Термін дії номера передплати Vodafone

FREE-THINKER

Заблокирован
Реєстрація
01.11.07
Місто
MARIUPOL
Телефон
Nokia 6120 + "Лайф БП", Nокіа 2SIM: МТС 0-25+ & "КС 0-35+"
Термін дії номера буде продовжено на 370 днів при поповненні рахунку будь-яким способом на суму від 5 ₴, крім переказу коштів.

Якщо завершився термін дії картки, вона може бути заблокована оператором — абонентський номер, тарифний план, баланс рахунку та можливість отримувати вхідні дзвінки зберігаються ще впродовж 60 днів. Після завершення цього терміну обслуговування абонентського номера буде повністю припинено, але протягом ще 30 днів абонент може відновити номер, звернувшись у магазин Vodafone.

Якщо картка заблокована в разі відсутності вихідних подій (дзвінки, SMS, користування мобільним інтернетом) більш ніж 180 днів, то для продовження терміну дії номера достатньо поповнити рахунок на суму від 5 ₴.

Щоб перевірити строк дії номера, надішліть USSD-запит *101#.
© FAQ
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
05.12.11
Місто
Харьков

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
на бывших "золотых" номерах, которые пополнил в ноябре, декабре 2022 дата срока действия стала такой, до 01. 01.2024 г.
Еще прикол, если смотреть через веб-версию, то до 01.01.2024, если через запрос то до 31.12.2023. Почему так?
 
Реєстрація
05.12.11
Місто
Харьков
на бывших "золотых" номерах, которые пополнил в ноябре, декабре 2022 дата срока действия стала такой, до 01. 01.2024 г.
Еще прикол, если смотреть через веб-версию, то до 01.01.2024, если через запрос то до 31.12.2023. Почему так?
наверно особенности биллинга, вчера с полки вставил золотой, бывший Zero, срок был до 07 08 2023, отправил смс, получил 100 грн и сегодня срок действия тоже до 31 12 2023 23 :59
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Тому що воно глючне. Вчора активував позачерговий пакет послуг, щоб бонусні дарма не пропали, так веб досі пропонує поповнити рахунок, бо завтра зняття абонплати Elephant,
 
Реєстрація
29.04.10
Місто
Харьков
Я не пополнял много симок, сегодня решил пополнить, т.к. срок до 3-4 января был. Проверил, а Водафон уже все продлил сам на 1 год, огромное мерси. Это уже 2-й раз выручают.
Это как? мне уже больше месяца СМС ки шлют- давай 5.
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
Я не пополнял много симок, сегодня решил пополнить, т.к. срок до 3-4 января был. Проверил, а Водафон уже все продлил сам на 1 год, огромное мерси. Это уже 2-й раз выручают.
Это как? мне уже больше месяца СМС ки шлют- давай 5.
Так как написал. Было такое в начале войны и вот теперь.
 
Реєстрація
29.04.10
Місто
Харьков
Ну да, а мне такое вот. Пополняю с пумбы 2 номера на 5. Не проходит пополнение. Думаю заблочили меня в пумбе. пополняю другой - тут-же разблокировали. В саппорте пумбы говорят что платёж не уходит и деньги возвращаются, топай к опосу . пошёл, все операторы спят а робобаба тупая. нашёл в чате майвудафона. результат 0, да ещё и ввёл меня в заблуждение что грейс до 14,01, хотя действовал до 08,12,22 а как-же 60 +30?? поставил ему "дуже сыльно не задоволеный" оценку.14,01,2023.gif
 
Реєстрація
29.04.10
Місто
Харьков
ЗЫ походу у них сегодня софт обновляется. вот и не принимают платёж, а чешут что морочь голову банку. Ну что за люди... не зря я этому чудосотруднику поставил"отстой"
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
дослідним шляхом встановлено, при активації нового номеру водафон без поповнення:
великі sim-холдери розміром як банківська картка (старі версії) термін дії 30 днів
маленькі (новітні версії) термін дії 60 днів, при цьому помилкові sms надходять щодо блокування після 30 днів але не блокується
підтвердження скріншот з повідомленнями оператора



vodafone.jpg
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
⚡️Міністерство цифрової трансформації України вийшло з ініціативою про резервування номерів телефонів загиблих чи зниклих безвісти захисників України

Ми підтримуємо цю ініціативу. Зважаючи на різні обставини та ситуації, в яких можуть знаходитись українці в Україні, на фронті, на тимчасово окупованій території або за кордоном, та з метою захисту їх інтересів, з урахуванням вимог безпеки та захисту конфіденційності електронних комунікацій, Vodafone Україна прийняла рішення про резервування відсьогодні та протягом 2 років номерів всіх абонентів, незалежно від їх використання без додаткових звернень з боку користувачів таких номерів.

Незважаючи на обмежений номерний ресурс, ми йдемо на такий крок, тому що у такий спосіб ми намагаємось підтримати всіх наших клієнтів та максимально спростити користування послугами під час війни. У вільний продаж надходитимуть номери з незадіяного номерного ресурсу.
 
Реєстрація
02.01.19
Місто
Львів
дослідним шляхом встановлено, при активації нового номеру водафон без поповнення:
великі sim-холдери розміром як банківська картка (старі версії) термін дії 30 днів
1.05.2023 активовував з великого sim-холдеру - дало 60 днів .
 
  • Like
Реакції: drmz

trempel

Заблокирован
Реєстрація
05.02.22
Місто
Киев
Сейчас номера блочат полочные или автоматом продлевают?

У меня десять номеров остались на родине у мамы в Хмельницкой области и вижу,что не успеваю продлить,а переписаных в блокноте нет..но была 3 полочника с собой и был удивлён,что в начале были до декабря 23..надо было пополнить сегодня на 5ки,чтобы продлили.. Вставил их в телефон,а там автоматом продлено и пишет,что до 04.01.24(но я все равно по 5ке поуидал)

Вот и спрашиваю,может кто знает-поменялась ли политика водафона в плане продления в военное время неактивных в сети номеров?
 
Останнє редагування модератором:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Я аж декілька раз перчитав поки зрозумів, думаю ну хлоп дає, я так і не зрозумів з тої писанини водафона, що вони збираються зробити термін дії номера мінімум 2 роки, поправте якщо то не так.
Не, собираются сгоревшие номера не перевыпускать 2года.
Post automatically merged:

Сейчас номера блочат полочные или автоматом продлевают?
У меня, подгоравшие в июне, продлили какой на месяц, какой на 20дней.
В мае продлевали по-пански: какой на 6 мес, какой на 9мес.
Похоже аттракцион заканчивается.
 
Останнє редагування:

trempel

Заблокирован
Реєстрація
05.02.22
Місто
Киев
Я аж декілька раз перчитав поки зрозумів, думаю ну хлоп дає, я так і не зрозумів з тої писанини водафона, що вони збираються зробити термін дії номера мінімум 2 роки, поправте якщо то не так.
Не, собираются сгоревшие номера не перевыпускать 2года.
Post automatically merged:

Сейчас номера блочат полочные или автоматом продлевают?
У меня, подгоравшие в июне, продлили какой на месяц, какой на 20дней.
В мае продлевали по пански: какой на 6 мес, какой на 9мес.
Похоже аттракцион заканчивается.
Жаль.Номера не помню комбинаций и срок всех 10 штук подходит к концу месяца..одна надежда,что каким то чудом продлят хотя я их продлевал в прошлом июле не вынимая из коробков и думаю такие не продлевают и им капец(
 
Реєстрація
05.12.11
Місто
Харьков
номер был заблочен по сроку действия и просрочка > 60 дней, тариф 4G smart XS, поддержка просит пополнить счёт на сумму месячной АП. Пять гривен уже мало.
 

Вкладення

  • IMG_20230812_141549.jpg
    IMG_20230812_141549.jpg
    57.1 КБ · Перегляди: 60
Реєстрація
05.12.11
Місто
Харьков

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Сергиyс, я припускаю, що 5 теж допоможе.
термін дії номера минув понад 60 днів і спочатку заявка на розблокування через 111, оператор озвучив суму 75 грн. З приводу 5 грн не знаю , закинув 75 грн через MF .
они так всем озвучивают поначалу, типа надо якобы пополнить на сумму месячной абонплаты, а по факту пяти гривен вполне достаточно
 
Зверху