит до тла с такими ценами и таким качеством ! лутше основному оператору 50 докину и буду иметь нормальную скорость , а не 500 килобит
Правильно! А то если добавишь 25, будут теже условия.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Re: Новости Интертелеком

Даже при таком раскладе 300*30 = 9000 МБ в месяц + 1000 МБ по тарифу за 175/3=58 грн/месяц это более менее терпимо при наличии rev B и большого желания пользоваться CDMA связью
Если брать вторым номером то лучше лайка за 50грн 8гб+650 мин без разделения свой город, область или по Украине, скорость инета до 7мбит а не до 3, нет гемора с выбором аппарата и подбора под него руимки.
 
  • Like
Реакції: rezz
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

Цікаво, коли очікується "викатка" нової лінійки тарифних планів? Наявні "порізані" пропозиції взагалі не закривають реальних потреб, принаймні в моєму випадку. Готовий платити більше, але щоб тарифні плани своєю вартістю спонукали сплачувати абонку, а не оплачувати хв/мб по факту використання.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

Цікаво коли очікується "викатка" нової лінійки тарифних планів? Наявні "порізані" пропозиції взагалі не закривають реальних потреб, принаймні в моєму випадку. Готовий платити більше, але щоб тарифні плани своєю вартістю спонукали сплачувати абонку, а не оплачувати хв/мб по факту використання.
Нові тарифи навряд чи будуть сильно кращими від теперішніх "покращених". А якщо готовий платити більше, то замовляй дорожчий пакет. Зараз за 50 грн маємо такі ж умови, які мали за 25 грн до "покращення".
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

Та власне, якщо Мегабайт в ЄК 75 вистачає то "хвилин на вогогів" відверто малувато. Ну хоча б 150 залишили. Важко зрозуміти логіку менеджменту, приваблива ціна на двінки на інші оператори це була фішка, яка приваблювала та тримала абонентів. Звичайно, можна дозамовити додаткові хвилини, але при існуючих базових ТП всеодно виходить якось дуже незбалансовано. Після ЄК 75 в лінійці велика прогалина.
 
Реєстрація
17.06.18
Місто
Львов
Телефон
Redmi 6Pro + Redmi 4Pro
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

От мені треба 2500 - 3000мб с запасом потолок (зазвичай 1000), а хвилин треба 200-250 потолок, хіба що в біп докупати 200хв 25гр. Або 3000хв за 50гр
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

А если взглянуть с другой стороны: уверенность у кого есть, что завтра не взорвет темы "слонов" об изменении тарифов?) "Давайте без давайте", - как говорил мой нач взвода, тема ведь про иное, а не сравнения.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

А если взглянуть с другой стороны: уверенность у кого есть, что завтра не взорвет темы "слонов" об изменении тарифов?) "Давайте без давайте", - как говорил мой нач взвода, тема ведь про иное, а не сравнения.

Кажется, проблема в другом. Куча форумных экономщиков и свинорылов навострили лыжи по MNP в Интер, а некоторые даже успели дойти, и вот тут внезапно выяснилось, что халява кончилась. Вот и проецируют свои несбывшиеся надежды :D
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

Кажется, проблема в другом. Куча форумных экономщиков и свинорылов навострили лыжи по MNP в Интер, а некоторые даже успели дойти, и вот тут внезапно выяснилось, что халява кончилась. Вот и проецируют свои несбывшиеся надежды :D
Следующий на очереди 3моб ;-)
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

Кажется, проблема в другом. Куча форумных экономщиков и свинорылов навострили лыжи по MNP в Интер, а некоторые даже успели дойти, и вот тут внезапно выяснилось, что халява кончилась. Вот и проецируют свои несбывшиеся надежды :D

Ахаха, из-за 100 форумчан меняют для 1млн абонентов условия? :D Это что-то новенькое...

3моб вполне возможно следующий - будет видно...
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

Ахаха, из-за 100 форумчан меняют для 1млн абонентов условия? :D Это что-то новенькое...

Это вы что-то себе нашифровали из моих сообщений, я такого не писал. Я написал, что планы форумчан внезапно не совпали с планами компании, которые эти 100 человек, как фактор, конечно же, не рассматривали :)
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

JohnGalt, тупо по теме, "зачет".
 
Реєстрація
21.08.18
Місто
Одесса
Телефон
redmi note 5 (CN) 4\64
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

Следующий на очереди 3моб ;-)
а за ним Лайка :apl:


ИТ даже после повышения тарифов остался приятнее в использовании, кто бы что не говорил :cool:
 

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
Re: Изменение в тарифах Интертелеком

ИТ даже после повышения тарифов остался приятнее в использовании
Об этом лучше поговорить в конце следующего месяца, когда цифры покажутся у тех, кто останется.
А приятнее он SIPом, и посекундной тарификацией. Или еще чем-то?
Ну и... доживем до осени. Альтернативы интеру в некоторых моментах нет, но все довольно быстро меняется.
 
  • Like
Реакції: vaio
Зверху