Туристичне спорядження (ex. Намет)

Как и где Вы используете свою палатку?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    74
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
Для нечастого користування вдома - теж підтримаю плитку. Спиртові - можна не дочекатися, поки закипить.
Типу такої
 
Реєстрація
13.07.16
Місто
Севастополь, Україна
Телефон
Redmi Note 7 4/128
Ну раз пішло питання про автономне забезпечення приготування їжі, то додам ще два питання.
Я до цього жодного разу не стикався з такими потребами, тому взагалі не знаю тему.
Бензогенератор: якщо обирати якійсь не дуже високої потужності, наприклад 900-1000 Вт. Її, здається, повинно б було вистачити для забезпечення роботи холодильника, освітлення, зарядки пристроїв. Але ж, як відомо, при запуску холодильник споживає дуже великий струм. Чи не заглохне під час старту холодильника генератор озвученої потужності. Я не стикався з генераторами та особливостями їх роботи. Як вони таке переносять?
Опалення приміщень: буржуйку (а це як раз і приготування їжі) не розглядаємо. Які існують інші варіанти: наприклад, якусь каталітичну грілку (одну, дві, три) кинути під ковдру - піде як варіант? Але якщо потреба грітись не локально, а все приміщення? Тут які варіанти? Чи існують якісь автомномні (саме головне відносно портативні/переносні) газові/рідкопаливні конвектори (системи опалення)?
 

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
Чи існують якісь автомномні (саме головне відносно портативні/переносні) газові/рідкопаливні конвектори (системи опалення)?
Але таке не можна застосовувати у непровітрюваних приміщеннях, все рівно утворюється чадний газ.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
інфрачервона керамічна
Капля води, яка попаде на розжарену кераміку, цю кераміку вб'є. Тому тільки із класичною "комфоркою"

автомномні (саме головне відносно портативні/переносні) газові/рідкопаливні конвектори (системи опалення)?
Вони існують, але основна їх проблема - "вихлоп" йде в те саме приміщення, де вони працюють, і вони "випалюють" з приміщення кисень. Всі, без виключень, хто б там шо не казав, навіть з інфрачервоною-каталітичною горєлкою.

утворюється чадний газ.
Чадний газ (СО) утворюєтся при неповному згоранні палива - це неправильна-аварійна робота. При нормальній роботі утворюється вода (Н2О) + вуглекислий газ (СО2) + купа інших сполук від згорівших домішок пального (їх може бути мізер, в залежності від чистоти палива, але вони будуть)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Для нечастого користування вдома - теж підтримаю плитку. Спиртові - можна не дочекатися, поки закипить.
Типу такої
Я правильно розумію, що вона під такий балон - https://www.capricorn.com.ua/uk/gaz...ebird-firebird-fg-0220-firebird-gid13643.html ?
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Для нечастого користування вдома - теж підтримаю плитку. Спиртові - можна не дочекатися, поки закипить.
Типу такої
Я правильно розумію, що вона під такий балон - https://www.capricorn.com.ua/uk/gaz...ebird-firebird-fg-0220-firebird-gid13643.html ?
В мене така тільки від інтертулу, там або цанговий балон як в твоєму варіанті, або можна підключити щось типу такого https://epicentrk.ua/ua/shop/ballon-propan-butan-bd-11-27-2l.html
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
раз пішло питання про автономне забезпечення приготування їжі, то додам ще два питання.
Я до цього жодного разу не стикався з такими потребами, тому взагалі не знаю тему.
Бензогенератор: якщо обирати якійсь не дуже високої потужності, наприклад 900-1000 Вт. Її, здається, повинно б було вистачити для забезпечення роботи холодильника, освітлення, зарядки пристроїв. Але ж, як відомо, при запуску холодильник споживає дуже великий струм. Чи не заглохне під час старту холодильника генератор озвученої потужності. Я не стикався з генераторами та особливостями їх роботи. Як вони таке переносять?
У нас на работе был дырчик до 1 кВт - холодильник (небольшой, "по пояс", Samsung) не тянул.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
У нас на работе был дырчик до 1 кВт - холодильник (небольшой, "по пояс", Samsung) не тянул.
Там же ще є питання пускового току. Можливо він робоче навантаження б і витягнув, але пусковий ток не вивозить. То треба дивитись для кожного конкретного девайсу.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Опалення приміщень: буржуйку (а це як раз і приготування їжі) не розглядаємо. Які існують інші варіанти: наприклад, якусь каталітичну грілку (одну, дві, три) кинути під ковдру - піде як варіант? Але якщо потреба грітись не локально, а все приміщення? Тут які варіанти? Чи існують якісь автомномні (саме головне відносно портативні/переносні) газові/рідкопаливні конвектори (системи опалення)?
Поищи что-то вроде "газовая тепловая пушка". Они пока еще есть в продаже и не по самым ужасным ценам. Гарантировано не замерзнешь сразу, ну а дальше по обстоятельствам - если отопления не будет надолго, автономное невыгодно (к цене самого топлива надо добавлять расходы и время на транспортировку топлива).
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Паук, дай лінк будьласка що мені замовити
в походи я ходити не буду
на балконі приготую/нагрію якщо буду без світла і напевно все
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Паук, дай лінк будьласка що мені замовити
в походи я ходити не буду
на балконі приготую/нагрію якщо буду без світла і напевно все
Виходячи з написаного у цій темі я замовив отаке - https://8000.ua/ru/gazovye-plitki/15659-gazovaya-plita-tramp-mini-utrg-060.html і балонів до нього. Для квартири має бути найменш геморно і оптимально.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, на скільки балону вистачає ?
Відповідно до опису витрата 185г/год, балон на 220г. Маємо 71 хвилину від маленького цангового балону. Або можна придбати великий балон на який кидали посилання кількома постами вищу, тоді буде вистачати на дуууже довго. Я вирішив просто запастися маленькими і не мудохатись потім з заправками.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
webivan, подзвонив по твоєму лінку
плиток в них більше немає взагалі )))
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
webivan, на скільки балону вистачає ?
Відповідно до опису витрата 185г/год, балон на 220г. Маємо 71 хвилину від маленького цангового балону. Або можна придбати великий балон на який кидали посилання кількома постами вищу, тоді буде вистачати на дуууже довго. Я вирішив просто запастися маленькими і не мудохатись потім з заправками.
До речі, не викидай пусті балончики, вони вмілими ручками перезаряджаються, погугли. У мене получилось, треба кухонні ваги, щоб не розірвало.
Ага і не повторюйте цього вдома (с)
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
плиток в них більше немає взагалі
їх на олх як бліх на собаці

газовая тепловая пушка
Тими, шо користуються будівельники, без електрики грітися не вийде. Там доволі потужний продуктивний вентилятор...

вони вмілими ручками перезаряджаються
В нас зараз один туристичний магазинчик збирає будь-які балони, перезаправляє і на фронт відправляє. Я з десяток "дихлофосів" їм віддав :) Також беруть будь-які горєлочки (навіть неробочі, щось на органи, щось ремонтують) для тих же цілей.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Мені цанга не подобається.
На дешевих плитках/балонах ненадійна, буває травить.

Перезаправляти балони можна. Сам так роблю. Але не більше 5 разів.

Якщо по балону пішла їржа, є вм'ятини - заряджати небезпечно.
 
Зверху