Туристичний пакет «Tour SIM»

Статус
Закрита.

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Tsa, что мешает использовать хитрый колбек для исходящих?
Як дзвонити

Для вихідних дзвінків у роумінгу використовуйте такий спосіб набору номера: *111*+ <код країни> <код міста або мережі> <номер абонента> # <кнопка виклику>. Наприклад, щоб зателефонувати до безкоштовного Центру обслуговування абонентів з роумінгу, наберіть *111*+380 50 508 1111# <кнопка виклику>.
Після того, як Ви зробили вихідний виклик за допомогою USSD запиту на дисплеї мобільного телефону з'явиться повідомлення про те, що USSD запит отриманий, і розпочався процес з'єднання з номером, що був зазначений в USSD-запиті. Через кілька секунд Ви одержите вхідний дзвінок, відповівши на який, Ви почуєте стандартні сигнали виклику.
 
Реєстрація
22.08.19
Місто
киев
Привіт. У мене тариф водафон ред с 2015, якщо в Еміратах який спосіб вибрати щоб дешево дзвонити в Україну, та щоб вхідні були дешеві. Або може інший тариф взяти?

Придивився роумінг як дома за 150 грн, раніше було рік назад 90 грн.
 
Реєстрація
29.04.18
Місто
Бернсвиль
Привіт. У мене тариф водафон ред с 2015, якщо в Еміратах який спосіб вибрати щоб дешево дзвонити в Україну, та щоб вхідні були дешеві. Або може інший тариф взяти?

Придивився роумінг як дома за 150 грн, раніше було рік назад 90 грн.

Так, "Роумінг, як вдома" для дзвінків в період тривалого терміну перебування, найкраща послуга. За 90 грн вона в Еміратах не працювала, а за 150 грн працює і в Еміратах.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
yahoo, так, хитрий калбек с першого дня не працював, я з його використанням і намагався телефонувати. Приходить смс, далі виклик з мого ж номеру турсім і при піднятті слухавки одразу відбій.

Добавлено через 4 минуты
Вчора отримав СМС від ВФ, що моя заявка закрита, всі послуги працюють в штатному режимі. О чудо, запрацювали дзвінки на дротові оператори України та ІТ з кодами 44 та 48, а от на мобільних операторів (в тому числі на ІТ 94) - ні. От таке воно яйце переформатоване в ВФ.
Так як я і вважав проблема у ФВ. Тариф архівний, економічно не цікавий користувачам, от вони і щось покращили кривими руками, не перевірив. Абоненти не скаржаться, от і вважають що протестували добре свої покращення.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Шановні клієнти, з 20.09 тариф Tour SIM припиняє дію і буде безкоштовно змінений на більш вигідний – Vodafone 4G Smart XS до 30.09. Як тільки здійсниться перехід, Ви отримаєте SMS-повідомлення.
До 19.09 включно Ви можете безкоштовно перейти в будь-який доступний тариф Vodafone Передплата.
Кошти на додатковому грошовому рахунку при зміні тарифу не зберігаються.
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
більш вигідний – Vodafone 4G Smart XS....
Для кого выгодный, для оператора ?
Вот гады меняют роуминговый тариф, на обычный. Симка в мусорку.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Якщо почитати відгуки, як він працював в цьому році, то в дупу такий "роумінговий" тариф.
 
  • Like
Реакції: Tsa

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Якщо почитати відгуки

Ахах, смешно, нужно перед пользованием еще отзывы читать ? И где их читать, в профильной теме их не видно.
Пользовался тарифом с 2014, никогда никаких проблем не было.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Сразу после перевода начнет деньги жрать по 30грн/мес? Или после перевода + после дополнительного пополнения? У меня на счету на нем почти 300грн, не хочется их дарить
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Dаmіеn, если в истории номера было первое пополнение на сумму рекомендуемую для данного тарифа , то начнет снимать абонентскую плату сразу .
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Sanёk, Коли в останнє користувався? В мене проблеми з серпня по вчора!!! Я теж в 2013-2014 без проблем користувався.
Водафон - пид@раси. За місяць так і не виправили баги з моїм номером, в роумінгу в 5-ти країнах працювали лише вхідні. Чесно кажучі працювали лише вихідні на стаціонарні українські номери, на мобільні - БОЛТ.

Добавлено через 1 минуту
У меня на счету на нем почти 300грн
в мене на основному 600+, сгорає лише бонусний.
 
Останнє редагування:

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Интересно, если такой номер пополнить, станет срок действия - год, или останется старый срок действия.
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Кактус, у меня на Экотеле до замены симки тоже писало до 2030 , после замены наладилось :(
 
Реєстрація
29.04.18
Місто
Бернсвиль
Для смены срока действия необходимо событие, которое его меняет. По-моему, смена ТП срок действия пакета не меняет, а вот, как-раз, пополнение - меняет. Соответсвенно, до пополнения, срок действия не изменится, если, конечно, вручную не перезапишут, что может быть, для приведения, так сказать, в соответствие с параметрами нового ТП...
 
Статус
Закрита.
Зверху