D

DesKV

Guest
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
09.01.21
Місто
днипро
как проще всего насобирать недостающие бонусы на мастеркард бильше? кроме траты 20 грн на 1 бонус?
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
как проще всего насобирать недостающие бонусы на мастеркард бильше? кроме траты 20 грн на 1 бонус?
Ответ - заглянуть на сайт Сибаса и прочитать про акцию с двойными баллами!

А проще всего - делай покупки и будет тебе золото немножко)
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
как проще всего насобирать недостающие бонусы на мастеркард бильше? кроме траты 20 грн на 1 бонус?
Ответ - заглянуть на сайт Сибаса и прочитать про акцию с двойными баллами!

А проще всего - делай покупки и будет тебе золото немножко)
А кто-то уже отоваривал, эти бонусы?
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
Бурун, офсайт не підходить і гпей? Всі оператори вже з гпеєм
Оф. сайт КСа від 10 грн, а Тас2ю від 1 грн.
+ ліміти на сайті дитячі як по сумі так і по кількості.
Post automatically merged:

А кто-то уже отоваривал, эти бонусы?
Так.
Постійно беру сертифікати Сільпо.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
А сколько приветственных сейчас дают? Тыщу?
Акция до конца августа 3000
Странно вижу только 1000 лишнюю. Или 3000 за регистрацию только в августе давали?
Post automatically merged:

В чате ответили что всётаки 1000
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
А сколько приветственных сейчас дают? Тыщу?
Акция до конца августа 3000
Странно вижу только 1000 лишнюю. Или 3000 за регистрацию только в августе давали?
Post automatically merged:

В чате ответили что всётаки 1000
 

Вкладення

  • IMG_20210815_092529.jpg
    IMG_20210815_092529.jpg
    126.6 КБ · Перегляди: 36
Реєстрація
02.05.12
Місто
Черновцы
Телефон
Xiaomi Redmi 9
А сколько приветственных сейчас дают? Тыщу?
Акция до конца августа 3000
Странно вижу только 1000 лишнюю. Или 3000 за регистрацию только в августе давали?
Post automatically merged:

В чате ответили что всётаки 1000
Оформив знайомій карту 9.08 і 13.08 вже на рахунку 3000 балів, також було отримано сертифікат фокстрот на 100 грн. на покупку від 500 грн.
 

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Як я зрозумів ці 1000 або 3000 балів дають лише новим клієнтам? Я в липні написав заяву на зарплатну карту, в той же день здав New card, тому що кешбек на неї перестали нараховувати. В серпні забрав зарплатну карту з відділення банку, а балів на неї ніяких не нарахували до цих пір. (2 тижні минуло.) Чи потрібно було ще її десь реєструвати/ кудись телефонувати? ( В МастеркардБільше зареєстрував декілька днів тому)
 
Останнє редагування:

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Як я зрозумів ці 1000 або 3000 балів дають лише новим клієнтам? Я в липні написав заяву на зарплатну карту, в той же день здав New card, тому що кешбек на неї перестали нараховувати. В серпні забрав зарплатну карту з відділення банку, а балів на неї ніяких не нарахували до цих пір. (2 тижні минуло.) Чи потрібно було ще її десь реєструвати/ кудись телефонувати? ( В МастеркардБільше зареєстрував декілька днів тому)
Треба реєструватись в мастере, і 3к будуть ваші.
 
Реєстрація
18.11.19
Місто
Харьков
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Треба реєструватись в мастере, і 3к будуть ваші.

Через сайт bilshe зарегистрировал переоткрытую карту (new card -> new card ZKP) в начале августа. Пока без приветсвенных.
Две недели может пройти с момента регистрации. Начислят 3000, подождите
Post automatically merged:

Як я зрозумів ці 1000 або 3000 балів дають лише новим клієнтам? Я в липні написав заяву на зарплатну карту, в той же день здав New card, тому що кешбек на неї перестали нараховувати. В серпні забрав зарплатну карту з відділення банку, а балів на неї ніяких не нарахували до цих пір. (2 тижні минуло.) Чи потрібно було ще її десь реєструвати/ кудись телефонувати? ( В МастеркардБільше зареєстрував декілька днів тому)
Две недели с даты регистрации в мастербильше проходит до начисления баллов. А не с даты получения карты
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Получил карту месяц назад, зарегистрировал вскоре после получения. Бонусные баллы не пришли, пришли только за траты.
 
  • Sad
Реакції: drmz

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Получил карту месяц назад, зарегистрировал вскоре после получения. Бонусные баллы не пришли, пришли только за траты.
Опытным путём вычислил, что для "экстра-бонусов" номер учётки бильше должен совпадать с номером, который указан в сибасе. Если не совпадают - то только базовые золотые за покупки
 
  • Wow
Реакції: drmz
Зверху